Prva knjiga kod nas o casual pokretu. Knjiga prati događaje vezane za Motherwell Saturday Service, ekipu koja je imala bitan uticaj na scenu Škotske osamdesetih i koja je bila priznata širom Britanskog ostrva. Pisac je proveren navijač, čovek koji je preko 20 godina proveo na tribinama sa svojom ekipom, gradom i klubom. Ako očekujete priče tipa: "Nas pet razbilo njih 50 i sl." to nećete naći ovde. U knjizi je dosta dobro opisan Skinheads period, kao i nastanak i kasniji razvoj casual pokreta. Dat je osvrt i na Englesku scenu. Zanimljiva knjiga koju vredi imati u kolekciji.

Knjiga košta 350 din.+ PTT.
Može se naručiti na tel: 0646161301, 0641134794
mail: subotajedanzaakciju@yahoo.com

Knjiga se moze kupiti u radnji Mods 69 Djure Salaja 7 (preko puta pozorista Dadov),cena je 400 din.

Knjiga se moze kupiti i kod kolportera u Knez Mihajlovoj ulici,i na trgu preko puta stanice 37-ce.Cena je 400 din.



Procitao sam prvih nekoliko strana... knjiga dosta obecava. Svima toplo preporucujem da kupe.

Sigurnije je knjigu kupiti u prodavnici.
Ovi sa "Tribine" umeju da zajebavaju oko porudzbina. Neki put ti nikad nestigne to sto si porucio.  :zbunjen
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Pre ce biti da onaj ko je porucio glumi smekera i nece da podigne posiljku... namigivanje

RWL ja sam zbog jednog ortaka koji nije iz BG (receno mu je da se knjiga Moja Engleska ne salje van BG-a  :o (!?!)) na svoju adresu narucila knjigu i nikada nije stigla...
Knjigu Subota je dan za akciju sam narucila 17.03. a danas je 31.03. jos nije stigla.
Vi biste trebali ako vec imate medju naruciocima one koi vas ispaljuju, imati i jednu crnu listu, pa ko isplali, njemu vise nemojte slati. Ne moramo valjda svi sada ispastati zbog tih "smekera"?  :D

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Narucivanje knjiga i diskove se ne obavlja na isti mail, pa samim tim, logicno, razlicite osobe su zaduzene za slanje istih.
Neko  salje diskove, neko knjige, tako da ... namigivanje
Knjigu "Subota je dan za akciju"  ne prodaje sajt www.tribina.co.yu vec smo  decku koji ih prodaje ustupili mesto za reklamu...
Njegov nick imas na forumu ... namigivanje
Nikako nema veze sa nama...

Quote from: "Red white life"
Neko  salje diskove, neko knjige, tako da ... namigivanje
Njegov nick imas na forumu ... namigivanje

Sa diskovima (ruku na srce) nisam imala problema.  :D
Mrzi me sada da trazim koji je nick liku na Tribini, ako mi ne stigne knjiga u toku nedelje, oticicu do Mods-a 69... namigivanje
(ionako zelim da kupim najnoviji disk Saht-a) ;pljuga

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Preko ovog nika mozete da me kontaktirate za knjigu ako vam je lakse i ako vas nesto interesuje.
Svi koji su narucili knjigu dobili su je,iako sam nekima morao po dva puta da saljem.
Poz.[/u]

Od danas se ova knjiga, kao i Engleska, moja Engleska, Guvnors i Grupa mogu naruciti na sajtu.