Quote from: "Nesha_cb"
Na to ces morati da se naviknes ubuduce, i ti i ostali koji ocekuju besplatne karte, mada mislim da nije nikakav problem da se izvadi 200-300 dinara, ako ne to, onda da se pozajmi, to je kao 3 paklice cigara... mada, kao sto rece RS4ever, ljudima koji neizmerno vole zvezdu ne bi trebalo nista da predstavlja problem da bi gledali zvezdu...

Некажем да оћу џабе да уђем већ да буде реална цена од 50 кинти а не да се направе паметни па да на мени зарађује паре..........против свих 50 кинти карта а кад дођу цигани шопа мисли да су они пуни ко брод.............

Quote from: "KizaLion"A gde su Delije na basketu? Nema nas.

Razlozi davno poznati:

1) Jadranska liga
2) Kosarkasi nemaju pojma
3) Neafirmisan trener
4) Nesposobna uprava koja svima duguje pare
5) Kriminalac Vesic u Upravi
6) Odlicna saradnja KK sa Zandarima, koja meni i ostalima zumira kamere do podocnjaka ...  i ne samo to, vrlo jajarski

Kosarkasi nemaju pojma, ali zato fudbaleri kao imaju?! Ajde da ne odemo na pogresnu stranu, pocev od uprave FK koja je takodje svima duzna (mada ja ne znam kome je KK od kosarkasa ostao duzan), kojoj igraci odlaze bez obestecenja, koja uzima kredite da bi isplacivala igrace i tonu slicnih stvari. Koliko sam skapirao ti pricas da KK namesta navijacima pandure?! Bio si sa mnom vise puta na stazi pa sigurno znas kako sve to i na fudbalu funkcionise. Tako da ne znam koja je tu razlika, a povrh svega da uprava FK ili KK namesta navijacima.

Moja poenta je da treba podrzati Zvezdu bez obzira da li je u pitanju FK, KK, RK, OK, jer sem mozda OK, ja ne mogu ni za jednu od uprava gore navedenih klubova ne mogu da kazem da je sposobna. Sve u svemu, od proslog derbija do danas se nije bog zna sta menjalo u odnosima navijaci – KK, pa smo opet bili. Kako god okrenes, ja cu u Pioniru biti...

A za mladju populaciju koja mozda nije pratila Chicago ranije i koja neke stvari ne razume, poenta ja u superiornosti jednog tima nad svim ostalim u jednom duzem vfremenskom roku.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


svaka cast godra. navijamo za zvezdu a ne za upravu...  namigivanje
valjda ce doci par momaka iz podgorice na tekmu.
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]

Quote5) Kriminalac Vesic u Upravi
Ja mislim da je ipak u FKu ubedljivo najvise mafijoza ili barem ,,mutivoda", samim tim sto je tu najvise para... E sad, to sto je Vesic:finger trenutno najpoznatiji i na kakvoj takvoj vlasti...  

Quote from: "Godra"A za mladju populaciju koja mozda nije pratila Chicago ranije i koja neke stvari ne razume, poenta ja u superiornosti jednog tima nad svim ostalim u jednom duzem vfremenskom roku.
Ma kapiram (pratio sam Chicago sa vremena na vreme, tj. navijao protiv njega, a za Jutu), samo je mnogo smesno zvucalo :rofl , sa obzirom da im sada nesto i ne ide...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Quote from: "Nesha_cb"
Na to ces morati da se naviknes ubuduce, i ti i ostali koji ocekuju besplatne karte, mada mislim da nije nikakav problem da se izvadi 200-300 dinara, ako ne to, onda da se pozajmi, to je kao 3 paklice cigara... mada, kao sto rece RS4ever, ljudima koji neizmerno vole zvezdu ne bi trebalo nista da predstavlja problem da bi gledali zvezdu...
Necu ja besplatnu kartu, nego realnu cenu. Ajde basket je 150, tako bi trebala i ofka da bude, 100-150din.
Pa nije problem, ali samo da vidis koliko para treba do Beograda, i bar nesto da popijes/pojedes.
Ne pusim :)
A inace, necu valjda da kradme :)
Ono, samo sam stavio sebi primarnu stvar OFK-u, a ako izdejstvujem nesto, onda i na basket :) i svi srecni.
Samo sto bih isto voleo kad bi bar veliki broj onih koji budu bili na Zv-OFK imali kartu za derbi, pa da se odatle lagano preselimo do pionira.
b]Zvezda je šampion, sve je gotovo!
Na severu slavlje, sada je počelo![/b]

Cini i se da su karte za OFK-u 100 i 200 dinara, tako da ne bi trebalo biti frke oko ulaza (za 100 din mozes da kupis paklu cigareta). jedino je bitno doci na vreme,tj ranije jer ce biti guzve. Za basket je 150 din.
..baklje gore, pesma cigana...

Quote from: "aca_coa"Necu ja besplatnu kartu, nego realnu cenu. Ajde basket je 150, tako bi trebala i ofka da bude, 100-150din.
Pa nije problem, ali samo da vidis koliko para treba do Beograda, i bar nesto da popijes/pojedes.
Ne pusim :)
A inace, necu valjda da kradme :)
Ono, samo sam stavio sebi primarnu stvar OFK-u, a ako izdejstvujem nesto, onda i na basket :) i svi srecni.
Samo sto bih isto voleo kad bi bar veliki broj onih koji budu bili na Zv-OFK imali kartu za derbi, pa da se odatle lagano preselimo do pionira.

Слажем се с тобом брате у потпуности..............ОФК и фуца на првом месту а за баскет шта буде буде ко га јебе...........

Quote from: "kiki"Cini i se da su karte za OFK-u 100 i 200 dinara, tako da ne bi trebalo biti frke oko ulaza (za 100 din mozes da kupis paklu cigareta). jedino je bitno doci na vreme,tj ranije jer ce biti guzve. Za basket je 150 din.

Јеси сигурна да је за ОФК упад 100 кинти упад?Па ОК је то може да прође.................

Karte su sigurno 100 dinara,evo sad sam i ja procitao u novinama. Izgleda da ce i iz Bl. konacno doci na manju tekmu 10-ak ljudi,mada mislim da je to uglavnom zbog basketa. Poz

Svi na Karaburmu pa posle u Pionir peske. Nije mala stvar 60 godina. Treba da se proslavi ;pivo .Pa onda ide  :sampion

Jel se mogu uzeti karte u prostorijama KK?

Subota ce biti bericetna u svakom pogledu, osecam duboko u dushi :)

Значи у 13:30 почиње утакмица?Да знам да се организујем кад да поченем да  :flasa  , да би на време дошао на  :megafon  :ruke

Quote from: "Maj 25"Jel se mogu uzeti karte u prostorijama KK?

Subota ce biti bericetna u svakom pogledu, osecam duboko u dushi :)

Агенти су домаћени тако да чисто сумњам да се могу у нашим просторијама узети.........

Da... Sad sam proverio i karte su se mogle naci danas od 10-15 chasova, samo na stadionu glodara!?! Ima i sutra u isto vreme u buvari, a lik kaze da ce "u Pioniru biti na dan utakmice ako ostane karata"  :boks Gde sad koji kurac da nabavljam kartu.

Quote from: "aca_coa"
Necu ja besplatnu kartu, nego realnu cenu. Ajde basket je 150, tako bi trebala i ofka da bude, 100-150din.
Samo se prisetite da je za sve manje tekme na marakani karta za sever 150 dinara... ja mislim da ti manji klubovi uopste ne bi povecavali cene karata da imaju dobre sponzore, dobru gledanost tokom sezone itd, ali posto u principu imaju dobru posetu samo sa nama i glodarima, tada povise cenu karata jer maltene samo od te dve utakmice zive celu sezonu... Jedino mi ona cuka i 300 dinara nisu bas najjasniji ali tako je kako je... sta da radimo...
Mislim da je dosta bilo rasprave o cenama karata jer je naslov topica drugaciji...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Искрено, мислим да нећемо сви стати против ОФКе на трибину :(

Како је почело... Биће лудница!

пс. доводим 3 другова који никад нису били у БГу на некој текми (а да није европска). мислим да би свако од нас требало да доведе бар по једног друга(који не иде баш често) са својом екипом на сваку текму. У копу би било стандардних 2000 људи!
Толико.

Иначе, цена карте од 100динара уопште није велика. Јебеш 100 динара, ионако би их потрошио на неко срање ;pivo

Поздрав до текме!!!!!!!!

100 din.pa to je fantasticno,ni meni jos nije jasna Cuka,ostao sam tada ispred...
I ja sam jako besan na KK iako i sada imam veliko poverenje u upravu opet mislim da na osnovu ove 3-4 god. i (ne)uspeha mozda nisu zasluzili da budu tu gde su,ali imam utisak da klub sasvim normalno funkcionise i da je finansijaka situacija sasvim realna i da trenutno ne moze da bude bolja.

Ne mislim da nas namestaju pandurima,bar zbog toga sto su u Vrscu ispali carevi i izasli nam u susret u potpunosti...

Na derbi cu verovatno otici zbog derbija ali necu vise da gledam basket dok ne pocne nasa liga.

Sto se tice cena karata,neka cepaju cene kako hoce,oni odlucuju a ne mi,ali kad se igra na Marakani mislim da bi cene trebale da budu nize samo za Sever i da prihod ide u dob.svrhe kao sto je vec bilo.

Quote from: "Maj 25"Da... Sad sam proverio i karte su se mogle naci danas od 10-15 chasova, samo na stadionu glodara!?! Ima i sutra u isto vreme u buvari, a lik kaze da ce "u Pioniru biti na dan utakmice ako ostane karata"  :boks Gde sad koji kurac da nabavljam kartu.

Исти случај  :zbunjen
Карата у пиониру ће бити само на дан текме :(

Ko moze neka danas kupi kartu za OFK-u (danas se pustaju u prodaju 5.000) da bi se u subotu umanjila guzva kod blagajne!

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "lucky_star"Ko moze neka danas kupi kartu za OFK-u (danas se pustaju u prodaju 5.000) da bi se u subotu umanjila guzva kod blagajne!

добра идеја.