Ovo sam nasao za Hrvatske Stranice Sportnet hr:

ZADAR,ZADAR,ZADAR
MI SMO ZADRANI ZAADAR JE NAŠ,MI SMO ZAADRANI ZAADAR JE NAŠ
ZADAR ZADAR ZADAR ZADAR

DOLAZIMO!!ne izlazite van ako vam nije hitno,čuvajte se TORNADO ZADAR IDE NA BEOGRAD.
KAPITULACIJA ZVEZDE.
nećete bit svesni što to dođe u dvorište vaše,što se to zeleni u gori bjeloj?

Дај бре, нећете ваљда да се ложите на ове дечије прозивке...  :zbunjen

Ne bi me čudilo da dođu. Sve je moguće.

Quote from: "MIKI"Ovo sam nasao za Hrvatske Stranice Sportnet hr:

ZADAR,ZADAR,ZADAR
MI SMO ZADRANI ZAADAR JE NAŠ,MI SMO ZAADRANI ZAADAR JE NAŠ
ZADAR ZADAR ZADAR ZADAR

DOLAZIMO!!ne izlazite van ako vam nije hitno,čuvajte se TORNADO ZADAR IDE NA BEOGRAD.
KAPITULACIJA ZVEZDE.
nećete bit svesni što to dođe u dvorište vaše,što se to zeleni u gori bjeloj?

I ja sam citao na Internetu da ce u Torinu biti novi hejsel.

I dalje se motas previse oko interneta a nemas pojma sta se desava. Zar nisi rekao da si se povukao iz navijackog zivota. Drzi se onda toga a ne da trosis ovde mesto sa topikom nekog pijanog hrvata koji glumi huligana preko neta.

Quote from: "KizaLion"Ne bi me čudilo da dođu. Sve je moguće.

Ni mene nebi cudilo oni su to vec odavno najavili (ali nisu nikakva decurlija) oni fudbal ne prate jer im je klub u qrcu,ali na basketu uvek prave paklenu atmosferu pa znate onaj njihov veliki trans
"Bog je izmislio coveka a Zadar kosarku"  ,tako da se nebi iznenadio da dodju,mada organizacija jadranske lige nece dozvoliti dolazak gostujucij navijaca.
A kada smo kod Tornada da kazem da je bilo i fight sinoc na basketu Zadar-Sibenka dosli Funcuti u Zadar (oni 7 sto je kod nas doslo :) ) i bilo je tuce po gradu posle tekme.

Chak i ako dodju, svi cemo se potruditi da im boravak u Beogradu me bude "opushteno gostovanje"  :nene

Cekaj...jesu to oni likovi sto su u Ljubljani gledali u pod kad su bili prozvani da izadju napolje...pre 2 dine?


Aj svi po jedno  :flasa  da dodjemo sebi.... :)
b]...опет је време да се Српство брани пушком,стан'те децо у ред![/b]