U koliko sati se igra sa ofk i u koliko je derbi ??? To ce dosta da zavisi od nase brojnosti...

OФК је у 13.30 - највероватније , а
дерби је у 18.00 колико сам чуо.

Са ОФК-ом завршавамо око 15.30 тако да има доста времена да се организујемо за дерби. А могао би и неки кортео :ruke

Ма биће нас бре пун курац! ;pljuga  :ruke  :sampion

Najbitnije od svega je da je 4. marta nasoj Zvezdi 60. rodjendan  :flasa
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

E bas je njesra shto se igra u istom danu sa ofk i derbi al jebiga
shta ce mo ?

Ekipama je iz bg-a barem lako! Jadni mi shto dolazimo sa strane
al sve za zvezdu jedva cekam derbi bice lud i nezaboravan  :ruke  :ruke  :ruke

Pa kakve veze ima odakle si ako dolazis na fudbal posle picis odmah i na basket i opusteno.U SUBOTU BG JE NAS GRAD!
ve prolazi ZVEZDA traje!

Pretpostavljam da od masovnosti na derbiju neće biti ništa jer karata za nas neće biti, odnosno biće nekih 200 komada tako da ne računate na krcatu tribinu. Ko može neka već nabavlja karte jer u subotu ne verujem da će moći da se nabave tako lako. Mada ionako je to potpuno nebitna utakmica zato svi na fudbal.
žabe nas hapsite, pamet nije prelazna!

E vidis, tu svi grese. Tih 200 ili 500 karata klub Partizan daje klubu Crvena Zvezda (i obrnuto) koji deli (prodaje) svojim navijacima. Medjutim, u Pioniru postoji jedno mesto (odaziva se na ime blagajna) koje svako moze da poseti i kupi kartu (verovatno se nece prodavati tribina B - jer je to nas ulaz i to su te karte koje ce biti date). Naravno, niko te ne sprecava (uz odredjene mere opreza - ne traziti kartu za tribinu B ako su oko tebe osobe cudnog izgleda i sa crno-belim salovima :D ) da kupis karte za ulaz A (preci na tribinu B je stvar snalazljivosti). Ukoliko se secate na poslednjih par derbija tribine su bile podeljene na isti nacin kao i pre uvodjenja ovih zajebancija oko karata - to samo zbunjuje ljude. Dakle, ne postoji razlog da nas ne bude - pogotovo sto navijaci sto se basketa tice idu da bi ispostovali instituciju derbija.
..baklje gore, pesma cigana...

Kad se karte pustaju u prodaju?
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Predvidjam vise nas u pioniru s obzirom da oni igraju u Cacku. A sto se tice ofke nadam se duplo vecem broju nego u Cacku(ono je bio odlican broj),a onda eksploziji na vojvodini :). Nesto sam bas optimista namigivanje. Pozdrav

Мени ја ОФК примаран у суботу а ако добијем карту за баскет ићи ћу ако не ником ништа нећу више да се цимам због глупог баскета и овако ми откида глава од тих ретарда..................баскет је у 17.00 100% на б92 има пренос тако да се може опуштено стићи....................СВИ НА КАРАБУРМУ У СУБОТУ.....................

Sve u svemu , na fudbalu ochekujem lepu brojnost ali to samo zbog basketa , mada je sve moguce ...
Ko moze neka dodje i na jedno i na drugo ...

Neka neko izbaci tramvajske linije kako se moze doci od pionira do karaburme za one koji odu po karte za basket prvo pa piche na fudbal ..

Poz

Do stadiona OFK Beograda ide tramvaj broj 12 (poslednja stanica). Imas stanicu na prekoputa glavnog ulaza na Zelezniku stanicu...

Ja sam ga razumeo d apita kako doci od Pionira do Karaburme :D
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Quote from: "Godra"Ja sam ga razumeo d apita kako doci od Pionira do Karaburme :D

Pa naravno,za to mu je KBB i odgovorio. :D

Quote from: "Godra"Ja sam ga razumeo d apita kako doci od Pionira do Karaburme :D
Na to je on i mislio... :)

Ajde vas dvojca Beogradjana ne kenjajte  :finger
Istim tim tramvajem mu je najjednostavnije da ode do Pionira sa zeleznicke posto vec dolazi iz Subotice. A posle moze i peske do stadiona...

Ma on to zna, ali ga jebe taj deo od Pionira do Karaburme :D
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Quote from: "Godra"Ma on to zna, ali ga jebe taj deo od Pionira do Karaburme :D

Tako je,za tu relaciju tramvajem je on pitao,a ne za stajga-Pionir... :D

Ma svi na ofku da proslavimo rodjendan,a ya basket...kako ekipa odluci.

QuoteE vidis, tu svi grese. Tih 200 ili 500 karata klub Partizan daje klubu Crvena Zvezda (i obrnuto) koji deli (prodaje) svojim navijacima. Medjutim, u Pioniru postoji jedno mesto (odaziva se na ime blagajna) koje svako moze da poseti i kupi kartu (verovatno se nece prodavati tribina B - jer je to nas ulaz i to su te karte koje ce biti date).
Kiki puno ti hvala za ove informacije. Pa ja to nikad ne bih znao da nije tebe. Molim te prosvetli me sa još nekim svežijim informacijama.
Seti se samo zadnjeg derbija kada je Partizan bio domaćin i sve će ti biti jasno. A možeš se sećati i ostalih u zadnjih tri četiri godine. Ni na jednom gostujući navijači nisu ispunili tribinu. A ti razmisli zašto?
QuoteSve u svemu , na fudbalu ochekujem lepu brojnost ali to samo zbog basketa , mada je sve moguce ...
E vidiš ja očekujem da će na basketu biti više gledalaca i to samo zbog fudbala. Svi na Karaburmu.
žabe nas hapsite, pamet nije prelazna!