Ajmo malo da vidimo da li se i kojim sportovima Delije bave?!

Ja treniram kosarku u lokalnom Proleteru iz Zrenjanina,(ne)igram za juniorski tim.Igram na poziciji pleja i planiram da se uskoro okusam u nekom vecem klubu,necu direktno da kazem,ali svi znate indirektno na koji klub mislim,s obzirom da u ovoj zabokrecini nema sanse za napredak!

Ajd' sad malo vi.Gde ste trenirali/trenirate,sta trenirate,imate li neke zapazenije uspehe,itd.

????? ??? ??????? 7. ??????.

??? ??? ? ? ??????.  ;pljuga

???? ???? ?????? ?????? ? ???? ?? qrac ?? ?????...

??????? ????? ? ??????: ???? ???????????, ???? ?????, (???? ?? ? ????????????, ???????????) ???? ?? ????????? ????? :jebanje .  ;pljuga

????? ?????!  :ruke

Ja treniram ispijanje piva i dizem krigle od dve litre. Razmisljam da upisem i plivanje u pivu samo cekam da se promovise takav sport u Beogradu.  namigivanje

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Trenirao sam basket u Zvezdi skoro 2 godine .Prestao sam nesto pre raspada mladjih kategorija.Takodje sam dugo trenirao i fudbal u Gsp Poletu sa Dorcola.
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Od '85-'91 sam trenirao u  Karate Klubu  Partizan  :D  :o  :bes onda od 1998/2000 takodje borilacke vestine, a evo i sad ovde KF, koga interesuje moze da pogleda sajta, ima, naravno, veoma zanimljivih 'stvari'.

http://www.extremekungfu.com

Jedno krace vreme sam se bavio i atletikom (trcanjem) ali stvarno ne znam sta mi je to trebalo ...  takodje, na takmicenju 'spretnosti' u konkurenciji 17 osnovnih skola sam osvojio prvo mesto i dobio diplomu :)

poz.

Ja sam skoro 4 godine trenirao u Karate Klubu Sensei Karate Do, kojeg vise nema. Stigao sam do zelenog pojasa, ali bih voleo da nastavim u nekom drugm klubu.  :boks
Trenirao sam na kratko i u Kosarkaskom Klubu Igokea.
Idu mi kolektivni sportovi (fudbal, basket, odbojka) ali nemam ni gde ni kad da se bavim sa tim.



Davnih 70-tih trenirao sam kosarku u Igmanu sa Ilidze. Stari me ispisao zbog "losih" ocjena u skoli. Od tada nista.
Sada ponekad igram fudbal sa nekim momcima ovdje u Zenici i bavim se svestenickom sluzbom u Protestantskoj crkvi.

poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Ja sam trenirao vaterpolo u Zvezdi 92 godine ali kratko, mesec dana.

Zatim sam trenirao rukomet 2 godine (95') u skolskoj reprezentaciji. Posle toga sam trenirao godinu dana u Obilicu odbojku, igrao sam utakmice protiv Zvezde i Partizana... posvadjao sam se sa trenerom pa je to puklo (96-97')

99 - 2002 Trenirao sam KB na Olimpu, ponekad sam vodio treninge

Sad imam pocasnu clansku kartu KBK Crvena Zvezda Delije ali mrzi me da treniram

Basket mi je u srcu, to je jedini sport koji nisam trenirao ali na ulici sam redovno razbijao starije od sebe

???????? ??? ?????? ??? ??? ?????, ?? ??? ???? ??? ????? ????? ? ???????, ????? ???????,???????, ??????...????? ????? ???????.
????? ??? ????? ?????? ???? ?? ?????? ???? ,???? ? ????? ??????? :  "??? ???????? ??????", ????? ?? ?? ???? ???? ????? ? ??????, ????? ??? ? ?? :D

Quote from: "Northern"????? ??? ????? ?????? ???? ?? ?????? ???? ,???? ? ????? ??????? :  "??? ???????? ??????", ????? ?? ?? ???? ???? ????? ? ??????, ????? ??? ? ?? :D
Svakodnevna pojava...  :)
Inace, nesha je tenirao:
tenis-godinu dana(u partizanu :D  i na banjici :) )
plivanje-mesec dana(na banjici)
basket-5 godina(u radnickom i u tadicu)
I sve sam to izbatalio prosle godina, jer sam presao na  :cigara , sta ces, ne moze i jare i pare...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Ja sam kao mali trenirao plivanje i atletiku cisto da bi se bavio nekim sportom. Posle sam presao na basket koji najvise volim da igram od svih sportova, a onda sam trenirao malo odbojku posto sam igrao i za skolu, pa sam se u cetvrtoj godini opet vratio malo na basket i to je to. Fudbal nikad nisam trenirao iako sam kao klinac bio mnogo dobar i uvek igrao sa starijima i tako to...
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

?? ??? ???????? ?????? ???????? ?????? ?? ?????????? ????????. ????? ?? ?? ????, ???? ??? ??????? ??????? ?? ??? ???? ?????? ???? ????? ?? ??????? ? ???? ???, ??? ???? ?? ?? ??????? ?????? ??? ???? ??? ??????? ???????? ?????????. ????? ???????? ?????? ?? ?????? ?? ???????? ? ????? ?????? ?? ?? ? ???????? ????? ????? ????? ?? ????? ??????? ? ??????? ??? ???????, ????? ???? ??? ??????? ?? ???????. ?????, ???? ???????? ?? ?? ?? ????? ??? ? ?????? ???????????? ? ???? ??? ????? ????????, ??? ??? ??? ?? ???? ??, ? ??? ??? ??  :(
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

Ja evo treniram jos uvek fudbal u prevodu jos uvek se koprcam  :D ,od svoje 7 godine treniram,osam godina igrao za FK Junior,privatna skola fudbala koja vise ne postoji,zatim za Milicionar dve godine u njihove najslavnije dane,za Rad dve godine u omladincima i cak par prijateljskih tekmi za prvi tim,za BASK godinu dana,Rakovica godinu dana,i na kraju sam zaglavio u Napretku iz Jajinaca  :( ,a kad pogledam ko sve igra moglo je i od mene biti nesto...ovako ako mi se ne ostvare neki zacrtani ciljevi u skorije vreme,idem na free transfer pa u penziju  ;pivo .Bem ti sport,samo nerviranje...
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

...da jos dodam ipak je za neku pohvalu,na jednom od turnira u organizaciji ovog privatnog kluba FK Junior,bio sam najbolji strelac u kategoriji petlica dok je na istom tom turniru majmun Kezman bio najbolji igrac,igrajuci za Zemun u kategoriji kadeta...tako blizu a tako daleko  :o .
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

?? ??? ? ??? ????????? ???? ??? ???????? ?????? ????????? ??? ?????? ????? 3 ??????, ????? ??? ???? ?? ?? ? ????? ????????, ????? ??????? ????? ?? ???????? ?????? ? ?? ???????? ????? 7-8 ?????? ???? ?????? ??? ??????? ???? ???? ??????, ??? ?????????? ?????????? ??? ?????? ???????? ?????????? ?????? ??????, ? ?? ?? ?????????? ?? ?? ???? ????? ? ???????? ????????? ???????? ?? ??????? ??????? ?? 2 ???????? ? ???? ?????? ??????(????? ??? ??????? ?????) :D

??? ????? ?????? ???? ??? ????? ?? ????????...? ??? ???????? ??? ????????, ????????? ??????+????????.... :bes


???????!!!

Quote from: "capocrimi"???? ?????? ??? ??????? ???? ???? ??????

:D
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

??????????, ???? ?????? ??????  ;pljuga

?? ??? ?????? ????! :finger

???????!!!

Quote from: "Orthodox Serb"??????????, ???? ?????? ??????  ;pljuga

?????? ?????? ?????!!??? ?? ????????? ?? ??? ????? ????? ? ?? ?? ????? ?????? ?? ?????? ?? ?? ??????? ????. ;pljuga ?? ??,????? ???????? ???? ?????? ?? ??? ??? ?????????!! :finger  :finger
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

?????????,4 ?????? ?? ?????...??? ???? ??????????? ?? ???????? ????????.?????? ????? ??? ????? ???? ?? ?????? ?????.???? ?? ???? ?????? ??????? ????????   :boks  :finger

:)