Ultra klan i DelijaHH caste.

Navijacki - odlicno gostovanje, sportski - izvukli jednog od najtezih protivnika.

To nisam ni ja bolje mogao reci  :)  Stvarno najtezi protivnik (Stojanovic, Svensson, Hens, Jansen, Kn


(04/05.12.04)    (11/12.12.04)      
Crvena Zvezda Beograd : HSV Hamburg

Ovi papci sa B92 prvo objavljuju da se igra 15. januara, a na zvanicnom sajtu EHF-a su stavili tacne informacije.

Quote from: "KizaLion"Ultra klan i DelijaHH caste.

Navijacki - odlicno gostovanje, sportski - izvukli jednog od najtezih protivnika.

mogu i ja doc

Nema problema majstore! Samo dodji!!! :ruke

Delija HH dobro i ti jednom u zivotu da odes na utakmicu!
vezda je zivot, sve droge su sitnica!

Ko ide u Hamburg nek svrati u kom


UK, nemoj me zajebavati  :) Bio sam u Danskoj zadnji put. Ima vec godina dana, ali ajde... Pokusao sam te nazvati u subotu (oko 17-17.30),ali bilo je zauzeto... Inace, utakmica se igra u subotu 11.12. u 19.30!!! Radim taj dan, ali pokusacu da "pobjegnem" prije. Jesi li vec kupio karte (kostace izmedju 5 i 15

Pa  rukomet je ladno danas?Posto na fudbal nismo uspeli da dodjemo cini mi se da nas nekoliko(bar koliko su mi rekli)treba da krenemo oko cetiri sata iz Indjije,nadam se da ce biti karata.
Moramo da damo sve od sebe,danas svi ko jedan za sto bolji rezultat pred revans,moramo da grmimo,al i da podignemo celu halu na noge,zato dobro se zagrejte  ;pivo i vidimo se u hali.