Quote from: "Boka"Навијање минус нула. Разбили су нас у сваком погледу. Понекад се питам ко смишља ове нове песме које су тешко певљиве и јако тихе, готово као баладе. За њих нити имамо глас нити слух.  Глумимо неке италијане или шта?

Брука шта рећи више!!! Срамота!!!

Иначе напали су нас код УЗ и разбили су прозоре.

Zbog ovakvih kao sto je ovaj Boka Grobari se jos koliko toliko drze u zivotu. Zbog tih samokriticnih, i brbljivih misevi uvek svoje poraze prepravljaju u svoje velike pobede! :bes

O kojoj ti utakmici pricas? Imali smo nepovoljan rezultat od druge cetvrtine pa do kraja. Jel ti hoces da celu utakmicu Delije vicu "Ja volim taj sex...", "ZVEZDA........SAMPION x 38" i "Daj gol Simone"? Jedina nasa slabija cetvrtina je bila poslednja, gde su ovi pilicari dobili krila, pritom nije ni cela cetvrtina njima pripala. I dosta vise sa tim, bili smo za -10, -16 i -364. Takvi kakvi smo, smo bolji od cele ove nase propale navijacke scene zajedno 3x! A ne nadje se neki pametnjakovic iz nasih redova i pocne da truje kako smo losi, kako su nam grobari dali domaci... Sto bre nisi bio sa nama u kopu i pevao, nego kenjas sa strane? Ne odgovaraju ti pesme? Pa predji kod drugova Partizana pa pevaj "Pusi Zvezdo...".


 :bes  :bes  :bes

Drugovi partizani se cesto drze za onu stvar, da li ih razvlace ili traze... A juce sam provalio zasto medju grobarima nema skinsa, jel da KBB :D
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Quote from: "REDMAN"
Quote from: "Boka"Навијање минус нула. Разбили су нас у сваком погледу. Понекад се питам ко смишља ове нове песме које су тешко певљиве и јако тихе, готово као баладе. За њих нити имамо глас нити слух.  Глумимо неке италијане или шта?

Брука шта рећи више!!! Срамота!!!

Иначе напали су нас код УЗ и разбили су прозоре.

Zbog ovakvih kao sto je ovaj Boka Grobari se jos koliko toliko drze u zivotu. Zbog tih samokriticnih, i brbljivih misevi uvek svoje poraze prepravljaju u svoje velike pobede! :bes

O kojoj ti utakmici pricas? Imali smo nepovoljan rezultat od druge cetvrtine pa do kraja. Jel ti hoces da celu utakmicu Delije vicu "Ja volim taj sex...", "ZVEZDA........SAMPION x 38" i "Daj gol Simone"? Jedina nasa slabija cetvrtina je bila poslednja, gde su ovi pilicari dobili krila, pritom nije ni cela cetvrtina njima pripala. I dosta vise sa tim, bili smo za -10, -16 i -364. Takvi kakvi smo, smo bolji od cele ove nase propale navijacke scene zajedno 3x! A ne nadje se neki pametnjakovic iz nasih redova i pocne da truje kako smo losi, kako su nam grobari dali domaci... Sto bre nisi bio sa nama u kopu i pevao, nego kenjas sa strane? Ne odgovaraju ti pesme? Pa predji kod drugova Partizana pa pevaj "Pusi Zvezdo...".


 :bes  :bes  :bes

Zbog takvih seljaka/primitivaca kao što si ti i prestaću da dolazim na utakmice!!!

Kada sam drao grlo na severu ti su se igrao kaubojaca i indijanaca po Zemunu.

Jadno ste navijali svako normalan je to video. Nije bilo nista zlonamerno, vec opomena da moze i mora bolje...

Ja sam sedeo kod kamera na nasoj tribini i slabije ste se culi. Nigde ja nisam pomenuo da su njihove pesme bolje (smesni su), ali nase pesme koje zahtevaju posebne glasovne mogucnosti i pevaju ih od 10 navijaca 3. kako treba bolje da ih ne pevamo!!!

Jednostavno mastajte da ste bolje pevali!!!!

A mene boli kurac sta ti mislis o tome!

Brate, mislim da silno gresis...

Po licima partizana se videlo da kad zagrmimo oni ucute. Posebno kad se pomene zenski basket :D
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


daj bre Boka covece stvarno smo ih sto se tice tribine unistili!!!
ja sam utakmicu gledao preko TV-a i stvarno je extra izgledalo!
celo vreme se cula pesma delija!cak i kad smo gubili sa deset poena u zadnjoj cetvrtini i tad se cula pesma!!!
sve pohvale za delije!
ovi grobari nemaju ni jednu jedinu pesmu!imaju samo ono daj gol simone i takva sranja ali nista drugo!
a i plus delija je bil0 vise i ako je partizan''domacin''tako d aje navijanje za svaku pohvalu(bar po meni)!

Naša tribina bila puna i valjda je zbog nekih najava da će nas
biti malo zbog odlaska značajnijih ekipa u Nikšić došlo dosta
ljudi koji nisu baš najredovniji na utakmicama i koji nisu otpratili
baš svaku pesmu ali smo brojnošću ipak odavali značajan utisak
pogotovo u trenucima kad su ove naše"košarkašice"stizale
rezultat onda je grobarima ostajalo da gledaju i dive se.
Košarka je dinamičan sport gde se rezultat često menja pa je
možda dobra ideja da se određene pesme spreme samo za basket
koje bi ible kraće i lakše za pevanje.To je jedan predlog da bi
ubuduće bili još bolji ali povratkom prvih ekipa sve će doći na svoje.
Od grobara je jedino bila dobra tuča,stvarno su se dobro šibali.

Ljudi,opustite se.MI smo ispred glodara najmanje 10 godina.Oni su samo smesna  strana navijackog sveta.Kako li ce napuniti jug na Mari kad ne mogu pionir.Trebamo ih snimiti i poslati na smesna videa,mozda uzmemo kesh.


NISU NAS SLOMILE ....

Ovi agenti (citaj ustase) su se dokazali kod revije, zaista opasni momci! Jadna zgrada nije znala sta ju je snaslo:  sto na jedan, pa jos sa ciglama, flasama, motkama, al ipak nije pobegla  :finger Nakon sto su dobili po p.... od zgrade (jednog agenta je poseklo staklo), resili su da se obracunaju medjusobno i pokazu celoj Srbiji da i "ljubitelji kosarke" umeju da se biju, samo ne kad treba!
Nek kaze ko sta oce, al smo ih  :jebanje u svim cetvrtinama osim zadnje, al i to je razumljivo jer su nam njihove vodje onako junacki upale na tribinu i probile se kroz ceo kop, svaka cast..........
eks, kazu ljudi, da je mnogo vazan
Da je to osecaj lep i mnogo snazan
I da biram izmedju grobara i Klaudije Sifer
Jebao bi prvog pa makar im'o triper

Quote from: "Boka"Zbog takvih seljaka/primitivaca kao što si ti i prestaću da dolazim na utakmice!!!

Kada sam drao grlo na severu ti su se igrao kaubojaca i indijanaca po Zemunu.


Ove lovacke price najvise volim, "kad sam ja drao grlo...". Jel ti mene poznajes da znas da li sam seljak i primitivac? Jeli konjino? Gde sam ja tebe licno uvredio da mi se tako obracas? Jedino sto sam ti kao svaki normalan navijac Zvezde skrenuo paznju da ne pljujes po necemu u cemu nisi ucestvovao, i o cemu si stvorio pogresnu sliku. Sad sam pogledao i snimak utakmice i moje tvrdnje ostaju, da seres i to debelo!

P.S. Sto se mene tice ti ni ne moras da dolazis na utakmice, jer kakva je vajda sto si dosao kad ne navijas? Mozes da gledas utakmicu i preko tv-a.

P.S. I da, ako si ti drao grlo kad sam se ja igrao kaubojaca i indijanaca, sad po prostoj racunici verovatno imas oko 45 godina, tako da ja se izvinjavam zbog uvreda prema starijem coveku!

Ajde malo spustite loptu na zemlju i smirite se, nema razloga da se svadjate...

Tako je, stedite grlo za subotu... Vidite da grobari vicu na svim forumima kako jedva cekaju derbi... za 3 dana :D

Zato, smirela, pa u subotu svi da divljamo, pa makar nam i rez ne bude isao na ruku. Pa nismo valjda partizani...
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Quote from: "CURVA NORD"Trebamo ih snimiti i poslati na smesna videa,mozda uzmemo kesh.




dobra ti ta ideja! :laugh

: Redman

Sve zavisi kad si poceo da dolazis na tekme.

Ono sto je bilo pre 10-15. godina ne moze da se poredi sa navijanjem danas....

Mozda je za tebe i tebi sl. ovo dobro, ali ne i za mnoge hladne glave.

I nigde nisam rekao da nisam navijao. Nisam bio u kopu, to ne znaci da nisam i navijao. Navijao sam, i cesto pogledao u pravcu kopa i cudio se mucenju i tihom pevanju.

Inace na snimku se uvek bolje cujemo, jer su kamere sa nase strane. Kao sto se gorbari bolje cuju na TV snimku na Marakani jer su komentatorske pozicije blize jugu.

Bilo je previse sminkera i smekera na nasoj tribini koji su vadili telefone slikali tucu, prekid, navijanje itd. Njihova tribina je cela navijala. Vodje na velikim utakmicama moraju da stoje duze cele tribine da vode navijanje, a ne samo u kopu.

Pozdrav i vidimo se u subotu!

PS Bice da nisam prao desno uvo neko vreme. Pa na njega slabije cujem.

По мени можда и боље што смо изгубили овај баскет дерби,биће још прилика да им јебемо кеву,важније много више ово у суботу.Е то лико о терену а сад мало о трибини нашој.По мени прве 3.четвртини сасвим ОК навијање с обзиром да смо на терену били у курцу,задња четвртина нисмо ни навијали јер је више од пола људи отишло.Мој и Кизин омиљени вођа је дао све од себе као и увек и овај пут нас извукао.То се слажем да доста људи није дало све од себе али опет какви смо били на терену добро је,па замислите да ми играмо као они у баскету,па то би грмело.Још да додам да би требало да се чујемо најјаче и кад губимо и кад нас разваљују,"јер после сваког њиховг коша треба да се чујемо још јаче како би показали колко их мрзимо",то су речи мог омиљеног вође коју нећу заборавити с финала купа прошле године и које су ми увек у глави пред сваку текму у баскету а посебно дерби,то би требало да буде свима у глави..................Поздрав

: Redman

Jos jedna stvar. Rekao si da me nisi uvredio. Mozes da me zoves konjem, pederom, magrcem kako kod ti prija ali ovo:

QuoteZbog ovakvih kao sto je ovaj Boka Grobari se jos koliko toliko drze u zivotu

je najveca uvreda u mom zivotu!!!

Boka brate sve je to u redu ali da smo jadno navijali ne mozes reci.
Jadno se navijalo protiv Zadra, Splita i ostalih, to je jadno.

Boko iskuliraj se, preterano si kritican. Jednostavno smo ih razbili u navijanju. Imali su svoje dobre trenutke ali to je sasvim normalno kada nas dobijaju na parketu i ima ih gotovo koliko i nas. Ja znam da su svi navikli da budemo 10 puta bolji, pa ako smo bolji samo duplo onda ne valja....
A sto se tice tvoje konstatacije da se stoka cuje bolje na TV-u na fudbalu, molim te razmisli jos jednom...ljudi ce poceti da ti se smeju..
poz

Redman 100% si u pravu za sve sto si napisao za ovog boku.
Sine idi ti gledaj Boku juniors oni tek navijaju...ima da se odusevis...a ostavi ove delije na miru da budu bar jedni od najboljih na balkanu..ako nista drugo.
Kazes bilo bolje navijanje pre 10 godina....pa da setimo se samo te lude 95-e kada je beograd tresla navijacka groznica....
Ja bi ti boka predlozio da se vratis u toliko srecnu 95-u godinu ili da navijas za neki argentinski klub...posto ti se nase navijanje(za koje inace svi kazu da je bilo ekstra)...ne svidja.

Ona stoka seljacka ne zasluzuje da se komentarise na ovom forumu. Ma ni kevu im ne bih kar'o. Sigurno je pozitivna.
Nego, imam i kritike i pozitivne komentare na sinocno navijanje.
Skupilo se dosta mladjih navijaca u kopu sto samo govori da za buducnost ne brinemo. Medjutim,neko je pomenuo da im moral brzo pada i potpuno bih se s time slozio. Kad kop ne peva jako i homogeno ne mozemo nista ocekivati od ostatka tribine a tako je i bilo na vecem delu utakmice. Bas nas nece pesma kad D... vodi navijanje. Nista licno ali jednostavno je tako. Istakao bih posebno prvo poluvreme. Pesme su nam se pre zavrsavale nego sto su pocinjale. Imale su neki ,meni ne poznat, brz tempo. I najobicniji detalj na parketu znacio je da pola kopa stane sa pesmom. Ziv sam se pojeo! Kao i uvek bilo je dovoljno samo malo istrajnog navijanja pa da utihnemo one sto misle da su nam rivali na tribinama. Za ponos nam je veci deo drugog poluvremena kada smo navijali za ono sto nam je u srcima a ne za ono sto smo mogli da vidimo na terenu. Istakao bih da su se sudije potrudile da upropaste  nasu ionako obezglavljenu igru. Vidimo se braco u subotu pa da im s pjesmom opalimo novi samar.

:jebanje ih do bola

S VEROM U BOGA
SLOBODA I UJEDINJENJE