jebiga brate lagao bih kad bih rekao da sam siguran
 know why the birds sing

znam da je godisnjica Ravne Gore (54 koliko mi je poznato) ali me zbunilo sto to spominje umjesto derbija. Ali ajde
 know why the birds sing

Po mom kalendaru Ravna gora je 14. ili 15. maja subota ili nedelja... Ako nema neka bitna tekma, zna se... Vidimo se gore... Mislim godisnjica je 13. maja ali se uvek pomera proslava zbog radnog dana  da bi doslo mnogo vise ljudi...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Quote from: "padobranac"znam da je godisnjica Ravne Gore (54 koliko mi je poznato) ali me zbunilo sto to spominje umjesto derbija. Ali ajde

Izvini ako Sam Te time uvredio,sto sam spomenuo,izvinjavam se i ostalima ako tako misle...
S

Quote from: "Red Star Forever"Po mom kalendaru Ravna gora je 14. ili 15. maja subota ili nedelja... Ako nema neka bitna tekma, zna se... Vidimo se gore... Mislim godisnjica je 13. maja ali se uvek pomera proslava zbog radnog dana  da bi doslo mnogo vise ljudi...

Koliko znam,14.je CZ-Buducnost, znaci veoma bitna utakmica kako na terenu,jos bitnija i na tribinama... namigivanje
S

Полуфинале са агенцијом пада 11.маја(среда),а финале 24.маја(уторак),проверена информација која је најтачнија,за све оне које планирају да долазе из Дијаспоре и околних република......................

Quote from: "Red Star Forever"Mislim godisnjica je 13. maja ali se uvek pomera proslava zbog radnog dana  da bi doslo mnogo vise ljudi...
Mislim, topic je trebao da se zove "predstojeci praznici".   :D
13. maja su jos neke godisnice... ;pljuga
Inace, zvanicno obavestenje je da se polufinale kupa igra 11. a finale 24. maja. (odlucio u petak fsscg)

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "lucky_star"
Inace, zvanicno obavestenje je da se polufinale kupa igra 11. a finale 24. maja. (odlucio u petak fsscg)

Ниси видела мој претходни пост или?!Ал небитно................Поздрав

F8 Kurtonke:

Ukoliko Zvezda pobedi Cibonu, a Partizan Zadar, eto nam novog derbija u polufinalu.

Evo konačnog rasporeda parova finalnog turnira u Beogradu:

četvrtak, 28. april:
Hemofarm - Bosna BHT
Partizan Pivara MB - Zadar

petak, 29. april:
Crvena zvezda - Cibona VIP
Union Olimpija - Refleks

Znaci pocinje ludilo!Bice  :jebanje koliko oces! :megafon Na marakani opet pesma stara........
ve prolazi ZVEZDA traje!

Petak 29.4.  u Nišu.
polufinale kupa Scg u rukometu Zvezda - Lovćen
Subota 30.04.
finale kupa Zvezda - pobednik(Želja-Vojvodina)
žabe nas hapsite, pamet nije prelazna!

Sreda, 13.04. u Beogradu
odbojkasice igraju sa Uzicankama drugu tekmu finala!
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Quote from: "KizaLion"F8 Kurtonke:

Evo konačnog rasporeda parova finalnog turnira u Beogradu:

četvrtak, 28. april:
Hemofarm - Bosna BHT
Partizan Pivara MB - Zadar

petak, 29. april:
Crvena zvezda - Cibona VIP
Union Olimpija - Refleks

Jel su odluclili gde ce da se igra F8 u Pioniru ili u Areni?

U Pioniru. Ne daju nam u Areni.

@lucky_star i bjcz. Hvala na informacijama. Karta rezervisana
@warsaw. ne moras se izvinjavati nisam se uvredio. I naravno istajem i na tekmi protiv Buducnosti
@KizaLion. Po meni je i bolje da "nam ne daju" u Arenu. Ako si bio znas da tamo nema sanse da se napravi atmosfera kao u Piniru.
Pozdrav svima
 know why the birds sing

Quote from: "Majka Mara"Sreda, 13.04. u Beogradu
odbojkasice igraju sa Uzicankama drugu tekmu finala!
ova tekma bi mogla da se poseti...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Ima li neko gajbu da iznajmi u drugoj polovini aprila i ceo maj za ekipu iz Valjeva? S obzirom na kalendar, vidim da je isplativo preseliti se u BG. ;pivo  :flasa
H,DA MI JE ZA JOS JEDNO PIVO!!!

Mogla bi ova tema da se ostavi kao stalna i da ljudi i na ovaj način dobijaju informacije o narednim utakmicama, jer priznaćete da za mnoge utakmice i ne čujete a pojavi se rezultat na TVu.
žabe nas hapsite, pamet nije prelazna!

23. aprila ce biti i beogradski maraton. Ali nece se trcati samo tamo zato sto ce i mnogoborjni grobari trcati(bezati) po gradu toga dana  :batine
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Kako mi rece Z.Mijovic danas preko telefona,karta za Sever za derbi 500 dinara!? :zbunjen