Quote from: "REDMAN"Zajebite Grobare u ovom konkursu, licno mislim da bi trebali njih da se okanemo i da napravimo nesto za Sever i Delije, a ne tamo neke miseve da reklamiramo i da im dizemo cenu.

Pa dobro,u pravi si...al jedna nije na odmet. namigivanje


e pa i ja sam mislio nesta na ovaj fazon kao sa vitezom
Ikona Sv.Djordja kako on ubija azdaju to mi je palo na pamet,ali naravno zna se koga mi  :batine
:D  :D  :D

E, novi sam na ovom forumu, kad bolje razmislim na svim i ne znam bas kako sve ovo funkcionise al da ne smaram mnogo, samo me zanima oce li biti neki topik za Cacak da se informisem? :zbunjen Inace, odlicna vam je ova ideja za barjake :ruke
eks, kazu ljudi, da je mnogo vazan
Da je to osecaj lep i mnogo snazan
I da biram izmedju grobara i Klaudije Sifer
Jebao bi prvog pa makar im'o triper

Quote from: "hooligaNS"samo me zanima oce li biti neki topik za Cacak da se informisem?

Bice i reportaza na RTS-u ne brini nista  :lol:


To sto sam novi na forumu, ne znaci da sam nov i na tribini! :nene Ne znam ko ce gledati reportazu, al ja cu biti u Cacku. Pod informisanjem sam mislio nesto drugo, a ne dal ce biti prenosa na jeb... rts-u
eks, kazu ljudi, da je mnogo vazan
Da je to osecaj lep i mnogo snazan
I da biram izmedju grobara i Klaudije Sifer
Jebao bi prvog pa makar im'o triper

Jel ovo tema vezana za utakmicu Borac Cacak - CZ ili je tema vezana za nesto sasvim drugo???





evo extra predlog :   kao sliku na barjak ili zastavu staviti moj avatar a ispod da pise" JA IMAM BOLEST KOJOJ NEMA LEKA"-moj signature....
a imam bolest kojoj nema leka.....

ja imam jedan predlog
da se uradi lik dragana dzajica
kao sto su juventusovi navijaci uradili davidsa i nedveda
izgledalo bi super
ja sam pokusao da uradim ali nije ispalo nikako
mozda ima neko ko bi uradio

aj pozdrav!

Kizo, postavi mog asterixa! namigivanje

sta je sad sa konkursom .nije valjda zaboravljen.ljudi dajte slike

Quote from: "R.C.Z."http://img.photobucket.com/albums/v653/unwise/1209_zastava.gif

sta mislite moze li da prodje?
[/img]

???? ?? ?????? ??????? + ????????! :nene

??? ?????? ??? ?? ??????????, ???????? ??? ?? ?? ????? ?? ?? ????? ? ??????? ?? ??????,????????? ? ??, ?? ??? ??????????? ?? namigivanje

Ljudi nije poenta naci sliku na netu ofarbati je u crveno belo i nalepiti neki tekst oko toga. To nije dizajn... Poenta je da vi sami nesto smislite  i to sprovedete u delo...

Quote from: "Northern"
Quote from: "R.C.Z."http://img.photobucket.com/albums/v653/unwise/1209_zastava.gif

sta mislite moze li da prodje?
[/img]

???? ?? ?????? ??????? + ????????! :nene

ok brate svako ima svoje misljenje
sto se tice tvog avatara super je
pozdrav

Sta mislite na likove iz Sauth parka kako stoje sa zvezdinim salovima ruke su im skroz krvave a ispred njih lezi Keni sa grobarskim salom i lokvom krvi oko njega ,a uz to bi isao slogan opet smo ga zgazili ili neto (slicno).