Pratio sam malo forume i vidim da neki Karaburmu, Lion, Zemun, Zeleznik... ubrajaju pod "gostovanje". Kako to moze da bude gostovanje kada se cimas 10-15 minuta, a nigde nisi otputovao? Mozda je za nekog Cigana iz Zemuna koji dolazi u Zeleznik cimanje od 15-20 kilometara - gostovanje. Po meni je to samo gostujuca utakmica ali nikako gostovanje.

Koje je vase misljenje?
Meni je gostovanje samo kad izadjes iz Beograda.

Grupama iz unutrasnjosti svaka tekma gostovanje...!! namigivanje  :D

jebiga kizo
tebi je opusteno
kao sto si sam rekao
vama treba 10-15 minuta
ali kao sto rece MISHA
nama iz unutrasnjosti je svaka tekma gostovanje
ja naprimer imam da predjem oko 65 km
da bih gledao zvezdu na marakani
nije da se zalim ali kad skontam kako je tek onima
dole npr. nislijama,cacanima...
svaka tekma gostovanje bilo to bg gostovanje ,
ili u nekom drugom gradu
svejedno
aj pozdrav!

Одеш ван свог града и навијаш. То је гостовање, нема ту шта да се паламуди

meni je gostovanje kada gostuju Goga i Lepa Lukic u Zurich-u !!!
he FBI is offering a $1,000,000 reward for information leading directly to the arrest of James J. Bulger.

...meni je do Marakane 350 km i nije da ne dolazim,cest sam gost tamo.
inace,prava gostovanja su Niksic,Smederevo,Novi sad,Podgorica i Cacak(ne racunam Golubovce jer imaju livadu a ne stadion)!
Iskreno se nadam da ce 4 Bgd kluba ispasti iz prve lige a da ce jedan od klubova koji udjee u istu biti i NOVI PAZAR-pun im je stadion a i "zeleni" su brate,bilo bi tu svega!

uh meni je svaka tekma cimanje 160 km do bgd  al mora se dolazim stalno na tekme a evo 2 puta ga ispusio predjem 160 km i docem u tvoj kraj lion i nemogu da udjem na tekmu puna tribin pihhhh,onda na ofk dodjem a on otkazana tekma i pravac jagodina jbg 320 km za dzabe i to stopom !al nekajem se nikad  za zvezdu sve! :ruke  :ruke  :ruke

Quote from: "MISHA"Grupama iz unutrasnjosti svaka tekma gostovanje...!! namigivanje  :D

:megafon  TAJ RAD !!!

Kad sam pisao izvestaj sa Liona gostovanje sam stavio pod znake navoda i otprilike to mislim o takvim "gostovanjima"... E sad, treba dublje uci u tu pricu pa skapirati sta je za svakoga od nas ustvari gostovanje... Za neke je verovatno to svaka utakmica koju ne igramo kuci sto je i logicno... Ali...

Ja bih gostovanje definisao kao "svaku utakmicu na kojoj nasa Zvezda igra kao gost, tj. igra na nekom drugom stadionu, a protivnicki tim ima ozbiljnu navijacku grupu, spremnu da nam parira u bar jednom navijackom segmentu, i po mogucstvu da je desavanje bar 30-tak km od naseg stadiona..." jer u suprotnom u ovu moju definicuju mogao bi da spadne i derbi na jna, koji realno nije gostovanje... To ti je kao kad kod komsije, pardon komsinice odes na kafu, ubodes, pardon uzmes tri boda i onako u papucama kao sto si i dosao dodjes do svoje gajbe...  ;pljuga  

U nedostatku daljih destinacija, na zalost moramo da se zadovoljimo raznim lionima, zeleznicima, cukarickim i da ne nabrajam svu jad i bedu nase prve lige...

Sigurno bi mnogi voleli da idu u Nis, Krusevac, Kragujevac, Suboticu... Iz svih ovih gradova nosim extra uspomene...Neki bi i u Novi Pazar... Sto da ne, ali sve je to naucna fantastika... Pa vidite li da se opet radi na tome da neki shugavi bg klubovi ostanu ligi, npr. jebeni radnicki nbg... Ma idi, a mi pricamo sta je gostovanje...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

I kod kuce i na strani mi smo pravi huligani! ;pljuga

meni je svaka tekma gostovanje al se nebunim  shta je to za jedan dan 320 km da bi bodrio zvezdu

Quote from: "paki035"shta je to za jedan dan 320 km da bi bodrio zvezdu

Stvarno nije nista....320 km samo auto put, a autobuska linija BG-JA skoro non-stop...

E ne znas ti sta su muke namigivanje

U cemu je problem?Gostovanje je kad tvoj klub igra utakmicu u gostima!
E sad kakvo je to gostovanje...

Па мени су све текме ове године биле гостовање а на свим сам био,Чачак најтеже и најбоље ова остала у Бг дал кући или гостима ми је мање више после Чачка,опуштених 78 км сваки викенд и која среда....................ал оно данас је баш било цимање,ко да сам ишао на Марс а не на текму са Чуком кући,избаци нас у Инђији из воза и Бога питај како смо стигли до Маре,уз разне комбије и дечје басове....................

Meni je sve gostovanje, čak i kad sam na Mari...  :lol:
Gostovanja su Novi Sad, Podgorica, Čačak, Nikšić, Kula i sl. Voleo bih da su Radnički Niš, Novi Pazar, Napredak, Spartak ili Proleter u prvoj ligi, jer mi je ove "tramvaj lige" puna ona stvar...  :bes



Bogami Lion kao da mi je bio gostovanje jer sam dushu ostavio hodajuci do stadiona, jer su skidali shine pa se tramvaj zaustavio  :batine
Naravno pod gostovanje ubrajam sve van Beograda  namigivanje

Gostovanja- sve utakmice koje se ne igraju na nasem stadionu.
E sad kakva su to gostovanja to je druga stvar. Po logici nekih ovde ni derbi na jna nije gostovanje!?Neznam ali ja se tamo nikako ne osecam kao kod svoje kuce...To sto nam je liga ovakva kakva je jebem li ga-istini uvek treba gledati u oci  :D
a imam bolest kojoj nema leka.....

Nema vise gostovanja i kad se izadje iz Bg-a to nisu gostovanja nego izleti,svaka cast ljudima van Bg-a sto dolaze na tekme svi znamo u kakvom na je sranju zemlja.....a kakva zemlja takva i liga......voleo bih da se aktiviraju sportski centri kao sto su Kragujevac,Zrenjanin,Nis,Krusevac.......ako ni zbog cega drugog onda zbog putesestvija ;pivo  ;pljuga  :flasa  :sampion
amo za tebe,uvek uz tebe....!!!

TAKOOOOO  JEEEEEEEEEEE.........
eks, kazu ljudi, da je mnogo vazan
Da je to osecaj lep i mnogo snazan
I da biram izmedju grobara i Klaudije Sifer
Jebao bi prvog pa makar im'o triper

da nema ljudi iz unutrasnjosti sever bi bio polu prazan, ali mi je jasno zasto vecina beogradjana bojkotuje ovu nasu ligu.jer puno se losih stvari desavaju(namestaljke,kupovina bodova,titule,opstanka) a mi iz unutrasnjosti uopste i neznamo o tome.

Quoteda nema ljudi iz unutrasnjosti sever bi bio polu prazan, ali mi je jasno zasto vecina beogradjana bojkotuje ovu nasu ligu.jer puno se losih stvari desavaju(namestaljke,kupovina bodova,titule,opstanka) a mi iz unutrasnjosti uopste i neznamo o tome.

Ovo je topik o gostovanjima a ne o bojkotu!

Inače moja ekipa putuje nekih 4o km u jednom pravcu ili oko 50 minuta kolima, do Marakane svaku tekmu, tako kao što neko gore reče nama je svaka gostovanje, ali nežalim se, čak šta više kao što jedan lik iz naše ekipe reče na Marakani se osećam kao kod kuće, sasvim opušteno i prijatno!