Ima li odavde iz Srbije zainteresovanih za ovo gostovanje ?  ;pljuga  (pored UK-a koji ide iz "preko"  :) )

Evo kombinacije:

Slovenacka viza - 35-40 Eura
Engleska viza 50 Eura
S obzirom da bus povratna bg-lj-bg kosta 60 EUR, jedna kola sa 4 osobe, podele se troskovi goriva, 30 eura po osobi.
Iz Ljubljane preko Easyjet-a LJ-London-LJ
(Ne postoji direktan avion iz LJ za Newcastle, London - Newcastle voz povratna kosta oko 35-40 funti...)

London - Newcastle u jednom pravcu kosta preko easyjet-a (ako sada rezervises) 8 funti... :)

E sad, ako se krece avionom iz LJ za London (stansted) kosta 4,250 SIT. Povratak iz Londona za LJ je uvek skuplji i kosta 27,282 SIT (premnogo). Verovatno je ryanair jeftiniji za povratak? Samo sto ryanair ne leti do LJ, nego do Trsta (u tom slucaju bolja je sengen viza nego slovenacka viza).


Mapa easy-jetovih ruta:


Za sve ovo treba dosta kesha, mada ce uglavnom ici gastosi  :D

Postoji i opustenija kombinacija 25 funti povratna vozom do Newcastle-a.. :D
:finger
vezda je zivot, sve droge su sitnica!

QuotePost subject: Olympiakos - Newcastle

hm, zaista ne vidim razlog putovati u englesku kada se ova utakmica igra u grckoj, a neverujem da bi neko zbog 2-3 krigle ginisa i prenosa tekme u pub-u, potrosio toliko kesa ...

... e sad na Newcastle-Olympioakos mozda neko i ode ;)
he FBI is offering a $1,000,000 reward for information leading directly to the arrest of James J. Bulger.

Hehehe preduhitrio si me :) Ne bi bilo lose da se ode u grcku ponovo, ali je svakako 10x bolje ako bi se islo u Englesku :) + UK dolazi.

Ово ће бити одличан двобој.Наша браћа против  њихових другара.Можда и гробље оде у Грчку на утакмицу што чини овај сусрет још занимљивијим :D

Mnogo su zanimljivije tekme njihove{ne Pao...} protiv drugih klubova tipa ,Panionios kao poslednji neredi, i gostovanje u Thesalonikama ,ili na Filadelfiji contra Aek... :) ,tamo je uvek jebeno,pakleno... namigivanje
S

J*te, gleda li neko utakmicu???(ja samo pratim rezultat preko neta) - DVA CRVENA u prvom POLUVREMENU!?! :nene  Ojadise ih (Trenutno je 3:1 za Engleze 76min). Dobro se i drze - DJordjevic je dao jedini gol za njih iz penala...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

A zato su gubili, ja pratio tekmu, ali nikako nisam gledao dal je bilo nesto vise od golova. Ladno 2 crvena, prvi u 11'. Mislim stvarno. Sad me bas interesuje kakav je to start bio.
b]Zvezda je šampion, sve je gotovo!
Na severu slavlje, sada je počelo![/b]

Ma ovo je stvarno smesno,ja sam bio ubedjen kako je Oly igrao da su mogli i da osvoje ovaj kup UEFA,a ovaj glupi Njukastl ispadne dva puta od taljibana a sad nadju da pobedjuju  :( .
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

ovo je stvarno smesno bilo ,sta je sudia sviro - oly. je igrao puno puno bolje, a i cuo sam na euro sportu da je reko komentator da je i bilo incidenta pre utakimce!!

Na kraju tekme upada jedan navijac oly. i kidise na sudiju  :batine

Navijanje po meni do jaajaa bila je i ona nasa zastava orthodox brothers!!

Ako neko nadje fotke nek postavi

Imate fotke na njihovom sajtu, ali onemoguceno je skidanje. Iz prilozenog se vidi da je opet bila luda atmosfera, ali steta sto su izgubili i verovatno zavrsavaju sa evropom za ovu sezonu.
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...


Olympiakos puko 4-0!  :(

Pretpostavljam da zbog loseg rezultata u Atini nije bio niko od UK. Ako neko ima slike iz Newcastlea nek postavi.

:nene Iz UK su bili likovi ali nije bilo ekipe iz Atine.

Pretpostavljam da nisi iso zbog sljake. Nadam se da ce biti nekog izvestaja. Veliki minus za G7 ako niko nije dosao iz Atine. Pa jel bila Nirnberska sekcija?

Bile su samo koliko sam provalio Gate 7 iz Engleske.. I mi (dvojica cigana) sa 50 clanova Gate 7 London..  Nirenberg je bio na prvoj prisutan, dok su drugu propustili a Atinjani su zbog loseg rezultata iz prve tekme i otkazali chater let koji je bio planiran... Bio je jedan lik iz atine i kop od nekih 600 navijaca..
vezda je zivot, sve droge su sitnica!

Evo ja cu malo osveziti ovu temu!Dakle,bio sam na utakmici Olimpiakos-Newcastle.Posto sam imao malo problema sa logovanjem na ovaj forum,utiske sa tekme sam napisao na delije netu tako da sam ih i ovde sada iskopirao!
Dakle:

Na tekmi sa NUFC(naravno pun stadion),navijanje dobro,ali sve je pokvarilo katastrofalno
sudjenje.To je proizvelo mnogo prozivki na racun sudije vec u prvom poluvremenu.
(sudija je svirao nepostojeci penal za NUFC i dao dva crvena kartona igracima Oly-a)
Na suprotnoj strani,u jednom uglu,oko 300 Engleza.
Na pocetku tekme,moj drug odlazi na suprotnu stranu i uspeva da svuce zastavu koju ste vec svi videli.Naravno,posle toga mi je i on sam rekao da ne misli da je ista ozboljno uradio
jer je zastavu ukrao.To se tamo ne smatra nekim uspehom.Rekao mi je cisto da im je ukrao
jer se Englezi kao non-stop kurce kako oni dobro cuvaju svoje zastave i kako je ne moguce
da ostanu bez njih.Englezi su na kratko reagovali polomivsi par stolica i gadjajuci se sa
navijacima Oly-a na njihovoj strani.
Na nasoj strani je bilo zaista extra.Jedina boljka kako mi oni sami kazu je to sto se ne mogu izmedju sebe dogovoriti oko zajednickih akcija.Zato kada im pokazem nase koreografije i izgled tribine u poslednje vreme,ne mogu vam opisati kako oni to gledaju,kako se dive...
Zastavu koju sam odneo tokom cele utakmice bila je zakacena na jednom delu velike Misfits zastave.Iznad nje je sajala sada vec poznata Nurnberg zastava.Pricao sam sa vodecim ljudima Misfitsa koji su mi rekli da 100% dolaze na nas derbi.
Posle tekme,Englezi ostaju jos malo na Karaiskakiju i pokusavaju da izavovu neki manji incident,ali nista ozbiljno.
Sutradan,odbojka,polufinale kupa CEV za muskarce.Tribina namenjena navijacima Oly-a skoro popunjena.Navijanje onako,nista posebno.S-obzirom da nije bilo gostujucih navijaca,nista ozbiljno.
Finale,tribina popunjena do poslednjeg mesta,navijanje dosta bolje od predhodne utakmice,takodje nije bilo gostujucih navijaca.Oly osvaja titulu,ali oni nista posebno nisu bili zadovoljni tom titulom jer kao kazu,ma nije kup cev nista.Oni oce Ligu sampiona(ili kako se to vec zove),hoce da igraju sa Italijanima...
Nedelja,tekma sa AEK-om na Karaiskakiju,ali zbog ranijih incidenata utakmica je bila odigrana pred praznim tribinama,ali koliko ti ljudi vole svoj Olimpiakos to je strasno.
Ispred stadiona u kaficima i oko njih,skupilo se zaista mnogo ljudi.Bio sam i ja prisutan ali nije bilo nista posebno jer nismo mogli na tribinu.Rezultat takodje sranje...
Jedino sto me je zaista iznenadilo to je koliko su tamo panduri smesni.Sve neki mali,obicni panduri sa sapkicama,cirkus.Ovi nasi su za njih tamo prave zveri!
I da,zamalo da zaboravim,vecina ljudi na Oly-evoj tribini nosi nase salove,za koje mnogi od njih mi kazu da su najlepsi koje su oni u zivotu videli.Ja sam im pored jos nekih sitnica odneo i 7 salova.Bili su odusevljeni!
Toliko od mene!