Kasnim 1 dan ali nikad nije kasno... Za one koji nisu bili...
Pokupismo se nas par sa fudbala kao ajmo do Zeleznika malo da se opustimo i pogledamo 'oce li najzad Zvezda zaigrati kako treba a i malo da pustimo glas ako zatreba....

Ispred hale je izgledalo da ce biti jako dobra poseta ali cak ni lokalci nisu bili previse zainteresovani pa je unutra bilo 70% popunjeno...

Znate situaciju sa gumenom ligom ali iskreno sam se iznenadio kad sam ispred hale i unutra video bar 10-tak vidjenijih ljudi sa severa... Jedan od njih Kizin omiljeni vodja... Elem ne formira se kop i svi pomenuti sede do nas uzivaju u tekmi i pada povremeno prozivanje igraca i sudija...

Najsmesniji momenat, bar meni je bio ulazak njihovih "navijaca".... Znaci klinci koji u proseku imaju 14-15 godina i vodja koji je blago retardiranog izgleda sa 20-tak godina... Tu je i par lokalnih psihopata sa njima koji vriste, glume boksere i slicno... Ma cirkus... Smejanjem sam nadoknadio bedacenje za sve lose momente koji su me zatekli u poslednjih mesec-dva...

Ljudi se su kao cimali, navijali, ali blago receno sem papagajskih pesama nista od njih... Jedino vredno spomena su njihovi bar salovi koji su simpaticni...

U trecoj cetrvrtini formira se i nas kop od strane lokalnih likova koji verovatno nekada dodju i na Marakanu i u Pionir pa eto znaju pesme i nije to izgledalo lose  s obzirom na sve okolnosti... pred kraj se bas zakuvalo na terenu pa smo i mi ostali zivnuli i eto u veoma bledom izdanju Zvezda je nekako dosla do pobede...

Kad smo izasli iz dvorane jos uvek je bilo Sunca napolju pa eto mozda simbolicki je najavljivalo bolje dane i za Zvezu i za nas... Mozda sa pocetkom super lige bude sve drugacije na tribini... Ne znam za Vas ali ja bi se stome silno obradovao....
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Ja cisto sumnjam da ce i dalje da se ide na basket, ali videcemo. Derbi sa misevima je obavezan, ne zbog basketa nego zbog navijackog duela.

QuoteJa cisto sumnjam da ce i dalje da se ide na basket, ali videcemo. Derbi sa misevima je obavezan, ne zbog basketa nego zbog navijackog duela.
_________________

Ja se Slazem!!!!!!!!!!!!

i ja se slazem !!!

Quote from: "KizaLion"Ja cisto sumnjam da ce i dalje da se ide na basket, ali videcemo. Derbi sa misevima je obavezan, ne zbog basketa nego zbog navijackog duela.

a da bi kosarkasima mogla da se da malo veca podrska!
nemojte zaboraviti pobede protiv Reflexa,Hemofarma,glodara,cibone,olimpije....pa najnovije protiv Zadra(dobro bilo je tu i nekih kikseva ali vise je bilo pobeda i radosti)
i ipak mislim da bi mogla da bude malo veca podrska kosarkadsima nego sto je bila od sad.
jer me ovo podseca na grobare!kad pobedjuje partizan onda dodje jedno 20 hiljada(protiv CSKA)ali kad igraju prvenstvene utakmice jedva 50 navijaca(sto se tice fudbala)
naravno mi imamo i vise navijaca i bolje navijace !pa hajde da im pokazemo kako se to radi :) hehehee
ajde p0<drav svima!
ipak smo mi najboji!!!
a i boljis mo i u :boks

Само да се надовежем на причу РедСтарФоревера,синоћ сам био на Задру и само што нисам бацио пеглу кад сам видео ко је у копу,значу толко ми је било лоше да је то невиђемо.Мада трудили су се клинци али боље да нису него да су седели.Искрено незнам да ли ће се на финалу Гумарске лиге уопште навијати?!