Zaista mi nije jasno zbog cega je kk ove godine tako slabo ispracen sa dobrim navijanjem izuzev derbija i mozda jos neke utakmice?
Pa fk je mnogo gori i kriticniji od kk pa opet ima neki standardan kop i navijanje.
Ljudi, ne moze tim pobjedjivati ako nema podrske.
Ajde, volio bih da cujem vase misljenje i stavove.

poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Sta ti nije jasno? Mnoge ne zanima basket i bojkotuju.
Od danas ja vise ne idem na basket. Neka Vesic dovodi kurve i vice DIFENS boli me kurac.

Pa mi smo prvenstveno fudbalski navijaci a ostali sportovi su sa strane.Ja ne kazem da netreba bodriti kk,rk itd ali fudbal je prioritet.A ove sezone su vodje zauzele takav stav o kk pa zato i ostala masa nedolazi na basket a mnogi ljudi i bojkotuju GY.
ve prolazi ZVEZDA traje!

Ovo sinoc nije bila GY vec ULEB cup.
Jadno je to kada se kaze da je neko samo ili prvenstveno fudbalski navijac. Mi govorimo o Zvezdi kao instituciji gdje nema gledanja o kom se sportu radi. A zamisli jos da bojkotujem Zvezdu???? Pa zar nije govoreno upravo protiv toga u vrijeme kada su neki govorili kako treba bojkotovati fk zbog svega sto se jos uvijek u njemu desava?
Mislim da se u tome grijesi i da bi ovi momci igrali mnogo bolje sa podrskom sa tribina.

poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Quote from: "Dacha od Bosne"Mi govorimo o Zvezdi kao instituciji gdje nema gledanja o kom se sportu radi.

Sto se onda KK vecito nesto separatise od ostalih Zvezdinih klubova? Separatisu se i od svojih navijaca...

I na sta lici onaj SMS marketing "Veceras, specijalna ponuda, uz sezonsku ulaznicu, kupite original dres...?" Pa ne dolazim ja tamo zbog njihovih specijalnih trgovinskih ponuda?  :zbunjen
Vredja me to!  :bes

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "Dacha od Bosne"Ovo sinoc nije bila GY vec ULEB cup.
Jadno je to kada se kaze da je neko samo ili prvenstveno fudbalski navijac. Mi govorimo o Zvezdi kao instituciji gdje nema gledanja o kom se sportu radi. A zamisli jos da bojkotujem Zvezdu???? Pa zar nije govoreno upravo protiv toga u vrijeme kada su neki govorili kako treba bojkotovati fk zbog svega sto se jos uvijek u njemu desava?
Mislim da se u tome grijesi i da bi ovi momci igrali mnogo bolje sa podrskom sa tribina.

poz
Dacha

Mene, recimo, FK vise gotovo da i ne zanima. Zanima me derbi i nista vise od toga. Kada se pojedini likovi iz UO i sire ociste od njega onda ce me ponovo zanimati.. Ne postoji nesto sto je otvoreni bojkot FK i KK ali recimo da se razlikuju ljudi koji dolaze na FK i oni koji dolaze na KK. Kako vise sebe ne smatram aktivnim navijacem, znaci onim koji cini kop na svakoj utakmici, mislim da sa strane gledajuci ono sto se dogadja na basketu, jer na fudbal jelte ne idem, mogu da ti kazem da tu ima svega.. i mnogo je, bRe, komplikovana prica. Sever ili ono sto bi on trebalo da predstavlja cine najrazlicitiji ljudi. Recimo, neki od ljudi koji su ranije vodili navijanje, jos kada je krenula citava prica sa GYL su odustali od odlazaka na utakmice KK. To je bio prvi gubitak ljudi sa tribine onda kada je bilo ono cuveno "vecanje" da li da se ide na tekme ili ne. Taj prvi "bojkot" nije se toliko osetio jer je u pocetku bilo veliko interesovanje. Mada su i tada neki od onih koji su bili najglasniji protiv GYL ipak dolazili na tribinu i na takve utakmice.

Onda se desio FFGYL u Ljubljani i pojedini su itekako krivili Upravu i Zmaga za onaj izlazak napolje, a makar interno ljudi koji vode KK su izmedju sebe tvrdili da nije bilo tog prekida... da bi sigurno uzeli tada GYL.

Onda je nekako splasnulo interesovanje i citava ta situacija, iako je javno sve delovalo jako dobro, uzrokovala je da tu postoje neki animoziteti. I pored svega toga KK je napravio Skupstinu za postovanje i ostalo, uvek radio mnogo toga da navijaci udju u dvoranu i slicno, ali jednostavno vremenom se broj onih koji nece na basket povecavao. Onda dolazi onaj NS pa Vrsac, i tu se KK pokazao dostojno.

Postoji i jos nesto. Mnogi nasi navijaci nasedaju na glodarsku propagandu tipa: Zmago, Zika Vesic... a zaboravljaju da su oni najveci profiteri onih Milosevicevih godina kada su im Ivica Dacic i likovi poput njega donosili titule. Trenutno imamo privatnu partizansku domacu ligu, ali bitno je da se pljuje po Zvezdi jer je vode "demokrate" (iako ti ljudi gotovo da vise nemaju funkciju u DS) i Slovenci (tu vise nemaju argumente) ali im ne smeta domaca Babic-Todoric-Vujosevic liga... To ti je klasicna talibanstina i budalastina, ali dzaba babi objasnjavati da postoji nocni zivot.. :)

Na kraju, Zika i ostali su prvi videli i javno objavili da sa upravom FK nece da imaju nista i posredno ih nazvali prevarantima i lazovima, a tice se zajednicke izgradnje hale ispod severne tribine Marakane. Takodje, ti isti, Zika i Vesic, odbili su da udju u UO FK jer nisu zeleli da sa odredjenima nakon svega sede..

Necu da budem njihov advokat, ne zelim da me neko pogresno shvati, ali mene samo zanimaju rezultati i data obecanja. Videcemo sta ce do kraja biti sa KK. Meni se cini, i pored svega, da KK ima perspektivu. Ponovo smo stabilan klub i vracamo se na stare staze. To ne ide preko noci i ne moze da se desi kroz jednu sezonu. Zvezda u kosarci je sistematski upropastavana decenijama losim radom i kradjom. Dug koji je zatecen morao je biti servisiran i preuzet, otplacen godinama. Setite se koliko je Divac Magarac uzeo za onih nekoliko utakmica..

I na kraju, ogromno razocarenje koje je doslo oko desavanja u FK odrazilo se generalno i na KK jer mi nismo samo fudbalski navijaci. Ja se sa velikom setom secam utakmica iz osamdesetih, mislim na basket. Veoma cesto su te utakmice navijacki bile zanimljivije nego one fudbalske...

Kada se sredi stanje oko FK to ce se opet poput euforije preneti i na ostale segmente SD CZ.

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Nema opcije edit, tako da moram da se ponavljam. :)

Tvrdim, da bi uz podrsku pune hale, sinoc dobili tekmu, ta nijansa je nedostajala juce, motivisala bi igrace da pruze iznad svojih mogucnosti i to bi bilo ono sto bi donelo prevagu na samom kraju. Mislim na poznatu atmosferu iz sezone, a to su mnogi zaboravili jako brzo, kada smo se borili za opstanak i goli zivot a kada su gore pomenuti prodavci dresova po sikontnim cenama, i dosli u Zvezdu koja je bila ocaj i raspad sistema...

I sinoc nije bilo GYL vec ULEB Cup a Pionir je bio gotovo prazan...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Dobro, kako hoces idi ti na basket medju one malobrojne klince u KOP. Inace pitaj tvoje komsije u Mirijevu zasto ne idu na basket.

lucky star i ja sam dobio taj sms... neverovatno.

Mislim da je jasno zasto je slabo popunjen kop ove godine na basketu,otiso je zmago jos da istupimo iz ove gey lige pa ce opet posjeta biti na nivou,tako ja barem mislim.
ovi sampion i titula
nasa ZVEZDA JE OPET NAJBOLJA !!!

??????? ?? ??????????

"?????? ?????? ? ????? ???? ?????? ?????????? ????? ?? ??????????. ?????????? ??? ?? ??????? ??????????? ??????? ??????????. ??????? ??? ?? ??????? ????????? ??????????? ?? ???? ????????? ??? ????? ?? ??????? ?? ????? ??????. ??? ??????????? ????????? ??? ?????????? ?? ??. ????? ?????????? ?? ??????? ?? ?????? ???? ???? ????????? ?? ?????? ????? ? ??????, ??? ?????? ?? ?? ??? ???? ????? ?? ????? ?? ?? ????????", ????? ?? ?????????? ?????? ??????????.

???? ????????????? ????????

?? ?????? ??????? ? ?????????? ???????? "????????" ?????? ?????? ?? ?? ?????????? ???? ?????? ??? ???????? ?? ????????????? ??????????, ???? ??? ? ??????? :o , ?????????? ?? ????????? : "??? ???? ???? ???????? ?? ????????????? ??????????. ???????? ??? ????? ?????? ?? ???????. ??????? ??? ??????? ? ???? ??? ????? ???????????." (textovi su stari nekih mesec dana!)

??? ?????????

(kakav gay...)

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Na ovom topicu cete naci mnoge odgovore, zahvaljujuci Generalstabu. Sve vam je lepo objasnio.

http://www.delije.net/forum/viewtopic.php?t=4398