Koliko je ova informacija istinita morao je da se pobrine i sam ministar spoljnih poslova SCG Vuk Draskovic koji je negirao sve tvrdnje u vezi ove izmisljotine od strane Blica.

Vuk Dra

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

B92 pise da Bajevic mozda dolazi.... nevjerovatno, svaki put covjeka dovode....
Takodje pisu i o pojacanjima... sve strasna imena.... boze sacuvaj.

Svi sad pishu o Bajevicu, ali ko ih jebe... Novinarska bagra- trbuhom za kruhom. Svi bi mi hteli Bajevica, Gulita, Iruretu ali realnost je Dostanic! I sve mi se chini da ce ta surova realnost ostati i sledece sezone u klubu jer seljachina jednostavno nece da ode  :boks

??????? ?? ????? ?????? ??????? ? ????????????...

? ???? ??? ?????? ?? ??????? ? ?????? ?????...


???????!!!


02/06/2005 | Izvor: B92, Ekipa
Du

Konacno onako jedno realno gledano resenje koje bi moglo da se nadje na klupi Crvene Zvezde.Ova sva ostala spominjanja svakakvih imena koja se vezuju za CZ su po meni cista mediska "neznalost" koja samo nasim novinarima dolici, ali ipak videcemo sta ce biti od svega ovoga, ipak prvo treba da se odredi uprava i predsednik pa tek onda trener, samo se bojim da do ovoga ne dodje sve po malo kasno pa da mi dogodine na klupi gledamo opet naseg Ratka, ali valjda Ratko ti si ipak svirao kratko u Crvenoj Zvezdi.

Evo sada je na beogradskoj hronici gost bio Filip Zepter i pricao je o stanju u nasem sportu i ostalim dosadnim temama, tipa naselja na sportskim terenima,...Ali ono sto je za nas zanimljivo je to sto je sada covek licno rekao za sve danasnje natpise u stampi da on sa tim nema nikakve veze i da su to sve novinske lazi i da ga niko nije kontaktirao sto se toga tica, a pitanje vezano koje mu je postavila voditeljica da li je on licno zaintresovan za CZ on je odgovorio:"Da je zaintresovan sigurno. ali da on sada ne vidi tu sebe u nekoj ulozi, jer kao prvo kaze Zvezda jos nema rukovodstvo, predsednika, mada on bi svakako pomogao zvezdi kao sponzor". Ali ono kako on vidi zvezdu u buducnosti je po meni onako dosta ohrabrujuce, on je rekao da bi "sigurno" bio zaintresovan za kupovinu Crvene Zvezde kada bi se ona pojavila na privatizaciji i siguran je da ce ucestvovati kada to vreme bude doslo", uz to napomenuo je jos i da je Zvezdas.

Ne znam sta da kaze mada gledajuci sve ovo ja sam ipak za nekoga sa parama i ulaganjem svoga kapitala u CZ, jer bez novca tesko cemo mi negde da doguramo, a pogotovo u LS gde ipak ucestvuju bogati klubovi.

Zbog Gulita, Tigane i Branke D



ja jednog prijatelja koji prati te novine u zadnje vrijeme svaki dan pitam 'ko nam je danas trener' i svaki put mi je zanimljivije ime...
Samo sam se pitao kad ce Bajevic iskrsnuti

Meni je vise pun qrac ovih novina!!!!!!!!Svaki dan neke nova sranja izmisljaju i samo nas  :jebanje  u MOZAK!!! :bes   :bes  :boks  :batine  :nene  :prst
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!

Nisam se cuo sa ortakom, pa reko' da pitam ovde....
Ima li novosti ?
Jesmo danas "dobili" nekog novog trenera ?

02/06/2005 |
Jugovic: Potrebno je re

Staro je to :)
Cudi me da danas nema nista.
Valjda su zauzeti pracenjem reprezentacije ovi kvazi-novinari pa kad se to smiri ocekujem bar jos 3 predsjednika i 2 trenera.


Mikelandjelo   hahaha mogli bi da te prime kao novinara u Blicu :lol:


pise na sportskoj centrali da je jos neki iz Zvezde otisao...Ja nisam pretplacen pa ne mogu da vidim ko :( jer zna neko ko je to ??? :zbunjen

Quote from: "Mikelandjelo"Po izve
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Quote from: "Mikelandjelo"Po izve
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!