Vucko mislim da gresis, pa cu te pitati jesi li ti bio na tih poslednjih par derbija od kada je takva situacija sa kartama??! Posto me ne znas pomislices da sam mnogo subjektivan, ali oni koji me znaju ne sumnjaju u moju objektivnost... Na derbijima na kojima smo bili domacini bilo nas je uglavnom duplo vise, a na onim tekmama na kojima su grobaari bili domaci bilo nas je ako ne vise onda sigurno podjednak broj... Svojim ocima sam to video... I tu je Kiki u pravu... Niko nam ne brani da okupiramo blagajnu i pokupujemo dobar broj karata...

Medjutim tu je drugi problem oko basket derbija... Ne sumnjam da ce nas mozda i biti vise ako budu isli svi, jer ce njima glavni deo ljudi biti u Cacku, ali... Malo sam pricao sa ljudima u Cacku a i u poznat sam sa ovosezonskom posetom GY ligi tako da mislim da ce doci isti oni koji su se pojavljivali do sada... Znaci uglavnom mladje BG ekipe i poneko van Bg-a... Znate vec da ide neki tihi bojkot basketa pa ako bude dobre volje, a ja se nadam da ce biti, eto i jos nekih BG ekipa pa i najzad dobre  navijacke predstave u pioniru...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

A i posto se sad sami snalazimo za karte,nije bitno koliko ce kk partizan ostaviti karata,blagajna je na nasoj strani,samo treba da dodjemo i kupimo karte bilo za A ulaz ili B,svejedno je,moze se lako proci do naseg mesta.

Ja sam takođe napisao da treba da se nabave karte na blagajni a kiki sam odgovorio u šali i sa dozom ironije zbog njenog posta jer se i ona zezala u svom postu. Nisam bio jedino na zadnjem derbiju jer sam bio u Smederevu. Takođe ove sezone nisam uopšte dolazio na basket utakmice jer me ne interesuje ova liga. Ložio sam se protiv hrvata kao i svi ostali u predhodnih par godina ali to više nije to. Propada nam domaća liga dok se mi kao koljemo sa ustašama.
Kada su se u Partizanu pojavili Danilović, Divac i kompanija, uveden je sistem da se na derbijima dodeljuje po 500 ulaznica gostujućim ekipama, a nisam potpuno siguran ali mislim da je i taj broj smanjen na 200. Na blagajni se pušta uvek manje karti za tribinu gde su gostujući navijači. Smanjen je broj karata za 1000 kao zbog bezbednosti. Uostalom uopšte i nije bitno to da li ćemo biti u većem ili manjem broju već represija koja se vrši nad nama kada je Partizan domaćin. Koliko puta nas nisu puštali na tribinu čak i sa kartama. Par puta se desilo da kao nema karata a tribina poluprazna i slično. U svakom slučaju na ovom derbiju su se jednom poklopile kockice i nama pa igramo na Karaburmi pre njega što će dosta uticati na broj ljudi na basketu.
Sumnjam da će grobari u većem broju otići u Čačak jer ipak oni navijaju uglavnom protiv Zvezde a ne za Partizan a nisu ni do sada masovno odlazili na gostovanja, tako da će ih biti dosta na basketu, a to im je i jedini sport u kojem su koliko toliko uspešniji od nas.
žabe nas hapsite, pamet nije prelazna!

Мислим кога боли курац кол'ко је било гробара у Чачку прошле године и кол'ко ће их бити у суботу. Наша брига је да се појавимо на карабурми и онда, ако се одлучи, на баскету!

.......а њих ко јебе.....

Karte se mogu kupiti od sutra(cetvrtka) na blagajni Pionira,a cena je 150 dinara ako se ne varam...

Nisam ni mislio drugacije,samo sam hteo da odgovorim na pretpostavke koje su vezane za posetu na derbiju...

Quote from: "Indjija"Nisam ni mislio drugacije,samo sam hteo da odgovorim na pretpostavke koje su vezane za posetu na derbiju...

Знам, имао си најбољу намеру, али се ми њима нећемо бавити. namigivanje

Malo me zeznula fin. kriza, tako da je prioritet OFK, pa tek onda derbi.
b]Zvezda je šampion, sve je gotovo!
Na severu slavlje, sada je počelo![/b]

Treba ceo kop sa fudbala da se preseli na basket. Trebalo bi vas 1000 da uzme sve sto moze u ruke i da se sjurite na govna, da ih preorete u jednom naletu za sva vremena.
EGENDA - ZORZ

Duboki naklon velikom vođi :ruke

Mislim da nema razloga ne otići na derbi jer je i KK-u rođendan.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Pozdrav zorze, vidim da si i ti napokon naucio da kucas na forumu :) Ako te ne mrzi, mozes pisati stare izvestaje na Vremeplovu :)

Sto se tice subote, ofk je mnogo bitniji od grobara u basketu, tako da nije bitno da li ce nas biti u istom broju na obe utakmice, bitno je da napunimo celu tribinu na karaburmi i da pritom obelezimo 60 godina kluba samo na nacin kako samo to Delije mogu.

Posle ce biti basket, pa ko voli nek izvoli. Ne secam se kad sam bio zadnji put na basketu a jedino bih otisao da najurimo onu nesposobnu upravu i Ziku Pauka ako se igraci i dalje ne budu borili za sveti dres... za ove tri cetiri godine ih nijednom nismo dobili... a ranije smo imali antitalente koji su ostavljali srce i igrali srpsku ligu. Zmago je oteran zahvaljujuci Severnoj tribini... vreme je da se i ostali oteraju. Uprava igracima duguje pare za 4 meseca, a jedini u klubu koji nesto rade su Zika i Vesic... pametnome dosta.

Ti si Kizo otisao u krajnost. Tek fudbalera u FK ima koji ne znaju ciji dres nose, dok ovi u KK znaju, ali ono sto ne znaju... je da igraju basket.

I ranije je uprava bila ista pa smo odlazili na basket. Treba i sad ici, pa makar opet izgubili. Da gledam tim koji stalno pobedjuje u kosarci navijao bih za Cikago...
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


A gde su Delije na basketu? Nema nas.

Razlozi davno poznati:

1) Jadranska liga
2) Kosarkasi nemaju pojma
3) Neafirmisan trener
4) Nesposobna uprava koja svima duguje pare
5) Kriminalac Vesic u Upravi
6) Odlicna saradnja KK sa Zandarima, koja meni i ostalima zumira kamere do podocnjaka ...  i ne samo to, vrlo jajarski

QuoteTreba i sad ici, pa makar opet izgubili. Da gledam tim koji stalno pobedjuje u kosarci navijao bih za Cikago...
Godine te pojele covece :lol: , 2005 je...DZordan sada igra golf :D .
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Quote from: "Godra"Ti si Kizo otisao u krajnost. Tek fudbalera u FK ima koji ne znaju ciji dres nose, dok ovi u KK znaju, ali ono sto ne znaju... je da igraju basket.

Bravo!
U FK-u sve maneken do manekena,a u basketu sve vezara do vezare :D
Ali nema veze,jer dok svi oni nose Zvezdin dres navijacemo za njih.

Quote from: "aca_coa"Malo me zeznula fin. kriza, tako da je prioritet OFK, pa tek onda derbi.

Иста ситуација још ако они кретени из ОФК одвале цену карте па јебаћу им кеву али могуће је да ће се ретарди направити паметни рећи кад могу други да шопају можемо и ми па се бојим да се на крају не понови Чука...................е па онда нећу дати 300 кинти па макар неушао да им ја јебем кеву сам нек пробају шопити цену......................и у Чачку нисам хтео да платим до задњег момента па се ме онда угурали унутра кад је почела долазити Бг екипа................

Quote from: "bjcz"
Quote from: "aca_coa"Malo me zeznula fin. kriza, tako da je prioritet OFK, pa tek onda derbi.

Иста ситуација још ако они кретени из ОФК одвале цену карте па јебаћу им кеву али могуће је да ће се ретарди направити паметни рећи кад могу други да шопају можемо и ми па се бојим да се на крају не понови Чука...................е па онда нећу дати 300 кинти па макар неушао да им ја јебем кеву сам нек пробају шопити цену......................и у Чачку нисам хтео да платим до задњег момента па се ме онда угурали унутра кад је почела долазити Бг екипа................
Na to ces morati da se naviknes ubuduce, i ti i ostali koji ocekuju besplatne karte, mada mislim da nije nikakav problem da se izvadi 200-300 dinara, ako ne to, onda da se pozajmi, to je kao 3 paklice cigara... mada, kao sto rece RS4ever, ljudima koji neizmerno vole zvezdu ne bi trebalo nista da predstavlja problem da bi gledali zvezdu...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

E ovo mi je najbolji predlog za akciju do sada:
Da ih preoremo za sva vremena,a ako ih ovi budu branili(zandari) treba i njih.
Zandari bi kurac mogli da nas sprece kad bi svako od nas imao nesto u ruci...
A na stadion cu da udjem pa makar sve pare popio,koliko god da je karta.
Pa nije Zvezda-Real,nego Ofk-a.
SAMO AGRESIVNO!!!

Quote from: "Milos_cz"
QuoteTreba i sad ici, pa makar opet izgubili. Da gledam tim koji stalno pobedjuje u kosarci navijao bih za Cikago...
Godine te pojele covece :lol: , 2005 je...DZordan sada igra golf :D .

Mora da Godra gleda neki zastareli VHS   :D

Verovatno ima kablovsku,mora da je poceo da prati reprizu neke sezone...  namigivanje