Finale Kupa se igra u "nasem" gradu.

8 ekipa, 3 navijacke grupe, opet ludilo u Vojvodini :D

Vrscani sada treba da se organizuju na poseban nacin, a mi iz BG da to na odgovarajuci nacin ispratimo. Ne sumnjam da ce biti dobro, a nadam se da ce murija da iskupira ovaj put i da nece praviti frku kao pro
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


? 19.???????? ?? ????? ? ?????...............???? ?????????!!!



Skupljajte pare, mora sve to da se isprati...
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]



Quote from: "Casual"

Kakve to ima veze kad se tekme igraju u dva razlicita dana ??

?????? ?? ????? ?? ?? ?? ?????? ? ??? ????????? ????!???? ?? ?????? ?? 19. ?????? ???? ?????????? ??? ?? ?????? 20.???????? ? ?? ???????!

Cacani vas cekaju!!! ;pivo  DOBRODOSLI u 100% ciganski grad! :ruke

Vidim ovde se spekulise sta ako i td... Ne znam da li je neko spomenuo ali derbi je 19-og, isto kada i prvo kolo u Cacku... Bice bas zajebano stici na oba dogadjaja ali ko bude uporan i odlucan stici ce na oba dogadjaja... Naravno derbi se igra ovog datuma pod uslovom da i mi i talibani prodjemo cetvrtfinale prethodnog dana...
Sto se mene tice voleo bih da budem na obe tekme, koliko je to moguce videcu...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

U jebote zajebana situacija.Ja studiram u Cacku tako da mi je to laksa opcija,ali mi se mnogo vise ide na basket.De znam derbi je to.A ovaj put bi trebalo da ih bijemo.Bar se nadam.Mad ja mislim da imamo dovoljno ljudi i za jedno i za drugo.Pa da bijemo i jedne i druge pa uvece  ;pivo !

poz!
..a patrole Kalabic Nikole...

?????? ??? ???????? ? ???????? ?? ?? ???????? ???????? ??????? ??? ????? ?????? ????? ? ?? ?? ?????? ?? ?? ??????? ?????????? ????????? ??????. ???? ???? ???????? ???? ????, ??????? ????????: ''?? ?????? ?? ?????? ?? ???????? ?????????? ?????????''.

? ??? ? ?????. ????? ?? ???? ? ???? ???? ????? ???? ?? ?? ?????????? ????? ??? ??????????, ???? ??? ??????? ???? ????? ?????? ???? ????????? ??? ?????? ?? ??? ?????? ???? ??????. ????? ?? ???? ?? ?? ?????????? ? ????????????, ? ??? ?????? ? ???????? ?????? ????? ????, ? ?????? ?????. ? ????? ???? ?? ? ?? ???????. ??????? ???? ????? ???? ?? ???? ????? ??? ????????. ???? ?? ??? ??????????, ????? ?????.

?????, ???? ?????? ????????? (?????? ?????, ??????????? ??????????? ?????), ???? ??????? ??????? ?? ?????? ????? ?????? ???? ?????? ? ???????? ?????, ???? ?? ?? ??????? ?? ?? ?? ???????? ?? ??????? ???? ??? ???????? ?????????. ?????, ??????? ???????? ?????? ????? ?? ??? ?? ?????? ????????? ?? ????? ???? ? ????? ? ?????? ????????.
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

Vidis, ovo nije lose razmisljanje i moguc je takav scenario... Mada iako sam bio par puta u Vrscu ne znam bas da li ima samo jedan ulaz, a za jedan prilaz sam siguran... Sta vise moguce je da se zapreti "vecitima" da ne dovode organizovano navijace, sto bi bilo prvi put u istoriji basketa,ali jebiga,... Mislim ko moze da zabrani da se u svojoj organizaciji dogegamo do Vrsca a usput vec pretpostavljam sta sve moze da se desi s obzirom da ce i talibani da krenu u nekom meni nepoznatom broju... Znaci na putu do Vrsca ludilo, a u hali ne smem ni da zamislim...
O tom potom...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Quote from: "Pijanac"?????? ??? ???????? ? ???????? ?? ?? ???????? ???????? ??????? ??? ????? ?????? ????? ? ?? ?? ?????? ?? ?? ??????? ?????????? ????????? ??????. ???? ???? ???????? ???? ????, ??????? ????????: ''?? ?????? ?? ?????? ?? ???????? ?????????? ?????????''.
ne, samo to ne.......
Ako odgode pocetak prvenstva na 7 -14 dana ja sam ga popusio za cacak........
I ova zima, koji kurac ...... pada snijeg  :nene  :zbunjen

Ide mi se u Cacak do jaja,ali u Vrsac moram da odem bar jednom za vreme kup takmicenja cisto da se podsetim onog silovanja,ono cu ceo zivot da im vracam.Uglavnom ekipa iz Indjije ce biti u oba grada,od ove sezone(hvala bogu)podmladjena.

Totalno me zaboli kurac za basket, a pogotovo da idem u vrsac. Zbog cega je vrsac zasluzio da organizuje to? Zato sto dobro mlate navijace i publiku? Zato sto imaju samo jedan prilaz hali? Fudbla pre svega.... :megafon
 DA VODIŠ DESET NULA, KU**C BI SE PESMA ČULA  FEDERACIJO!!!

Ja bih radje otishao u chachak nego na kup , mada , kao shto se vec moze zakljuchiti u vrshcu ce biti zanimljivo u toj maloj hali smestiti nas na jedan kraj , a talibane na drugi .

Ali kad bih morao da biram ili ili otishao bih u chachak gde cu najverovatnije otici .

18.02. igramo i mi i groblje,oni igraju prvu tekmu a mi drugu.
Ako dodje do derbija,a doci ce,igra se u subotu 19.02.i bice to prva utakmica u tom danu sa pocetkom(najverovatnije)u 17h,izgleda kao da zandari odredjuju termine.Bice dnevne svetlosti i radice kamere.Ja znam da cu ici sa kapom na glavi i salom preko nosa...
A za Cacak ne moramo da brinemo I kolo se skoro sigurno odlaze.


RASPORED UTAKMICA SENIORI:





           SREDA           Kvalifikaciona utakmica republickih prvaka

           

CETVRTAK  1. utakmica     REFLEX