Derbi u basketu je 20.4 tada je i Niksic tada je i rukomet u Nisu a cuo sam da ce u Nis ici i neki vidjeniji likovi sa severa.Kako ce to da se odradi stvarno neznam.Sto se mene tice ja sam za niksic.
ve prolazi ZVEZDA traje!

Derbi u basketu je 23.04. a ne 20.4...

Jel to sigurno da je 20.04. Niksic????

Sta je 16.04??¨

Quote from: "UK_Nikola"Jel to sigurno da je 20.04. Niksic????

Sta je 16.04??¨
16.4. je cukaricki na mari a 20.je niksic

Quote from: "bl_regency"
Quote from: "UK_Nikola"Jel to sigurno da je 20.04. Niksic????

Sta je 16.04??¨
16.4. je cukaricki na mari a 20.je niksic

Jaoooooooooooooooo brate ulepsao si mi dan! Znaci 4 tekme za 10 dana! :D  :D  :D

Quote from: "KBB"Derbi u basketu je 23.04. a ne 20.4...
Radomire derbi je pomeren za 20.04. dakle u sredu.
žabe nas hapsite, pamet nije prelazna!

Quote from: "Vucko Nis"
Quote from: "KBB"Derbi u basketu je 23.04. a ne 20.4...
Radomire derbi je pomeren za 20.04. dakle u sredu.

Kurac cemo stici onda....

Quote from: "Vucko Nis"
Quote from: "KBB"Derbi u basketu je 23.04. a ne 20.4...
Radomire derbi je pomeren za 20.04. dakle u sredu.

Izvini ali ja nisam Radomir  :nene

21. kolo, 09.04.2005 Hajduk Beograd - Crvena zvezda
22. kolo, 16.04.2005 Crvena zvezda - Čukarićki
23. kolo, 20.04.2005 Sutjeska - Crvena zvezda
24. kolo, 23.04.2005 Crvena zvezda - Partizan
25. kolo, 30.04.2005 Hajduk Kula - Crvena zvezda
26. kolo, 04.05.2005 Crvena zvezda - Smederevo
27. kolo, 07.05.2005 Radnički - Crvena zvezda
28. kolo, 14.05.2005 Crvena zvezda - Budućnost
29.kolo, 21.05.2005 Obilić - Crvena zvezda
30. kolo, 28.05.2005 Crvena zvezda - Železnik

Dakle opet shirite neke dezinformacije. Derbi u basketu i u fudbalu je na isti dan 23 aprila u subotu.
Evo tek sam sad izvalio da ce Nikshic biti u sredu, shto je potencijalni problem za one koji rade. Ipak moracu nekako da se iskombinujem za put u Crnu Goru, ako ne odem ispizdecu. To poslednje ozbiljno gostovanje za ovu sezonu.

Koliko ja znam derbi u basketu i derbi u fudbalu se NE igraju istog dana.

E ja više stvarno ništa ne razumem!  :lol: Ko ovde pije, a ko plaća? :D



Quote from: "Maj 25"
Evo tek sam sad izvalio da ce Nikshic biti u sredu, shto je potencijalni problem za one koji rade. To poslednje ozbiljno gostovanje za ovu sezonu.
[/color][/b]
I one koji idu u skolu a imaju previse neopravdanih. :zbunjen
ve prolazi ZVEZDA traje!

Koliko ja znam definitivno je najavljeno da se basket derbi pomera za 20.04. i voleo bih da se definitivno to i potvrdi, ne zbog nas odavde, mi cemo lako da se organizujemo gde cemo i kada, ali zbog ovih ljudi koji bi da dodju iz daleka i predju hiljade kilometara ajde neko da se potrudi i iskopa zvanicnu informaciju!!!!

Dakle za sada imam informaciju da je fudbal kao sto je neko u prethodnom postu i dao raspored a basket je 20.04.!!! Neko je spomenuo rukomet u Nisu na taj dan ali mislim s obzirom na basket i na Niksic da tamo nece biti nikog mada je to kao ideja ok... Uostalom rk nam je u raspadu i posle LS jedino smo bili na derbiju i to da pokazemo da smo ipak najboliji i neprejebivi kao navijaci... Cisto sumnjam da se o Nisu razmislja ozbiljno...

E sad bice zajebano... Niksic ili derbi... Videcemo... Za sada nista ne znam, a i oni koji odlucuju i upuceniji od mene mislim da jos nisu definitivno odlucili sta i kako...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "


KBB izvinjavam se. Bilo je slučajno.  Derbi u basketu igra se u sredu 20.04. sigurno.  Zbog ovoga a i zbog radnog dana će sigurno biti mali broj ljudi u Nikšiću. Što se tiče Niša, utakmica će biti koliko toliko odrađena od Nišlija koji ne odu na derbi ili za Nikšić i to je to. FEAR da će neko iz Beogradskih grupa doći u Niš na rukomet pored basketa i fudbala je čist apsurd.
žabe nas hapsite, pamet nije prelazna!

Nije mi jasno zasto se basket derbi ne pomeri za nedelju? Verovatno su grobari domacini pa su lepo iskoristili priliku.
..baklje gore, pesma cigana...

sve je to super. Ali jel ima neko da sigurno zna jel polufinale kupa sigurno 11. maja. Ja sam popusio sad za 23. mart (sto i nije bilo lose bilo me je na drugim tekmama) ali ne bih volio da se opet ufuram da cu na derbi a bude racku. Znaci jel je to sigurno da je derbi u kupu 11-og maja.
 know why the birds sing

Quote from: "padobranac"sve je to super. Ali jel ima neko da sigurno zna jel polufinale kupa sigurno 11. maja. Ja sam popusio sad za 23. mart (sto i nije bilo lose bilo me je na drugim tekmama) ali ne bih volio da se opet ufuram da cu na derbi a bude racku. Znaci jel je to sigurno da je derbi u kupu 11-og maja.

Spremi se na skok,recimo 13.maja na Ravnu Goru, a 14.maja CZ-Buducnost PG,moze da bude zanimljivije od derbija... namigivanje  :D , kup bi trebao da bude 11.maja...
S

ma kad bi derbi bio 11-og ostao bi ja i do djetica sigurno. Ali nije mi da uzimam slobodne dane i letim zbog toga. Kazem ti sad sam ispusio 6 dana slobodnih za Zetu i OFK-u a trabao sam na derbi. Ali ajde. Znaci za sada je tako. Nadam se da nece mjanjati opet nesto ovi badniti iz saveza.
Pozdrav.
P.S. Sta ima na Ravnoj Gori 13-og?
 know why the birds sing

Quote from: "padobranac"ma kad bi derbi bio 11-og ostao bi ja i do djetica sigurno. Ali nije mi da uzimam slobodne dane i letim zbog toga. Kazem ti sad sam ispusio 6 dana slobodnih za Zetu i OFK-u a trabao sam na derbi. Ali ajde. Znaci za sada je tako. Nadam se da nece mjanjati opet nesto ovi badniti iz saveza.
Pozdrav.
P.S. Sta ima na Ravnoj Gori 13-og?

НЕ ЗНАШ :zbunjen  :zbunjen