evo ja sam iz podgorice i velik sam delija posto ne pratim vase tuce sa grobarima niti znam ko je jaci naravno ja mislim delije nego ko ali vi recite ISKRENO !!!   :boks
VEZDA

Pa grobari, ko drugi. Procitaj "price iz kontejnera" sve ce ti biti jasno. Oni su ti kaznena ekspedicija još od vremena Tite, žare, pale, ugnjetavaju nas Delije, i bogami, ja tu ne vidim kraja :nene
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Ljudi nas ubiše, strah me pri samoj pomisli na njih, mislim ozbiljno da prestanem da navijam za Zvezdu, nije sigurno...  :rofl  :rofl  :rofl

Škole ti, ovo je za Pivnicu! :lol:  Pozdrav Podgorici! :D



Када видим и прочитам саму реч Гробари  превелики страх ме одузме, пожелим да просто негде побегнем....


Lock this shit :rofl

Ma ni Delije ni Grobari no Brdjani!!! Oni su stvarno extra jaka grupa!

Shalu na stranu, ja ipak mislim da Juzni Front ubedljivo dominira na Balkanu i shire. Ostavimo po strani to shto samo ime-Juzni Front- uteruje strah u kosti svakom savremenom navijachu, ovi momci su svojim organizovanim akcijama dokazali svim dushmanima da ce josh dugo vladati evropskom i svetskom tifo scenom.

Tako da Godra i Northern, nije fer sa vashe strane to shto niste pomenuli ove momke koji jedu malu decu za doruchak!!!!!!

Ja od straha ne smem ni da pomislim, a kamoli da izgovorim ili napisem :o
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Quote from: "BDelija"evo ja sam iz podgorice i velik sam delija posto ne pratim vase tuce sa grobarima niti znam ko je jaci naravno ja mislim delije nego ko ali vi recite ISKRENO !!!   :boks

Brate mogao si neku smisaoniju temu da postavis kad vec 1. put postujes,ali ajde...
Zaboravili ste svi da istaknete jos jedan od kvlaiteta grobara,tj. oni su nadaleko poznati trkaci!Sanse da vam pobegnu su uvek vece od 80% i po tome su poznati kod nas a i sire.Jednostavno bez premca :finger

Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Ја предлажем да гласамо преко СМС-а?

Bezte noge usracu vas.
Kod nas ima jedna strasna ekipa-Beer Brigade,prekaljeni borci,opasni po okolinu,prosek godina 28-34,5,6 kad me vide,koriste ovu moju prvu recenicu.
Setite se samo kakve transparente stavljaju na svoju tribinu:
''Mi smo picke najvece'' :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl
Tu sliku sam stampao i delio po Indjiji,cisto da se zna.

Ipak su oni Gravediggers...  :lol:  :lol:  :lol:

Toliko su moćni da su se morali podeliti, jer ne bi bilo pošteno prema ostalim navijačkim grupama, znaš. :D Ali ipak su bez premca. Čak se tuku međusobno da nam pokažu šta nas čeka... :rofl



а јел би могао неко ово да закључа?