Umesto na ulicu - ovo je u sobi.

Vas komentar?

Ovaj grafit predstavlja koreografiju protiv Lacija, samo sto je umesto Rimljanina nacrtan - PACOV



Ovde sad fale UB i BB. Odlicno nacrtano. Samo sta je poenta? Verovatno warsaw zna odgovor sta je nateralo ovog da sve ovo nacrta u sobi.



I na kraju...


?? ?? ???? ?? ?? ????? ????? ????...............? ???? ???? ?? ???????............??????? ???????????!

U profi slike.Svaka cast.Moj zid je doduse izlepljen posterima.A to zato za crtanje imam dve leve ruke a desnjak sam.  :)
..a patrole Kalabic Nikole...

Nije ovo od warsawa, ovo je od jednog drugog lika.

Quote from: "bjcz"?? ?? ???? ?? ?? ????? ????? ????...............? ???? ???? ?? ???????............??????? ???????????!


Hvala,hvala, niste trebali... :D
S

Kod warsawa ce uskoro sloncici i mede na zid! :lol:

Nesto su mi poznate slike :zbunjen
A da pa imam ih i ja(samo hvale ti jos dve Kizo,ne znam je li ti poslao njih).


Quote from: "North_RS"I ovoga warsawa autor nije sigurno :nene

Naravno,necrtam bas toliko gadno kao Ona tri lika na slici... :D
S

Quote from: "warsaw"
Quote from: "bjcz"?? ?? ???? ?? ?? ????? ????? ????...............? ???? ???? ?? ???????............??????? ???????????!


Hvala,hvala, niste trebali... :D

?? ????? ???????? ???? ???????.......

Kizo,a koja su to trojca na slici...? :lol:
S

Svaka cast za slike(grafite ili sta vec) ali ja ne mogu sada da se pohvalim takvim izgledom svojih zidova...

Dok sam bio mladji soba mi je bila puna raznih najlona, kartona, i zastavica koji su bili delovi svih velikih i uspesnih koreografija sa severa... Visili su sa plafona, zidova, ukrasnih casa sa stola...Sad se nadje poneka, ali ne na zidovima vec u fiokama ili ormanima... A i savremeno je doba pa imam album sa fotkama, komp sa folderom "Slike sa Severa" itd...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Crtezi su super brate Delijo,samo si na prvoj trebao da obojis kosu onom grobaru,a mogla je i da bude koja kaplja krvi.xaxaxaxa :boks        

p.s.Cekajuci sezonu
 slucaju da Kosovo dobije nezavisnost...Poceti sa akcijama protiv Albanaca i svih onih koji stoje iza njihove ideje tj Nezavisnosti Kosova,do potpunog unistenja.

sto bre heroja ovako matorog odradi.... :rofl
a imam bolest kojoj nema leka.....

Quote from: "warsaw"Kizo,a koja su to trojca na slici...? :lol:

To je pitanje za milion dolara :)

Evo ga jos jedan i poslednji grafit. Dugo sam se lomio da ga stavim, ne zato sto nije lepo nacrtan, nego zato sto mi ovaj pijacni sal bode oci. Da je barem "bar"...

http://www.delije-caffe.net/razno/grafiti/grafit2.jpg

Pa i ja sam se pitao sto njega nisi kada si vec sve stavio :zbunjen
Ali ima razloga sto je bas taj sal stavljen,jeste da je lepse da je bar ali i ovako je  dobro

he postavio si  :o kako ovo nisam video ranije, taj sal sto je postavljen to mi je prvi sal koji sam imao i posto bar sal nosim na tekme ovaj je zavrsio na zidu....

Inace ova trojica su radjena po koreografiji sa 122. derbija NAJJACE GRUPE GRADA... Nisu bas nesto
Asterix je radjen prvi i po meni je najbolje ispao od sva 4 grafita...

E pa evo ga moj grafit uradjen je za 15 min  :rofl  :rofl !
to je nasha grupa u jagodini! mogo je lepse da isapdne al jbg

http://www.dnjcompany.com/paki2.jpg

Meni je na zidu karta iz Barija uramljena u ram zlatne boje,i visi mi stari svileni sal kupljen ispred Olimpia stadion u Berlinu,bila je sreda 25.04.1979.god. Hertha-Zvezda 2:1(jbg.).

Ako neko moze da mi uradi sablon za grafit,na platnu ili bilo kako nek javi i kaze cenu:
ovaj logo caffea(lik sa kacketom i salom),ili Deliju sa rasirenim salom sto je bio za zvezda Vareze ali bez linija zabrane.