Ma daj, pa uvek je bila 150-200.
Al sigurno to rade kad vide da dajemo 300 za Zemun, 200 za Lion, i sta znam sta jos... sto ne bi i za derbi. Ali nismo valjda spali na grobarske grane po tom pitanju.
b]Zvezda je šampion, sve je gotovo!
Na severu slavlje, sada je počelo![/b]

Па и нема неке логике да текме са Чуком и Земуном коштају скупље од Дербија на Маракани...осим тога, ша ме брига имам пропусницу... :laugh

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "lucky_star"Па и нема неке логике да текме са Чуком и Земуном коштају скупље од Дербија на Маракани...осим тога, ша ме брига имам пропусницу... :laugh
Da li ce propusnice vaziti za derbi?
ve prolazi ZVEZDA traje!

Quote from: "FEAR NOVI SAD"
Quote from: "lucky_star"Па и нема неке логике да текме са Чуком и Земуном коштају скупље од Дербија на Маракани...осим тога, ша ме брига имам пропусницу... :laugh
Da li ce propusnice vaziti za derbi?
Ne vidim razlog zasto ne bi vazile...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Quote from: "Nesha_cb"
Quote from: "FEAR NOVI SAD"
Quote from: "lucky_star"Па и нема неке логике да текме са Чуком и Земуном коштају скупље од Дербија на Маракани...осим тога, ша ме брига имам пропусницу... :laugh
Da li ce propusnice vaziti za derbi?
Ne vidim razlog zasto ne bi vazile...

Sada se tek vidi sta propusnice znace

Quote from: "Vucko Nis"Petak 29.4.  u Nišu.
polufinale kupa Scg u rukometu Zvezda - Lovćen
Subota 30.04.
finale kupa Zvezda - pobednik(Želja-Vojvodina)
[/color][/b]
Procitao sam u novinama da od toga nema nista i da je Zelji oduzeta organizacija turnira.Ajde neka neko potvrdi info.
ve prolazi ZVEZDA traje!

E pa ovako. Ni ja sada nisam siguran jer se utakmica sa Željom u sredu ne igra u hali Čair već u naselju Duvanište u oš Filip Filipović. Najverovatnije se nešto renovira u hali tako da će informacije stići za koji dan. Inače ovo je provereno za sve one koji dolaze u sredu da je rukomet u hali oš Filip Filipović.
žabe nas hapsite, pamet nije prelazna!

Zna li neko u koliko sati u sredu pocinje basket a u koliko zenska odbojka?

Ne bih da "palim vatru" ali fc-redstar.net je objavio da propusnice nece vaziti za derbi.  :zbunjen
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

I ja sam cuo za tu informaciju nadam se da nije tacna ali nista nije nemoguce!Bice cimanja i za karte za derbi u basketu zato obezbedite se i za fudbal i za basket na vreme. ;pivo
ve prolazi ZVEZDA traje!

Женска одбојка у 20 ч а баскет у 19.15............ретардирани агенти су наместили да неможемо стићи на обе текме,тј.можемо али треба раније изаћи с баскета...............иначе карта за женску одбојку ко конта да иде је 200 кинти ваљда.................а ко зна дал ће се моћи ући за време текме у Шумице које ће верујем бити препуно............

Da li se to vi premisljate da li cete ici na basket ili odbojku?!

Nemam reci...
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Quote from: "Godra"Da li se to vi premisljate da li cete ici na basket ili odbojku?!

Да ли си гледао женску одбојку у недељу? Препуна хала у Ужицу (око 2.000 људи) и наше одбојкашице заслужују подршку и било би лепо да ми који остајемо у Београду у среду можемо да испратимо обе текме, вероватно се људи због тога интересују када се шта игра (тога дана) и то је за сваку похвалу!

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Ne znam zbog cega bi bio prioritet zenska odbojka umesto derbija u basketu. A Uzice i nema nista drugo sem odbojke, pa mogu da razumem. Ali dobro, svako ima pravo da ode gde hoce, ja na zensku odbojku sigurno necu...

Jos samo da postanemo ko debili iz humske koji su umesto na derbi otisli na vaterpolo, pa se posle vade kako su lose navijali jer je toboze vecina bila na vaterpolu.

Ja vam zelim lep provod na odbojci, istina je da ima sta da se vidi :D
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


sutra ce biti gadno u niksicu.

svi crnogorski klubovi se bore za pakistan u stvari. zasto??pojma nemam.

samo me cudi kako to da sutjesaka ima probleme finansijske kada je vlasnik kluba NAJbogatiji covek Crne Gore.

ajde u zdravlje.

PS:nema da se sekirate imamo da lako izvucemo 0-0 sutra :finger

Braco Srbi

Nijesam sutra u mogucnosti da idem za Niksic pa me interesuje otprilike koliko vas stize iz Srbije?? Dolaze li koje vodje i tako to ustvari me interesuje koliko ce SRPSKIH dusa sjutra da pjeva po Niksicu :)

Pazi da ti neko ne odgovori na pitanje...
E ovaj internet je zlo...



Evo jednog gustera koji pita jl neko zna oce biti karata za sever u subotu da ne dolazim dzaba danas po kartu?
 tvije ime meni je sveto,
ti si mi Zvezdo jedina bol.
Sva si mi sreca i tuga moj geto,
prva ljubav, moj porok i Bog.

Prvog dana prodaje karata za predstojeći večiti derbi , koji je na programu u subotu od 17 sati , na blagajnama stadiona Crvene zvezde prodato je svega 3920 ulaznica. To je nema sumnje , podatak ispod očekivanja , tako da se na osnovu tog podatka i trebovanja , može zaključiti da će na derbiju biti oko 25 000 navijača. To je za SOS kanal izjavio blagajnik Crvene zvezde Zoran Mijović .


Prodaja karata nastavlja se u četvrtak i u petak od 10-18 časova , odnosno na sam dan utakmice do početka meča.


21. April 2005 /13:11




c c c :nene