Prvi navijacki shop na srpskom jeziku
Sajt koji bi trebao da zadovolji mnoge vase potrebe.

Nudimo
-Baklje
-Filmove [Football Factory, ID...]
-Izradu zastava [transparenata, setalica]
-Prodajemo sipke za barjake [i ako nije navedeno tamo a bice]
-Izradu koreografija
-Navijacke Fanzine
-Izradu salova
-Barbery salove
i jos mnogo toga
www.tifo-shop.cjb.net

Ala ste jeftini.....
Ja cu odmah da otvorim shop sa manjim cenama za polovinu, i imacu vise stvari nego vi...
Ali dobro, ko zna, mozda se jednog dana osamostalite pa pocnete stvarno da radite sami sve sa sajta, pa ce biti i jeftinije...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Quote from: "Nesha_cb"Ala ste jeftini.....
Ja cu odmah da otvorim shop sa manjim cenama za polovinu, i imacu vise stvari nego vi...
Ali dobro, ko zna, mozda se jednog dana osamostalite pa pocnete stvarno da radite sami sve sa sajta, pa ce biti i jeftinije...

Radimo sve sami sa sajta osim majci SRNN koje smo vec uradili u jednoj stampariji

SKUPO JEBI GA KAKO ZA KOGA MASU NARODA SE JAVLJA ZA BAKLJE I ZASTAVE JER JEDINO MI NUDIMO TO NA NET-U. TAKODJE VEOMA TRAZENI SU I FILMOVI KAO I DVD IZDANJA SA FCF - PFC

I otvori novi shop ovo ne radimo radi materjalne koristi vec radi unapredjenja navijachke scene kod nas [prvenstveno mislim na manje grupe] ali i za clanove vecih.

Napr. FCRS dolazi u tvoj grad [Smederevo , Podgorica, Niksic] i ti preko nas napravish malu koreografiju - dokazes svoju grupu , pomognes zvezdi ... ko zna koliko pozitivnih odjeka ce to imati u buducnosti.

Tako ako ti se nesto svidja ti se javi pa oko cene se mozemo dogovoriti i oko nacina placanja

www.tifo-shop.cjb.net

??????? ?????? ?????????? ??????? :zbunjen ?????? ,???? ???? ???????? ????????? ????? ?????? ??????.??? ???? ????? ?? ???? ?? ??? ? ??????? ?? ?????? ????? ? ????? ?? ???? ????? ????????? ?? ???? ??????? ???????-????????? ?????.???? ?? ?? ????? ???????

mozete li da kazete neke cene???

13 evrica, komad? :nene

Neradi se tako marketing, prvo zaradis malo pa tek onda kasnije odvalis cenu.. :D


Kakvi "burberry " salovi? :D
S

Quote from: "warsaw"13 evrica, komad? :nene

Neradi se tako marketing, prvo zaradis malo pa tek onda kasnije odvalis cenu.. :D
:rofl
nekad su bile 8.. sto znaci da su postali poznati.. :D ili je razlog poskupljenja taj sto je tifozici u italiji skocila cena sa 2.1 na 2.9 eura..
pare ljude kvare.. :D  :D
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Razumem dupla cena, ok,  ali vec trodupla to je vec bezobrazno uzimanje para jadnim nasim navijacima od Bara do Subotice...

:jebanje  bas...
S