znam da nije ovo tema za moje pitanje ali moram ...Sta je sa nasim sajtom !!??bilo je reci da ce biti novi i bolji pa se odlozilo sa time zbog Dzaje...a sad sta ???dokle ?dok ne dobijemo novog predsednika  :lol: to ce malo da potraje namigivanje

Quote from: "Gigac_FCRS"znam da nije ovo tema za moje pitanje ali moram ...Sta je sa nasim sajtom !!??bilo je reci da ce biti novi i bolji pa se odlozilo sa time zbog Dzaje...a sad sta ???dokle ?dok ne dobijemo novog predsednika  :lol: to ce malo da potraje namigivanje

???? ?? ??????, ?????? ?? ???? ???? ??????? ?? ?????????.

???? ???????? ??? ????????? ?? ????????, ??? ?? ?????? ?????? ?? ?? ?? ?? ???????. ??? ?? ??? ?????

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Da,kako to funkcionise?

Quote from: "lucky_star"???? ???????? ??? ????????? ?? ????????, ??? ?? ?????? ?????? ?? ?? ?? ?? ???????. ??? ?? ??? ?????

??? ?? ?? ?????-????. ??? ????? ??? ?? ????, ?? ?? ??????????.
???? ???? ???? ??????????? ???????? ??? ?? ?? ?????????.

? ????? ?? ????????? ?? ?? ????? ?? ??????? ????? ?????? ?? ????????? ??????????  :zbunjen  :nene ... ??????? ????, ????? ??????????? ?? ???? ????????? ???? ????...

Karic direktor marketinga,nemoj da se zezamo
oo drunk to xxxx

Quote from: "garincha"Karic direktor marketinga,nemoj da se zezamo
E pa B92 navodi vest Ekipe koja ce obradovati vecinu nas:

24/06/2005 | Izvor: B92, Ekipa

Ekipa: "Piksi" s metlom na Markani

Dragan Stojkovic vratio se iz Pariza, a veliko spremanje Crvene zvezde pocece od marketinga prenosi u svom izdanju od petka "Ekipa"...

Zoran Avramovic, izvr
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

taman sam procitao taj clanak, prije nego dodjoh ovdje(mislio sam bas tu temu da stavim). Pa kakvih je kradja bilo po Zvezdi za ovih zadnjih 10 godina to je katastrofa.!!!!!! Mene plasi to sto mi vjerovatno jos vise od pola toga neznamo, svake nedjelje izlazi po jedan novi clanak, o tome kako se kralo zadnjih godina.  A niko da im jebe mamu za to.... A imam neki osjecaj da ce isto tako da se prica o ovoj novoj vlasti za 10g, dabogda ja pogrjesio...

Ja samo znam da ako Piksi dodje a sever bude cutao, ja cu utakmice pratiti preko teletexta jer sam mu ja do pre mesec dana zvizdao, zenu mu nazivao kurvom, pevao mu da je ubio Bulata i da nije Zvezdina zvezda. Ako neshto na svetu mrzim to je licemerje, tako da meni savest ne bi bila chista ako bih odlazio na utakmice dok je on predsednik a juche dok je bio u FSSCG-u sam mu jebao sve po spisku. Ceo sever je tada pevao "Ti nisi Zvezdina Zvezda", "Zena ti je kurva Dragane" "Ubio si Piksi Bulata" i ako sad kada on dodje svi iskuliraju onda je to strashno... Nije ovo shto govorim nikakvo kurchenje ili bilo shta tako, ja se nadam da cemo ga isprozivati kad dodje i da cu ici na sve tekme kao i uvek, ali ja jednostavno imam svoje mishljenje i nisam samo deo mase koji ce da radi shta mu se kaze. Najgore uvrede sam izneo na njegov rachun i sveg srca sam pevao pesme koje su vodje vodile i sada bi se osecao kao govno kada bi isti taj Piksi DOSHAO U ZVEZDU a ja cutao i bodrio klub "chekajuci rezultate".

QuoteJa samo znam da ako Piksi dodje a sever bude cutao, ja cu utakmice pratiti preko teletexta jer sam mu ja do pre mesec dana zvizdao, zenu mu nazivao kurvom, pevao mu da je ubio Bulata i da nije Zvezdina zvezda. Ako neshto na svetu mrzim to je licemerje, tako da meni savest ne bi bila chista ako bih odlazio na utakmice dok je on predsednik a juche dok je bio u FSSCG-u sam mu jebao sve po spisku. Ceo sever je tada pevao "Ti nisi Zvezdina Zvezda", "Zena ti je kurva Dragane" "Ubio si Piksi Bulata" i ako sad kada on dodje svi iskuliraju onda je to strashno... Nije ovo shto govorim nikakvo kurchenje ili bilo shta tako, ja se nadam da cemo ga isprozivati kad dodje i da cu ici na sve tekme kao i uvek, ali ja jednostavno imam svoje mishljenje i nisam samo deo mase koji ce da radi shta mu se kaze. Najgore uvrede sam izneo na njegov rachun i sveg srca sam pevao pesme koje su vodje vodile i sada bi se osecao kao govno kada bi isti taj Piksi DOSHAO U ZVEZDU a ja cutao i bodrio klub "chekajuci rezultate".
Ako pretpostavimo da ce stvarno da uradi to sto kaze, i ako realno sagledamo stvari i uvidimo da je najbolje resenje za ZVEZDU, treba li ga onda oterati samo zato sto se ne svidja delu navijaca zbog necega sto je radio na DRUGOJ FUNKCIJI?  :zbunjen
Po meni je ipak najvaznija Zvezda...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Quote from: "Maj 25"Ako neshto na svetu mrzim to je licemerje...

????? ????? ?????? ?? ???? ?? ???? ????? ????? ? ?? ???? ???????? ?????????.  :nene
??? ?????, ??????? ? ?????? ?????????, ???????, ??????????? ???? ??? ?????? ??? ??? ??? ???? ? ?????. ?????? ???????? ??????. (??? ???? ???? ? ????...)  

? ?? ??? ?? ???????? ?????? ??? ?? ????, ????? ??????, ? ??????? ?? ?????, ? ????? ?? ???? ?????? ???? ????, ? ??? ??? ?? ??????? ????????? ? ?????????, ??? ???? ???? ???? ???????? ?? ??????.  :D

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Mene sva ta prica oko piksija uopste ne zanima.
ne idem ja na utakmice ni zbog njega ni zbog Dzaje, avramovica i ostalih nego zbog Zvezde.
I stvarno ne znam sta bi se trebalo desiti da bih prestao ici na utakmice.
To sto mi se doticni gadi zbog poteza u savezu apsolutno nema veze sa njegovim [mogucim] potezima i [buducom] funkcijom  u Zvezdi i ne treba povezivati te 2 stvari.

Quote from: "Maj 25"Ceo sever je tada pevao "Ti nisi Zvezdina Zvezda", "Zena ti je kurva Dragane" "Ubio si Piksi Bulata" i ako sad kada on dodje svi iskuliraju onda je to strashno...

???? ??? ??????

Quote from: "Boka"
???? ??? ??????

?????, ?? ???? ?? ?? ?????????, ?? ?? ?? ???? ????...
??????? ?? ???? ?????? ?????? ???? ?? ?? ????????

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Na kraju ce jos ispasti da je samo par pojedinaca bilo u pitanju  :nene

Quote from: "Boka"
Quote from: "Maj 25"Ceo sever je tada pevao "Ti nisi Zvezdina Zvezda", "Zena ti je kurva Dragane" "Ubio si Piksi Bulata" i ako sad kada on dodje svi iskuliraju onda je to strashno...

???? ??? ??????

Nemoj da se kurchish i da pametujesh, ceo sever je na propalom derbiju a i posle na Vracharu prozivao Piksija i Vuksu Fuksu shto uostalom i nije poenta. Meni nije vazno shta cesh ti da radish ili neko drugi, za mene bi bio nemoralan i licemeran chin da se pravim lud i da kuliram dok ovaj postaje predsednik a ja mu juche psovao majku. Poshto ja, niti bilo ko drugi, nemam pravo da dodjem na sever i dernjam se "Piksi odlazi" bez odobrenja prve ekipe, ja cu radije sedeti sa strane ili gledati utakmice kod kuce.

Quote from: "Maj 25"
Nemoj da se kurchish i da pametujesh, ceo sever je na propalom derbiju a i posle na Vracharu prozivao Piksija i Vuksu Fuksu shto uostalom i nije poenta. Meni nije vazno shta cesh ti da radish ili neko drugi, za mene bi bio nemoralan i licemeran chin da se pravim lud i da kuliram dok ovaj postaje predsednik a ja mu juche psovao majku. Poshto ja, niti bilo ko drugi, nemam pravo da dodjem na sever i dernjam se "Piksi odlazi" bez odobrenja prve ekipe, ja cu radije sedeti sa strane ili gledati utakmice kod kuce.

?? ????? ??? ????? ?? ?? ???????, ??? ???? ?????. ???? ?? ???? ???? ? ????? ? ????? ??????? ??????? ?? ??? (???). ? ?? ??? ?? ?? ??? ???????? ??????? ?? ??????. ???? ?? ?? ???? ?? ?? ??????? ??? ?? ???????. ? ???? ???? ???? ?? ?? ??? ?? ???????? ??? ??. ????? ?? ? ???????? ? ??????? ?? ?????? ??? ???????, ???? ?? ?? ????? ???????, ??? ?? ???? ????.

?? ???? ????? ????? ??? ?? ?????? ?? ???? ??????...

????? ?? ?? ?????? ?????? ??? ??? ?? ?? ?? ?? 100. ?????? ?????????? ?? ??????.

???? ???? ????? ???? ?????? ?????? ???? ???? ?????? ??????.

????!

Ne pozivam ja ni na kakav bojkot, a iznad tvog posta sam napisao da me zabole kurac shta ce neko drugi da uradi.
Ja pomazem Zvezdi koliko je to u mojoj moci, tako da je tvoj zajedljivi komentar da je "Stojkovic vishe pomogao nego ja" veoma besmislen i smeshan.
Ti poredish ljubav prema severu i prema Zvezdi a ne shvatash da su to iste stvari. SEVER JE ZVEZDA! DELIJE SU ZVEZDA! Ti da dolazish na sever ne bi razdvajao te dve stvari.

Quote from: "Maj 25"Ja pomazem Zvezdi koliko je to u mojoj moci, tako da je tvoj zajedljivi komentar da je "Stojkovic vishe pomogao nego ja" veoma besmislen i smeshan.
Ti poredish ljubav prema severu i prema Zvezdi a ne shvatash da su to iste stvari. SEVER JE ZVEZDA! DELIJE SU ZVEZDA! Ti da dolazish na sever ne bi razdvajao te dve stvari.

Pretpostavka: Zvezdi je u interesu da Stojkovic postane predsednik (najbolji i jedini kandidat za sada).

Onda to znaci da svima nama, pa i tebi treba da bude drago ako on to i postane, zar ne???

Sad ako se pojavi neko drugi ko je iole dobar, onda mogu da razumem da si protiv, ali sada tu i nema nekog izbora.
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Mnogo ljudi je bilo protiv Piksijevog moguceg dolaska i posle Zenita,tako da nije u pitanju samo ono sto je uradio na prethodnoj funkciji.

Naravno da treba da dolazimo ko god da je u upravi ili na mestu predsednika,uostalom ko bi prozivao proslu upravu,da npr.nismo hteli da dolazimo jer su ovakvi i onakvi.

Sever je uvek vukao prave i ispravne poteze,cak i na osnovu misljenja svih navijaca Zvezde medju kojima su vecinom oni koji dodju 1 ili 2 puta godisnje na stadion.
Parole i pesme su uvek bile na mestu,bice i u buducnosti.

Stvarno losa stvar bi bila kad bi imali samo jednog kandidata(ko god on bio) i samo jedan program za oporavak kluba.

Nemojte da preuvelicavate uticaj Severa u klubu,njegovo misljenje mozda i jeste najbitnije ali ne i presudno!!!!!!