Danas nas bratski klub igra tekmu u francuskoj tacnije soso ili socheaux. Posto ce to biti mirno gostovanje topik pre tekme posto se nemoze nista ocekivati tamo a ako bude jos bolje :D .

Naravno ovo nece proci bez nas evro cigojnera!

Slike i izvestaj soooooon.

OLYMPIAKOS RED STAR!
               ----
ORTHODOX BROTHERS!

???? ?? ????????? ? ????? ???? ???????? ? ???????? ???????? ? ???? ????! ;pivo

? ??????????? ?? ????????? ??????? ?? ??????!
?????????!

Congrats to all Olympiakos Supporters Gate 7!!!


:sampion  :sampion  :sampion

Posto je Socheaux blizu jednog dobrog "dela" ULTRAKLANA odlucili smo da odradimo ovo gostovanje "masovno" ne kao Turino kad nas je otislo samo 3 nego bas kao grupa. Tako je ovaj put blizu 20 cigana iz evrope krenulo za selo, jer grad nije, zvano Soso.

Na putu nije bilo nista specjalno sem standardnog svercovanja preko grane pola nas opet nije imala vizu. Stizemo u Belfort ili kako neko rece Belfast mesto gde jedan deo Gate7 imao hotel. Tu ostavljamo vozila i ulecemo u lobi hotela gde nas cekaju vec ostali Cigani zajedno sa Gate7 Nirnberg nasi prijatelji koji su bili sa nama na Zvezdi vec nekoliko puta. Tu primecujemo da im je prva ekipa vec krenula na stadion. Ipak sredjujemo kove kod nekog lika iz uprave koje smo platili zbog losih odnosa navijaca i uprave iako su nam bile obecane za dz. Ali ok nema veze nismo umreli zbog toga. U hotelu stucemo na brzaka koje pivo i krecemo zajedno sa Gate7 Nirnberg autobusom za Socheaux. U autobusu na pocetku ludnica. Peva se "dobro znaj" i to na grckom pa na srpskom znaci zlo zlo bruka dobro! Tu smo se mi malo nalozili i krece salva nasih pesama dok nismo ukapirali da ovo nije nasa tekma jebiga sta ces kad te stigne nostalgija :D . Posle smo provalili da ima piva u basu pa smo batalili pevanje i pomagali grcima da olaksamo autobus :D  

Stizemo na stadion gde je bilo vec dosta navijaca crveno belih i deo prve ekipe koja je na ulazu okacila transparente. Izlazimo iz autobasa! Grci su u tom trenutku bili malo zbunjeni jel im je nas jezik bio nepoznat. Ali su brzo provalili ko smo i prvi su odma dotrcali da se pozdrave sa nama. Posle je palo slikanje koje je trajalo i trajalo neznam koje poze nisu sve bile i sa kojom zastavom se nismo slikali. Nasa braca opet zapocnju pesmu "dobro znaj" zajedno sa nama i tu smo dobili vec mali smek sta nas ocekuje veceras.

Oko 5 sati stizu jos 2 autobusa sa navijacima iz Grcke i krece se u osvajanje sela. Neki pub ili kafanu ili bilo sta gde mozes da cugnes pivo nismo mogli da nadjemo, tako da smo se smestili kod neke hamburgerije. Tu neki francuski navijaci primaju sutke u bulju ali nisu pokazali bas nameru da nam uzvrate, tako da smo ih ostavili na miru. Posle pola cuke izlaze 3 tipa od koji jedan ladno drzi transparent u ruci. Posto nasa braca nisu reagovali jebiga mi jesmo jer debilnost ipak mora da se kazni svuda na svetu. Jedan nas im je prisao i uzeo zastavu bez jednog udarca. Na to se oni nesto mrste prvo ali kad su videli da nas ima malo vise bilo je to od jednom "sil vu ple" vratite nam zastavu nasta smo im rekli da odjebu. Jedan francuz izgleda nije razuemo englezki tacnije reci "go away" tako da se jedan nas posluzio jezikom koji se svuda razume i zapalio ga jednom. Zastavu smo poklonili grcima koji su je odneli za Atinu. Toliko o incidentima! :D

Vracamo se na stadion i ulazimo unutra. Fin stadion prima jedno 17000 duse od prilike je bilo oko 13'000 juce. Nasa zastava UKRS zajedno sa srpskom su bile okacene preko MISFITSA naravno koji su stvarno sjajni momci! Svima nama je bilo obezbedjeno mesto na ogradi u prvom redu iza nasih zastava znaci ekstra! Krece navijanje u prvom poluvremenu solidno u par navrata i super! Uglavnom su forsirali 3-4 pesme videlo se da i oni imaju slican problem sa "gastosima" kao i mi. Tu i legendarni trubac nesme da fali! Fora je bas ekstra i svaki put smo izpratili pesmu svom snagom. Uz tu pesmu smo naucili jos jednu na melodiju Indija, Pakistan svima nama pusi kurac Partizan. Nebi sad rekao perfekt ali dovoljno da se grci oduseve. Neznam dali zbog nas ali tu pesmu su forsirali skoro celo drugo poluvreme. I tu sledi momenat koji cu jos dugo pamtiti. Znaci kop polako staje da peva bubanj staje, skoro tisina i cuje se AJMO CIGANIIII! i mi nastavljamo pesmu znaci grci nisu mogli da veruju a ni mi! :D Navijanje u drugom poluvremenu je bilo bas dobro. Posle gola ludnica i jedno 10 minuta gde su bas svi navijali ma ekstra.
Kraj utakmice igraci se pozdravljaju sa navijacima bacu koji dres u kop i cao. Mi se menjamo rekvizita sa grcima i dobijamo malu zastavu od Misfitsa na poklon koju cemo sigurno kaciti na nekoj nasoj tekmi. Btw moglo bi se napraviti jos jedna serija salova ORTHODOX BROTHERS jel su grci ludi za njima a ni mi nemamo vise! :P
Tu jos malo popricamo sa bracom i primecujemo da bas vlada veliko interesovanje za nas derbi.... :wink:

Jedina steta sto 3 nasih clanova zajedno sa poklonom za grke nisu stigli do sosoa. A to je bila mala bakljadica koja bi bila slag na torti ali jebiga nemoze sve.

Da zakljucim: Ovo prijateljstvo je stvarno jako i treba nastaviti ovim putem, mi cemo se bar truditi da pomognemo gde i kako mozemo.  Grci su nas primili svaka cast!

GATE7 + DELIJE
BROTHERS FOR EVER

Nikola
ULTRAKLAN
ZA ZVEZDU ZA SRBIJU, DO POBEDE DO VECNOSTI!


Pre nego sto izbije panika nebrinite bice i fotke! :lol:


:ruke  :ruke  :ruke
????? ????, ????? ????? ???? ??? ???????...??? ?? ?? ????????? ????? ???? ????? ???....




Inace,koliko primecujem,pola Grka nosi nasa obelezja,provalite samo salove desno... ;pljuga

U 1/8 finala se sastaju Olimpijakos i njukasl. Prvi mec se igra 10. marta u Grckoj, a revans je nedelju dana posle u Englekoj. Bice crveno protiv crno-belih.

RED AND WHITE BROTHERS FOREVER   :ruke
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...


he Union of Emblems
Olympiakos><Red Star
Brothers Forever