Kako je danas objavio FSJ, a na zahtev MUP-a, fudbalski derbi koji je trebalo da se odigra 23.04. bice pomeren za 27.04. jer ce se 23.04. igrati derbi u kosarci.
MUP je ovu promenu trazio jer "im je lakse da obezbedjuju utakmicu radnim danom".

Eto dokle je dosla nasa fudbalska organizacija,pa zar da nam kerovi odredjuju termine.
Nemoj te mi verovati ali ja sam cuo da oni samo znaju da laju  :lol:
:rofl  :rofl  :rofl

E ne mogu da verujem...


Koji su debili  :bes ,pomeraju za radni dan,grobari ne mogu da napune  jug ni vikendom a kamoli ovako...pa dobro nedostajce mi prozivanje sa njima na tekmi ali i ovako ce biti dobro  :) .
Pozz
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Quote from: "KizaLion"Popizdeo sam!  :bes

ti ces bar moc da ides na utakmicu a kako je meni sto je cekam evo pola godine i sad se ispostavi da najvjerovatnije necu moc da dodjem na nju  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]

Quote from: "North_RS"Kako je danas objavio FSJ, a na zahtev MUP-a, fudbalski derbi koji je trebalo da se odigra 23.04. bice pomeren za 27.04. jer ce se 23.04. igrati derbi u kosarci.
MUP je ovu promenu trazio jer "im je lakse da obezbedjuju utakmicu radnim danom".

Eto dokle je dosla nasa fudbalska organizacija,pa zar da nam kerovi odredjuju termine.
Nemoj te mi verovati ali ja sam cuo da oni samo znaju da laju  :lol:
:rofl  :rofl  :rofl

Било би ти  боље да ово није неко ложење!

Pun mi je i saveza i zandara,mamu im... :bes

Ако ћемо искрено моја фора је била боља на трибини. ;pljuga  :rofl

Око 1000 људи је видело топик, немогу замислитити шта сам починио нечијим живцима :D

Quote from: "North_RS"Nemoj te mi verovati ... :rofl  :rofl  :rofl

I necemo :D  namigivanje

Jao mamu ima *ebem oni nisu normalni to je namerno uradjeno
da bi bila shto manja poseta jer se radnim danom ide u skolu
jao jazavci kako sad da dotjem imam 22 neopravdana !!!!!!! :zbunjen

Ало људи, први април и те форе :D

Quote from: "Northern"Ало људи, први април и те форе :D

Mada je Ultraslondonova fora pre 2 godine bila najbolja... Dzimi Flojd  :finger

Priznajem, pao sam na foru...
Ali northern, ti nisi normalan majke mi, sreca da sam ovde procitao da si na tribina.co.yu zajebao par stotina ljudi, mogu da zamislim kako im je bilo... pa da nisi napisao da je zajebavanje, izaslo bi sutra u kuriru na naslovnoj u najavi...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Добра је и фора и са делије.нета....................свака част за фору мада ипак мислим да ће тај дан бити до јаја........фуца и баскет дерби и наравно маратон.............до јаја

Quote from: "bjcz"Добра је и фора и са делије.нета....................свака част за фору мада ипак мислим да ће тај дан бити до јаја........фуца и баскет дерби и наравно маратон.............до јаја
Basket je pomjeren...

Najjaca je fora bila kad smo lozili ceo tribina.co.yzu prosle godine da su paartizani bili umlaceni na Cetinnju. Cak je solomon Tegeltiju na SOS-u pitao sta se desavalo na cetinju :finger
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Quote from: "bl_regency"Basket je pomjeren...

Ма ја мислио на ону фору као да се стари играчи одједном у сред сезоне врате у клуб :)  :)  :) ...............надам се да си прочитао на крејзи норту је тема namigivanje  namigivanje .........................па и ја сам конто за тај баскет да ће га померити макар за недељу али незнам да ли је то истина што ти кажеш..................или можда још једна априлска шала??

Kako si me zaj.kako sam naseo,ne verujem.
Ajde ok da to za pomeranje derbija,to moze da se desi,ali koji bre derbi u basketu,kad je vec odigran?????E da to nisam skontao,to mi nije jasno.

Quote from: "Indjija"ali koji bre derbi u basketu,kad je vec odigran?????E da to nisam skontao,to mi nije jasno.

Па почиње Суперлига и у 2.колу играмо са агенцијом а они су домаћини...........