Nisam nigde video ovaj topic i nije mi jasno zasto pa ga ja otvaram.
60 godina nije mala stvar pogotovo ovih Zvezdinih.
U subotu proslava ce biti utakmica sa Ofk-om i kao slag na torti poklon navijacima za veliki jubilej-pobeda u derbiju.
A na sam dan?
Kakve proslave,manifestacije organizujete,pravi li neko bakljadu,vatromet,zurku...

E stvarno bi bilo dobro da za ljubile dobijemo ofk i grobare

pravi poklon !!!!!!!!!!

da da bilo bi dobro da se organizuje neka koreografija :ruke

Пријатељи не свиђа ми се што сте поставили топик под насловом ЦЗ 1945-2005. Излгеда ми као да је неко умро, односно да нам је то последња година постојања.

Молим админе да то промене. Ставите лепо назив 60 година СД Црвена Звезда. Нек нам живи још безброј лета.   :)

Унапред хвала!

Aa,zvuci malo...video sam onaj retro duks ''45-''05,i nije mi se svideo,za sal sa pobednikom sam rekao da bi bio odlican da nema onih godina(''45-''05) i onda stavim isti takav naslov za topic-e jesam bolid.

Boka, odradjeno, i meni je stvarno bilo malo bezveze... Nego da cestitamo nasem SD rodjendan i pozelimo jos puno trofeja i nama jos puno proslava i veselih trenutaka uz nasu omiljenu ZVEZDU!!!
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Quote from: "Boka"Пријатељи не свиђа ми се што сте поставили топик под насловом ЦЗ 1945-2005. Излгеда ми као да је неко умро, односно да нам је то последња година постојања.


Кад смо већ на тој теми. "ОНО" што је постављено на улаз у зграду СД је најобичнији јебени споменик са нашим грбом у средини. Стварно ми није јасно којем је генију пало на памет да се тако нешто уради  :zbunjen

Na salu stoje godine najnormalnije....kada svako pogleda videce da je to 45+05...i mentol bi shvatio o cemu se radi...a vi odmah na....gluposti.
Sto se tice proslave samo vi dodjite u sto vecem broju...nista se ne brinite za proslavu.


Ne,ne to za sal to je stvar mog ukusa,jebi ga,svideo mi se sal bruka,uglavnom zbog pobednika,a i tanjih pruga,ali ne zelim da 2007 nosim sal sa 45-05,kupicu neki sledeci bez godina,mozda i ovaj DS ako uskoro ne izadje novi.

O.K....mada taj sal i neces imati da kupis sledece godine,jer je on radjen za ovu jubilarnu.Ako se bude prodavao ici ce sigurno bez tih cifara.

Hoce li biti neka navijacka zureza u petak?
Mogli smo nesto da samoorganizujemo!
;pivo
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Pa to mislim,voleo bih da imam taj sal bez cifara,grb je uradjen do jaja,i ''ponos grada''zvuci odlicno...
Mogli smo kolektivno da upadnemo u Skc,ako ima nesto dobro...

Quote from: "Indjija"
Mogli smo kolektivno da upadnemo u Skc,ako ima nesto dobro...

Toga dana u SKC-u nastupa neki punk/hc bend iz Zagreba, medju hitovima imaju i pesmu pod nazivom "Grobari"  :D
http://www.motusvitaest.org/0001_vijesti.html
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Vec vidim upad  :batine  i ispad  :boks
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

"Било је у плану да организујемо велики музички концерт у ,,Београдској арени", али су нам тамо рекли да дворана још није спремна за такав догађај. Али, биће времена и за спектакуларне прославе, када се буде навршило 75 година и поготово век од оснивања Црвене звезде" – закључио је Зоран Аврамовић.  :D

Proslava rodjendana ce se odrzati u novom Medija centru na Mari.
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Quote from: "Majka Mara"Hoce li biti neka navijacka zureza u petak?
Mogli smo nesto da samoorganizujemo!
;pivo

Па свако може са ортацима из краја сутра да цирка................мислим то ћу ја урадити што препоручујем и осталима кад се већ ништа не организује..................дакле од сутрашњег раног јутра сви на  ;pivo  и друге алкохолне деривате.....................

Quote from: "bjcz"
Quote from: "Majka Mara"

дакле од сутрашњег раног јутра сви на  ;pivo  и друге алкохолне деривате.....................

Brate cirkao bi ja, ali se uvek odvalim veche pred tekmu i onda mi je ceo sledeci dan sjeban umesto da ludujem... Tako da uprkos rodjendanu, svim snagama cu se truditi da kolko tolko ostanem trezan :)

Pa mora da ima neka dobra zurka,saznacu ja danas,pa prvo razbijemo te purgere u SKC i idemo dalje.A pre toga gasimo svecice(baklje) grobarima u oci. :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl

Danas nam je divan dan, divan dan, divan dan nasoj ZVEZDI  rodjendan.... :ruke  ;pivo  :ruke

Doso je i taj dan
rodjen je sampion,
sampion sveta i svemira
Zvezda gazi,ne bira...na,na,na

Mali poklon za 60 godina pehara i pobeda.