Na utakmici nisam bio,ali je bilo oko 10 mojih ortaka iz Indjije,i zbog onog sto sam cuo otvaram topic.
Ja ne idem na basket zbog jadranske,kao i loseg tima sa kojim je obecavana titula...na basketu vise nema organizovanog navijanja osim za derbi...
Juce se ispred hale pojavljuje oko 100 klinaca,uglavnom iz Mladenovca,svoj repertoar pocinju sa tapkanjem karata,iako je poseta ionako losa,nastavlja se u hali gde su pred kamerama i novinarima predstavljali navijace Zvezde DELIJE.
Da li neko treba da nas ovako predstavlja:
Klinci koji ne znaju pesme,dodju jednom godisnje,penju se na sipku(sto je receno da se ne radi na basketu),pocinju pesme a ni ne znaju ni tekst,a ne da ih otpevaju kako treba,20 ljudi bi ih nadjacalo.
Onda pocinje prozivka devojaka sa tribine,loze,partera(!!!)-''Baci sisu..."
Pa se onda na sipku penje klinka...
Ne znam,molim vas dajte komentar

Ne znam i meni je to glupo sto se juche desilo oko navijanja ali ipak ostajem pri mojoj tvrdnji da ipak treba da se podrzi nash KK.
stvarno mi nije jasno zasto su delije prestali da dolaze na utakmice KK.
Sto se tiche tima ja ne milsim da imamo losh tim vec bash suprotno!Mislim tim koji je pobedio glodare,olimpiju,hemofarm,reflex ,cibonu evo sad i zadar mnoge druge timove...
imamo sasvim dobru ekipu.naravno ima tu i igraca koji ne zasluzuju da nose zvezdin dres.
I mislim da je to veliki problem zasto su delije prestali da dolaze na tekme KK zvezda.ipak ne mozete da kazete da su oni krivi sto su juche dosli jer ipak i to je zvucalo i izgledalo bolje(sa navijacke strane)nego prazne tribine kad igra zvezda.
ponavljam i meni je dosta jadno izgledalo ono juche ali ipak bolje i to nego nishta.
ajmo ZVEZDOOOÖÖÖÖ0000000000oooooooooo  
ajmo da na kraju sezone  ;pivo  i    :sampion  kao i da  :jebanje  grobare  :)

Kakav bre Mladenovac i tapkanje karata???? Veruj mi da ja to niti sam video niti cuo... Ako tako kazu tvoji drugari ajde da im verujemo... Jer navijali su klinci iz bg krajeva, neke licno vidjam i u svom kraju koji vazi za leglo novih i novih cigana... I sva ta deca a i svi drugi nisu imali karte pre tekme...

Nije niko imao karte, karte smo svi kupili na blagajni i da, veoma mali broj vidjenijih ljudi je juce bio u pioniru mada atmosfera i nije bila losa kako ume da bude...

Deca su se trudila, bilo je i vise komicnih scena ali sve u svemu najpozitivniji je uspeh naseg tima...

Jedna od smesnijih scena je bila kad se popeo lik od 30-tak godina i kao vodi navijanje, a onda reakcija jednog od moderatora i palo je ne silazenje sa sipke nego bezanje sa iste :rofl  

I tako... Razvezli smo dobru pricu, basket je postao varijanta da dodjes i da se vidis i popricas sa ljudima sa kojima si presao kilometre i kilometre zbog Zvezde ali eto u pauzama takvih desavanja se sve zavrsava na pricama, zezanju, salama...

Opet ponavljam po ko zna koji put - STETA! Voleo bih da se vratimo na basket ne zbog onih koji igraju protiv Zvezde (prim. derbi) nego zbog Zvezde... Naravno treba da se rese neki problemi koji su nastali, pa ljudi, Vi koji ste zaduzeni za to, resavajte ih pod hitno!!!!
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Kazem,nisam bio,cuo sam,ja im verujem...
Sto se tice navijanja na basketu,ja se vracam ali na nasu ligu,posto uglavnom od mene zavisi brojnost ljudi iz Indjije,znaci da ce svi iz Indjije krenuti ponovo na basket,bar u Novi Sad,Kraljevo,derbi,Buducnost,tamo i ovde.

Bilo je 20ak likova iz Mladenovca.
Navijali su 3-2-1 Mladenovac, a zatim "Zvezdu voli Mladenovac  grad..."
Mislim da je jedan od njih "vodio" navijanje.

Ja sam za to da se podrzi KK. Ako je vec zvanichni stav da se ne podrzava onda nikako klinci ne bi trebalo da se penju na shipku. Protiv Splita ili tako nekog ustashkog kluba, ochekivao sam da ce biti dobro navijanje kad ja doshao i video neka ruzna deca se popela na shipku. I to su bili maksimum 8. razred, mooozda prva godina ali su svi bili toliko ruzni i glupi da je MENE! bilo sramota kad sam ih gledao. I josh su sve vreme ko majmuni skakali po shipci i forsirali "Pune tribine" a ispred njih stoji 40 klinaca i peva. Mislim jeste to sve komichno i mozda nekom simpatichno ali mislim da nam takve stvari ne trebaju. U redu je, ko hoce moze da peva ali da mi se zene i deca penju na shipku i neshto se gube...  :batine

MA stvarno je bilo tragikomicno ono navijanje,cim se pocne iole novija pesma zagusi se posle par stihova,jer stvarno vise od pola njih nije znalo te neke novije pesme,onda kao prozivanje sa "zapadom",prozovu zapad i onda nista,nastave svoje navijanje a njih iskuliraju.Dok se na sipci izmenjao mali milion njih,svako je hteo da vidi i oseti kako kop izgleda iz tog ugla,pa cak i riba.Ja sam isto mislio da su iz Mladenovca,bar vecina njih,jer su pevali to "Zvezdu voli Mladenovac grad".A klinci vec ako treba da se kale,to treba da se radi kad su tu prisutne vodje i kad im neko od njih kaze da se popnu na sipku i vode navijanje,a ne ovako kad nema nikog od vodja,pa mogao sam juce i ja da stanem na sipku,samo zato sto sam imao cvikere na glavi  :zbunjen ,ali nisam ocigledno imao adekvatan broj godina da bi bio primljen u kop.Normalno da bih ja najvise voleo kada bi bilo pravo navijanje u punom sastavu na svakoj tekmi...ali ocigledno da od toga barem za sada nema nista.
Pozz
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Jeli momci... otkud vi na basketu ?  :D

Vazno je da smo dobili zadar......Neznam nisam gledao tekmu jer nisam bio kuci i nisam cuo navijanje Protvi klinaca nemam nishta(jer sam i ja klinac)Mad kako sad gledam postove malo je glupo da se tako ruzno foliraju da vode pesmu stvarno bruka !!!!!!!!
idem na svaku tekmu i slabo vidjam moje godiste i mladje na severnoj tribini tako dolazim do ideje da su to neki malo isfolirani likovi!

:rofl  :rofl  :rofl

Quote from: "Red Star Forever"Kakav bre Mladenovac i tapkanje karata???? Veruj mi da ja to niti sam video niti cuo... Ako tako kazu tvoji drugari ajde da im verujemo...

Bili, su bili RSF.

Usli su 15. minuta pre pocetka tekme. Imali su koverat pun karata. Nisam video da li su ih tapkali, ali su sa sobom na tribine uneli stos, po mojoj proceni od 50-100 ne cepanih karata. Bice da su kontaktirali KK i da su organizovano dosli...

Bilo ih je oko 20 - 30. navijaca.

http://www.delije-caffe.co.yu/phpBB/viewtopic.php?t=1775&start=40

Quote from: "KizaLion"Jeli momci... otkud vi na basketu ?  :D


И ја се питам шта ми јуче би да одем.............на крају понављам после свега ај победили смо,бар сам због отишао да се каже, али оно на трибинам било непоновило се,стварно ме мало било срамота кад се онај девојчурак од килу и по попео на шипку,комично стварно :zbunjen  :zbunjen  :zbunjen ............тешко ћу ја скоро на баскет искрено Кизо..........а кад размислим како сам се издрко боли ме вугла.............

QuoteJa sam za to da se podrzi KK. Ako je vec zvanichni stav da se ne podrzava onda nikako klinci ne bi trebalo da se penju na shipku. Protiv Splita ili tako nekog ustashkog kluba, ochekivao sam da ce biti dobro navijanje kad ja doshao i video neka ruzna deca se popela na shipku. I to su bili maksimum 8. razred, mooozda prva godina ali su svi bili toliko ruzni i glupi da je MENE! bilo sramota kad sam ih gledao. I josh su sve vreme ko majmuni skakali po shipci i forsirali "Pune tribine" a ispred njih stoji 40 klinaca i peva. Mislim jeste to sve komichno i mozda nekom simpatichno ali mislim da nam takve stvari ne trebaju. U redu je, ko hoce moze da peva ali da mi se zene i deca penju na shipku i neshto se gube...

mnogo me iritiras ovim narcisoidnim pisanjem ja pa ja ...hoces da ti neko plati sto si se nervirao,ili sta?
sto ti kao stariji,iskusni navijac nisi uzeo stvari u svoje ruke!?

QuoteI tako... Razvezli smo dobru pricu

da,da svasta se moglo cuti :D
nisam siguran da si i ti bio akter ali.... bruka!
:lol:
poz'

Quote from: "KizaLion"Jeli momci... otkud vi na basketu ?  :D

Pa ja eto prosetao malo,a vi kako te,kako ste  :D ,a na basketu ima zenske ima sve  :D .
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Quote from: "Indjija"ja se vracam ali na nasu ligu

Брате, "повратак отписаних"!  :lol:
Мене није било чак ни на дербију због ЈЛ али за домаћу се такође враћам.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "savacium"
QuoteJa sam za to da se podrzi KK. Ako je vec zvanichni stav da se ne podrzava onda nikako klinci ne bi trebalo da se penju na shipku. Protiv Splita ili tako nekog ustashkog kluba, ochekivao sam da ce biti dobro navijanje kad ja doshao i video neka ruzna deca se popela na shipku. I to su bili maksimum 8. razred, mooozda prva godina ali su svi bili toliko ruzni i glupi da je MENE! bilo sramota kad sam ih gledao. I josh su sve vreme ko majmuni skakali po shipci i forsirali "Pune tribine" a ispred njih stoji 40 klinaca i peva. Mislim jeste to sve komichno i mozda nekom simpatichno ali mislim da nam takve stvari ne trebaju. U redu je, ko hoce moze da peva ali da mi se zene i deca penju na shipku i neshto se gube...

mnogo me iritiras ovim narcisoidnim pisanjem ja pa ja ...hoces da ti neko plati sto si se nervirao,ili sta?
sto ti kao stariji,iskusni navijac nisi uzeo stvari u svoje ruke!?



Vidim nashao si se u ovom mom "ruzna deca", pa te je jako zabolelo. 'Oladi malo. Ja samo iznosim svoje vidjenje u vezi svega ovoga, a to shto tebe nervira kako ja pishem me iskreno zabole paja.

Quote from: "Maj 25"Vidim nashao si se u ovom mom "ruzna deca", pa te je jako zabolelo. 'Oladi malo. Ja samo iznosim svoje vidjenje u vezi svega ovoga, a to shto tebe nervira kako ja pishem me iskreno zabole paja.


Lepi,nemoj bas toliko da te boli...naskodice ti!!!Svi znaju "koliko" si ti upucen,ali ne moramo ni mi sve da znamo!

Mladenovcana je bilo preko 50 dosli su organizovano busom, prosek godina  oko 20...

Mada treba doci i na finale jadranske,ako budemo igrali,zapaliti zastavu lige(trebalo bi da postoji),i celu tekmu pesmom pljuvati ligu.
SUPER LIGA OLE!!!

ZVANIČNO SAOPŠTENJE ,,DELIJE MLADENOVAC"

MIslim da smo dovoljno ispljuvani i da bi bio red da se i mi sad oglasimo i završimo sa verzijom rekla-kazala što se tiče meča zvezda - zadar.

1. Karte za koje su ispljuvane delije iz Mladenovca nikako nisu tapkane već za one koji su raspolozeni da pljuju, koliko da znaju, da su PODELJENE ispred blagajne. Inače, karte su od raznih likova i nama bile nuđene još od novog groblja, koliko da znate da je tapkaroša bilo, ali oni nikoko nisu bili mladenovčani!!! A što se tiče ljudi koji nas prozivaju za preprodavanje mogu se slobodno javiti i reći kome je neko od delija iz Mladnovca prodao kartu. I još jedna bitna informacija: Da smo za cilj imali preprodavanje karata, ne bi ih nudili jednom od vodja BBRS koji će se prepoznati ako ovo bude čitao, već bi se raštrkali po svim stranama i utpoli ih. I iskreno me interesuje ko je od prisutnih na utakmici video da je 20 karata unešeno ,,nepocepanih" jer ako je već bio na utakmici mogao je da primeti da karte nisu cepane već skenirane!
KARTE SU DOBIJENE OD UPRAVE K.K. NA TRIBINI KOJU SU ISTI ODRŽALI U MLADENOVCU PAR DANA RANIJE!!!

2. Što se tiče navijanja - ako su već neki konstatovali da je došlo 20ak, 30, 50 ljudi iz Mladenovca, da li su samo oni  činili kop ili ih je bilo malo više? Meni se čini da je pevalo bar 100 ljudi pa bi iole pametni mogli da zaključe da u kopu nisu bili samo mladenovčani! Na šipci su bili momci iz ultrasa i, jedan mladenovčacin što jeste tačno. Drugo, svi su videli te Mladenovčane dok su tapkali karte. Da li su medju njima videli i tu toliko pominjanu devojku? NISU naravno jer ona nije došla sa nama, i tu devojku sigurno nismo mi jurili po hali ne bi li je postavili na šipku! Navijanje nije bilo na nivou jednog kluba kakav je Crvena Zvezda i sa tim se slažemo. A što se tiče klinaca... ljudi mi nismo iz prestonice ali dovoljno dugo mladenovčani podržavaju Zvezdu, i idu na utakmice i znaju šta se sme a šta ne. Najveća naša greška je izgleda što smo, nehotice, ispoštovali ljude iz KK kao što su oni ispoštovali nas!

Da ne dužimo dalje. Kao nova grupa zelimo da se izvinimo svim delijama zbog kršenja ovosezonskog dogovora što se tiče KK, i da najavimo da mi samo želimo da postanemo deo našeg i vašeg SEVERA i učestvujemo u osvajanju titula i drugih navijačkih aktivnosti.
                                   
Srdačan pozrdav svim Delijama, posebno onima koji naš prvi organizovan dolazak na utakmicu nisu baš razumeli!
                                                                       DELIJE MLADENOVAC


" Na šipci su bili momci iz ultrasa i, jedan mladenovčacin što jeste tačno."

Dali si ti svestan sta si napisao!