Sada pred novogodisnje praznike kad se nista ne dogadja, mozete pogledati ovu emisiju, gostuju jedan nas vodja i Nesa Strah.

Moze da bude zanimljivo.

Cenim da ce biti duel Mauzer - Nesa Smrad.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Jedan nas vodja?! :D  :D
 DA VODIŠ DESET NULA, KU**C BI SE PESMA ČULA  FEDERACIJO!!!

Nema nama leba od tih tv emisija, keve mi. Samo gubimo vreme. Da se neko od urednika setio da napravi emisiju o povredjenim klincima od strane policije, to bi vec bilo nesto.

Mozda bi trebali bi sami da snimimo film o navijacima? Onako sirovo, bez voditelja, bez tv kamera, bez ogranicenog vremena, bez cenzure...sve sami. I posle takav film poslati nekoj TV stanici da ga objavi ili ga pustati po bioskopima sirom Srbije.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Ma da, to bi bio pravi potez, samo jos treba da se na delu potvrdi sve ono sto se navijacima 'kaci'. Navijaci moraju da budu licemerni i da, sa druge strane, pokusaju da iskompromituju (mada to oni - sami - cine svakim danom) drzavni vrh. Da skinu masku sa svekolikog licemerja koje 'krasi' trenutnu vladajucu nomenklaturu, pri tome, pre svega, ukazujuci na sasvim pogresno postavljenje prioritet kad je u pitanju resavanje aktuelnih problema kroz koje prolazi nasa drzava.

To je neki manevarski prostor u kojem se moze delovati, istina veoma suzen, ali to je zbog nas samih, jer, medju nama receno, prica o tome kako mi, eto, nismo takvi i takvi - kakvima nas predstavljaju, nije bas realna/istinita.

Ali, sa punim pravom se moze pitati tadica i vrhusku zasto postajemo kolonija, u cijime je to interesu i da li zaista ovisnost, nesloboda i robstvo, kod normalnog coveka,  mogu da budu u necijem interesu?

Pitati Ih, zar im stvarno vise bode oci Dimna kutija, nego raspad zemlje kojem svesno doprinose?

Ili, mozda nije po sredi dimna, ni polomljeno sediste, vec preventiva nekog sutrasnjeg (neminovnog) ocajnickog krika naroda - koji bi, kao nekad, izmedju ostalog, dosao i sa Severne, Juzne .... tribine.

E sad, tesko je to 'prevaliti', jer su navijaci ti koji su ih "doveli" (naravno, barem tako oni misle) na vlast, a znamo koliko malo samokritike danasnji covek ima, koliko je tesko da prizna sopstvene zablude, pogotovo kad uvidi da je iz jedne, uleteo u drugu, a zeleo je najbolje .... zbilja je/ put do pakla poplocan dobrim namerama/.

No, videcemo koliko ce godina proteci da se smogne snage i da se predje preko Laznog ponosa, a jos bitnije, kada ce nivo svesti dosegnuti taj nivo da ce, ako nista, ono instinktivno znati koji je to put kojim treba da ide on, njegova porodica i njegov narod, odnosno, koje su to istinske i apsolutne vrednosti koje valja slediti smerno i po svaku cenu.

E, kad se dosegne taj nivo (samo)svesti, onda ce doci kraj samobmanjivanju i kukavicluku, a potom se necemo dovesti u situaciju da nas vode oni koji zele da sprovode svoju, odnosno tudju, samovolju, (po principu; MI CEMO DA VAM POMOGNEMO DA SPOZNATE SEBE - OCIMA KAKVIM VAS MI VIDIMO)pri tome ne prezajuci ni od cega u ostvarenju svojih naopaki ciljeva/ideja.

Van tog i takvog konteksta, svaka borba navijaca, za svoj polozaj u drustvu,  je, verovatno, utopija nad utopijama.

Pozdrav

Ovi tamo na komentarima ispisase imena svih zivih vodja,a mi se ovde trudimo od nastanka sajta da ne pisemo njhova imena ali dzaba.Kako su krenuli polako ce doci i do nasih imena.
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Quote from: "Radza"Ma da, to bi bio pravi potez, samo jos treba da se na delu potvrdi sve ono sto se navijacima 'kaci'.

Naravno, i treba da se vidi da se navijacima kaci omca oko vrata i da se zna da je zakon samo paravan za organizovani drzavni kriminal. "Delima" to i jeste potvrdjeno!

More treba bre ljudi da vide kako nastaje koreografija za evropsku tekmu, kako se odrzava red na tribini, treba bre da se vidi da su vodje te koje odrzavaju red, a da je murija ta koja izaziva nerede, treba bre ljudi da vide kako se navijaci postuju medjusobno, kakvo je druzenje na gostovanjima...itd. Treba ceo svet da zna zasto je na hiljade ljudi zaljubljeno u Zvezdinu Severnu tribinu!

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Koliko ja imam info u klopku ide ide Ljubim_Vas_Braco... :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Gosti su Savija i "strasni" Nesa i neki psic iz mupa ne zna se koji, jer je Jocic odbio da ucestvuje u emisiji...

Kad smo vec kod psica... juce je bio jedan zanimljiv dogadjaj :)

Oko 23 h kupujem picu. Tada prolaze pored mene dva pandura, posle par metara dolaze dve dzukele i pocnu da se jure sa njima, zele da se igraju sa tim pandurima a oni nervozni i u "ish, ish" fazonu, tad je neko rekao vidi eno 2 kera sta rade... ja reko to nisu 2 kera, to su 4 kera zajebao si se  :D  :D  :D

Dakle gosti su sledeci:
Shavija, Si ma Srbija (grobari), Shoshtar kao sekretar za sport ili sta li je vec, Marko Nicovic (sto li su njega zvali!?) i Sekulic sekretar za bezbednost FSSCG-a.

Nicovic je pozvat da objasni auditorijumu ulogu navijaca u medjunardnoj trgovini narkoticima, odnosno, posrednicku ulogu navijaca izmedju albanski narko kartela i zapadnog trzista.

:rofl

QuoteRadza Posted: Wed Dec 29, 2004 5:16 pm    Post subject:  

--------------------------------------------------------------------------------

Nicovic je pozvat da objasni auditorijumu ulogu navijaca u medjunardnoj trgovini narkoticima, odnosno, posrednicku ulogu navijaca izmedju albanski narko kartela i zapadnog trzista.


E jebote,osve

A Jocic je, navodno, odbio da gostuje u emisiji rekavsi, parafraziracu; "da njemu ne prilci da bude u toj emisiji jer se nikad nije bavio ozbiljnim kriminalnim radnjama - kakve se, jeli, odigravaju na tribinama, vec je, Samo "radio trafike", sto spada u 'laki' i neogranizovani kriminal, te nije zelo da ga trpaju u isti kos sa ..."

Najcrnje je sto to nije ni tragi-komicno ...

pozdrav

Bagra!

A sta je bilo sa slucajem malog Milana Vasica i dali ce to da bude jedna od tema emisije? :zbunjen
 slucaju da Kosovo dobije nezavisnost...Poceti sa akcijama protiv Albanaca i svih onih koji stoje iza njihove ideje tj Nezavisnosti Kosova,do potpunog unistenja.

E ajde i ja malkice da kazem oko emisije.. :)

Sama tema bila je dogovorena nesto ranije ali su uletale neke zanimljivije stvari poput Gurovica, Haradinaja i sl. No nema veze bitno je da je prica ispricana. To koliko je sama emisija zamisljena kao podrska navijackoj prici dovoljno govori i odbijanje murije da ucestvuje u emisiji.. Olivera je tacno znala sta treba da pita tako da je onaj komesar za bezbednost delovao jos gluplje nego sto inace izgleda..

Publiku nismo mogli da ubacujemo kao navijacku. Bilo je par ljudi ali nam je bilo zabranjeno da postavljamo pitanja van onih koja su dogovorena. Emisija se snimala od 5h i pre pauze za postavljanje pitanja Olivera prvo pita sve koji ce da postavljaju pitanja pa tek onda daje dozvolu za njih..  Studentska federacija bila je zaduzena za dovodjenje ljudi ali su nam se svi studenti uglavnom razbezali po provansi tako da je bilo samo 15-tak ljudi u BG..

O otkazu Nese Smeha ne bih ovom prilikom, to je posebna prica...

Inace, mislim da je ova emisija bila pun pogodak i javnosti je predstavljena slika o nama, makar poboljsana od one koju je murija pravila gotovo godinama. Pricalo se opsirno o pandurskoj represiji i slucaju malog Milana. Sajko je odlicno odradio ucesce i dominirao je u nekim segmentima samom emisijom veoma racionalnom pricom. Ko god je gledao mogao je da se iznenadi i da vidi da mi nismo stoka, vec neko ko moze argumentovano da brani svoj stav. Mali doprinos SRNN od strane Studentske federacije i BK.

Inace, iste emisije su moguce i na drugim TV stanicama da se organizuju. Po meni to je prava stvar ali neka o tome i drugi misle. Kiza je bio pozvan da ide u emsiju. :)

poz,
budimir
p.s. Jos uvek samo ne Marsovac...  :o
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

I ja mislim da je emisija bila sasvim ok.Jedino sto mi se nije svidelo je to sto su oni likovi odbijali da odgovore na pitanja Savije "ko sudi muriji?" ;pivo

Quote from: "Forever Ultras"E ajde i ja malkice da kazem oko emisije.. :)

Sama tema bila je dogovorena nesto ranije ali su uletale neke zanimljivije stvari poput Gurovica, Haradinaja i sl. No nema veze bitno je da je prica ispricana. To koliko je sama emisija zamisljena kao podrska navijackoj prici dovoljno govori i odbijanje murije da ucestvuje u emisiji.. Olivera je tacno znala sta treba da pita tako da je onaj komesar za bezbednost delovao jos gluplje nego sto inace izgleda..

Publiku nismo mogli da ubacujemo kao navijacku. Bilo je par ljudi ali nam je bilo zabranjeno da postavljamo pitanja van onih koja su dogovorena. Emisija se snimala od 5h i pre pauze za postavljanje pitanja Olivera prvo pita sve koji ce da postavljaju pitanja pa tek onda daje dozvolu za njih..  Studentska federacija bila je zaduzena za dovodjenje ljudi ali su nam se svi studenti uglavnom razbezali po provansi tako da je bilo samo 15-tak ljudi u BG..

O otkazu Nese Smeha ne bih ovom prilikom, to je posebna prica...

Inace, mislim da je ova emisija bila pun pogodak i javnosti je predstavljena slika o nama, makar poboljsana od one koju je murija pravila gotovo godinama. Pricalo se opsirno o pandurskoj represiji i slucaju malog Milana. Sajko je odlicno odradio ucesce i dominirao je u nekim segmentima samom emisijom veoma racionalnom pricom. Ko god je gledao mogao je da se iznenadi i da vidi da mi nismo stoka, vec neko ko moze argumentovano da brani svoj stav. Mali doprinos SRNN od strane Studentske federacije i BK.

Inace, iste emisije su moguce i na drugim TV stanicama da se organizuju. Po meni to je prava stvar ali neka o tome i drugi misle. Kiza je bio pozvan da ide u emsiju. :)

poz,
budimir
p.s. Jos uvek samo ne Marsovac...  :o

Ovo inace nema veze sa istinom, niti potpisana osoba ima veze sa Delijama, on je simpatizer Zvezde i to je to. Ovaj njegov post slobodno ignorisite (kao i vecinu drugih) jer ne odrazavaju istinu ili neki stav Delija to moze samo da bude njegov licni stav i neke njegove informacije koje su mozda nekada tacne ali uglavnom nisu.
he FBI is offering a $1,000,000 reward for information leading directly to the arrest of James J. Bulger.

Quote from: "James J. Bulger"
Quote from: "Forever Ultras"E ajde i ja malkice da kazem oko emisije.. :)

Sama tema bila je dogovorena nesto ranije ali su uletale neke zanimljivije stvari poput Gurovica, Haradinaja i sl. No nema veze bitno je da je prica ispricana. To koliko je sama emisija zamisljena kao podrska navijackoj prici dovoljno govori i odbijanje murije da ucestvuje u emisiji.. Olivera je tacno znala sta treba da pita tako da je onaj komesar za bezbednost delovao jos gluplje nego sto inace izgleda..

Publiku nismo mogli da ubacujemo kao navijacku. Bilo je par ljudi ali nam je bilo zabranjeno da postavljamo pitanja van onih koja su dogovorena. Emisija se snimala od 5h i pre pauze za postavljanje pitanja Olivera prvo pita sve koji ce da postavljaju pitanja pa tek onda daje dozvolu za njih..  Studentska federacija bila je zaduzena za dovodjenje ljudi ali su nam se svi studenti uglavnom razbezali po provansi tako da je bilo samo 15-tak ljudi u BG..

O otkazu Nese Smeha ne bih ovom prilikom, to je posebna prica...

Inace, mislim da je ova emisija bila pun pogodak i javnosti je predstavljena slika o nama, makar poboljsana od one koju je murija pravila gotovo godinama. Pricalo se opsirno o pandurskoj represiji i slucaju malog Milana. Sajko je odlicno odradio ucesce i dominirao je u nekim segmentima samom emisijom veoma racionalnom pricom. Ko god je gledao mogao je da se iznenadi i da vidi da mi nismo stoka, vec neko ko moze argumentovano da brani svoj stav. Mali doprinos SRNN od strane Studentske federacije i BK.

Inace, iste emisije su moguce i na drugim TV stanicama da se organizuju. Po meni to je prava stvar ali neka o tome i drugi misle. Kiza je bio pozvan da ide u emsiju. :)

poz,
budimir
p.s. Jos uvek samo ne Marsovac...  :o

Ovo inace nema veze sa istinom, niti potpisana osoba ima veze sa Delijama, on je simpatizer Zvezde i to je to. Ovaj njegov post slobodno ignorisite (kao i vecinu drugih) jer ne odrazavaju istinu ili neki stav Delija to moze samo da bude njegov licni stav i neke njegove informacije koje su mozda nekada tacne ali uglavnom nisu.


?????. ???????? ?? ?? ???????. ?? ?? ???? ?????? ? ??? ????????? ????????????, ???? ?? "????????" ?? "????????? ??????". ? ? ????????? ?? ?? ?? ????????.

Quote from: "Forever Ultras"E ajde i ja malkice da kazem oko emisije.. :)

Sama tema bila je dogovorena nesto ranije ali su uletale neke zanimljivije stvari poput Gurovica, Haradinaja i sl. No nema veze bitno je da je prica ispricana. To koliko je sama emisija zamisljena kao podrska navijackoj prici dovoljno govori i odbijanje murije da ucestvuje u emisiji.. Olivera je tacno znala sta treba da pita tako da je onaj komesar za bezbednost delovao jos gluplje nego sto inace izgleda..

Publiku nismo mogli da ubacujemo kao navijacku. Bilo je par ljudi ali nam je bilo zabranjeno da postavljamo pitanja van onih koja su dogovorena. Emisija se snimala od 5h i pre pauze za postavljanje pitanja Olivera prvo pita sve koji ce da postavljaju pitanja pa tek onda daje dozvolu za njih..  Studentska federacija bila je zaduzena za dovodjenje ljudi ali su nam se svi studenti uglavnom razbezali po provansi tako da je bilo samo 15-tak ljudi u BG..

O otkazu Nese Smeha ne bih ovom prilikom, to je posebna prica...

Inace, mislim da je ova emisija bila pun pogodak i javnosti je predstavljena slika o nama, makar poboljsana od one koju je murija pravila gotovo godinama. Pricalo se opsirno o pandurskoj represiji i slucaju malog Milana. Sajko je odlicno odradio ucesce i dominirao je u nekim segmentima samom emisijom veoma racionalnom pricom. Ko god je gledao mogao je da se iznenadi i da vidi da mi nismo stoka, vec neko ko moze argumentovano da brani svoj stav. Mali doprinos SRNN od strane Studentske federacije i BK.

Inace, iste emisije su moguce i na drugim TV stanicama da se organizuju. Po meni to je prava stvar ali neka o tome i drugi misle. Kiza je bio pozvan da ide u emsiju. :)

poz,
budimir
p.s. Jos uvek samo ne Marsovac...  :o

? ???? ??? ?? ???