Zvedo Srecan Ti Rodjendan   ;pivo
I Da Nam Sto Vise Trofeja I Radosti Doneses  :sampion

Звездо срећан рођендан!

Да ли је можда смишљена нека нова песма за овај и следеће дане?

Samo cu prekopiurati moj post sa delije.net, ne bih nista dodavao:
Quote from: "Nesha_cb"Srecan ti 60. rodjendan jedina prava ljubavi, zelim ti puno srece u svim sportovima, a da u fudbalu repriziras '91 za sve nas koji smo malo pre toga izasli iz pelena...
Svim Delijama zelim da dozivimo vek postojanja naseg kluba i da danas proslave ovaj rodjendan kako to Zvezdi dolikuje, a svi zajedno cemo to uraditi sutra na karaburmi, makar bilo i -20*C...
...ti Crvena Zvezdo tad znaj, da ja uvek bicu uz tebe...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Сретан Рођендан нашем једином, вољеном клубу и да се понови '91. Даће Јаки Бог да поново кренемо стазама старе славе...

...60 година рођаци :motor ...

Nesha je sve rekao... Iako je mlad, na vreme je spoznao ko mu je jedina prava ljubav... Neke devojke su me razocarale u zivotu, a moram priznati i neki drugari, ali ZVEZDA... Nikada!!! Pa makar bila i losa, ona je uvek tu...
Srecan ti rodjendan najdraza!!!
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

SAMO ZA TEBE UVEK UZ TEBE!Srecan ti rodjendan!


Zvezdo srecan rodjendan i zelim da nam doneses jos puno radosti.Sutra zurka na karaburmi! ;pivo
ve prolazi ZVEZDA traje!

Sretan rodjendan Zvezdo i da nam jos milion godina trajes i da se radujemo uz tebe ;pivo  ;pivo  ;pivo
oj Je Zivot Pun Problema Na Ulici Od Malena Poshtovan Kod Klinaca I Drugara Kojih Nema......

Pridruzujem se zeljama i cestitkama  :flasa  :flasa  :flasa  :flasa
a imam bolest kojoj nema leka.....

...ljubav si mi jedina...Srecan ti rodjendan Zvezdo da jos minimum dopises jednu nulu pored tih 60 godina i da svaki sledeci rodjendan docekas slavnije i radosnije.
;pivo
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

NEKA VECERAS SVAKO ZNA....

LJUBAVI SRECAN TI RODJENDAN!!!!

Zelim Zvezdi puno srece u pohodu na inostrane trofeje, a Zvezda ce se sama pobrinuti za domace! :sampion
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Da mi traješ mnogo, mnogo godina,
Zvezdo moja jedina!
Da pokoriš svet, nek sve bude veselo,
želi ti Zvezdo tvoj MIKELANĐELO!



...SVE PROLAZI zVEZDA TRAJE...
S

:ruke  :ruke SREĆAN TI RODJENDAN NAJVEĆA LJUBAVI! :ruke  :ruke
a nama se moze sve sto se pozeli,da polete ribe i zaplivaju ptice,jer za nas samo Zvezda je zivot,ZVEZDA JE ZIVOT SVE DRUGO SU SITNICE...

Neka me neko podseti-sta sam rekao da ce biti slag na torti?
Mozda pobeda nad grobarima kao poklon za rodjendan? namigivanje

Quote from: "Maj 25"
Quote from: "bjcz"
Quote from: "Majka Mara"

дакле од сутрашњег раног јутра сви на  ;pivo  и друге алкохолне деривате.....................

Brate cirkao bi ja, ali se uvek odvalim veche pred tekmu i onda mi je ceo sledeci dan sjeban umesto da ludujem... Tako da uprkos rodjendanu, svim snagama cu se truditi da kolko tolko ostanem trezan :)

Надам се да си био на текми.................ево и ја честитам рођус својој највећој љубави.....................

4.marta jeste 60-o godisnjica postojanja  SD Crvena Zvezda,u subotu jeste bio dan za generalnu proslavu,fudbala nije bilo,ali smo dosli u broju koji prilici takvom jubileju,kao sto smo bili jedinstveni na tribini i sa igracima koji su igrali srcem do pobede.
Ali ovo nije 60 dan nego godina pa prema tome cele ove godine moramo da dizemo euforiju pred svaku utakmicu i da nas iz kola u kolo bude sve vise,na tribini da bude bucnije,sa vise dima,barjaka.
Samo tako moze do finala...
2005,godina jubileja,tradicije,pobeda...godina Zvezde i Delija!!!