Quoteda nema ljudi iz unutrasnjosti sever bi bio polu prazan, ali mi je jasno zasto vecina beogradjana bojkotuje ovu nasu ligu.jer puno se losih stvari desavaju(namestaljke,kupovina bodova,titule,opstanka) a mi iz unutrasnjosti uopste i neznamo o tome.

Ovo je topik o gostovanjima a ne o bojkotu!

Inače moja ekipa putuje nekih 4o km u jednom pravcu ili oko 50 minuta kolima, do Marakane svaku tekmu, tako kao što neko gore reče nama je svaka gostovanje, ali nežalim se, čak šta više kao što jedan lik iz naše ekipe reče na Marakani se osećam kao kod kuće, sasvim opušteno i prijatno!

U al ste zapeli, 300 km i sl. A sta ja da kazem?  :zbunjen

Quote from: "UltrasLondon"U al ste zapeli, 300 km i sl. A sta ja da kazem?  :zbunjen

Ти седнеш у авион и ето те.

Ako je nekom zajebanije da dodje na Marakanu od nas iz Bora,taj stvarno ima veliki problem :o
Jeste samo 260 km,ali saobracaj ka ovoj rupi :zbunjen Ako zaglavis na autoputu posle 9 uvece,nema ti spasa,cekaces do jutra.
Ali ne zalimo se Boze zdravlje da zvezda krene da hara po evropi pa da se svake druge nedelje ubijamo od svapskih i zabarskih vozova :sampion E to su gostovanja....Ane u cacku,dovezu te do tribine i posle tekme te pokupe a da na tlo cacka nisi ni krocio. :)
Mozda je nekad i bilo interesantno Nis,N.S.a sada su to samo izleti kako neko rece
..nekad...sad...ZAUVEK!!!
          CuBOYS R.S. BOR

Quote from: "radomir"
Quote from: "UltrasLondon"U al ste zapeli, 300 km i sl. A sta ja da kazem?  :zbunjen

Ти седнеш у авион и ето те.

Evo, sedim u avionu vec 5 dana i nikako da stignem nigde i necu vise.  :zbunjen

Dolazim na Javor iduce godine, slecem na ivanjichki (krompir) aero.

'01 seo Sam u voz iz Prato-a,preseo u Bgd-u i stigao u B.Dvor :D ,na kup
Za Mene je gostovanje svako VAN Beograda Nama lepog...


Ps ne racunam Zeleznike,Obilice,Zemunce...
S

Quote from: "UltrasLondon"U al ste zapeli, 300 km i sl. A sta ja da kazem?  :zbunjen

Kao pravi destruction gentlman sednes u avion i...


:finger
S