Sebe smatram navijacem.. ili sam barem smatrao do sada. Kontakt iz studentske organizacije za BK. Kiza zna koliko ranije je bila dogovorena prica za emisiju..

Sto se mene tice uzivajte, ovaj indijanac iliti simpatizer vise ovde nece pisati niti se cimati oko bilo cega.

Over&Out.

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Dajte ljudi vise, dokle da se ciganisemo? Sramota je ...

Ljudi, ne znam, ali pismenija su ova dvojica sa srednjim skolama nego onaj kurton komesar...
vanjica varosica mala-rodno mesto Draze djenerala

Quote from: "Forever Ultras"Sebe smatram navijacem.. ili sam barem smatrao do sada. Kontakt iz studentske organizacije za BK. Kiza zna koliko ranije je bila dogovorena prica za emisiju..

Sto se mene tice uzivajte, ovaj indijanac iliti simpatizer vise ovde nece pisati niti se cimati oko bilo cega.

Over&Out.

poz,
budimir

??????, ??? ???? ?? ?? ?? ?? ?? ????? ??????, ??' ???-? ??????? ?? ?? ????? ?? ????? ??? ??????, ?????? ????? ??, ?? ???? ?? ????? ? ???????? ??????????, ? ????? ? ?? ???? ?????? ????? ?? ???? ?? ??????, ??. ?? ??? ??? ???? ?? ????????!?

??????... :zbunjen

Quote??????, ??? ???? ?? ?? ?? ?? ?? ????? ??????, ??' ???-? ??????? ?? ?? ????? ?? ????? ??? ??????, ?????? ????? ??, ?? ???? ?? ????? ? ???????? ??????????, ? ????? ? ?? ???? ?????? ????? ?? ???? ?? ??????, ??. ?? ??? ??? ???? ?? ????????!?

   Ne mo


:megafon  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke
Ajmo sad najjace ceo forum

Quote from: "Ujka Vanja":megafon  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke
Ajmo sad najjace ceo forum