За неколико дана је годишњица Кафеа.
Трећа година се може назвати малим јубилејом и било би лепо то прославити на традиционални начин.
Наравно ако се већина слаже?
И ако Киза (домаћин) није заборавио на то.  :D

недеља је дан за "акцију"  :flasa

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Nije za nekoliko dana nego sutra. Sutra su 3 godine Caffea.

Dakle, malofudbalski turnir, u kome bi ucestvovale recimo 4 jake ekipe, svako sa svakim, 6 utakmica i to je to.

;pivo

Quote from: "KizaLion"Nije za nekoliko dana nego sutra.

Незванично је 10. а званично 13. (пише у "књигама").
У случају да 13. мај пада на петак, онда је рођа свакако 10.  :D

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Ево Кизо да ти честитам као и свима који су на форуму.......................................и да наравно доживи 100
годишњицу.................................живели :flasa  :flasa  :flasa ....................................а најлепши поклон би био да прођемо сутра и да их добијемо и на терену,поред наравно зна се трибине где ћемо им одржати још једну лекцију.........................

Moje cestitke!
Quote from: "bjcz"Ево Кизо да ти честитам као и свима који су на форуму.......................................и да наравно доживи 100
годишњицу
.................................живели :flasa  :flasa  :flasa ....................................
U prevodu, neka nas nadzivi :D
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

E pa srecan "jubilarni" 3 rodjendan nasem caffe-u, da nam traje jos dugo i da nastavi uzlaznom putanjom... Adminima i moderima zelim puno srece u radu i da istraju sto duze...
Mogla bi da se organizuje neka bakljada na derbiju u znak 3. godisnjice...  :D
Nadam se da se vidimo u nedelju, samo Kizo, nisi rekao sta pobednik dobija, kamion Jelen piva ili...(ja cu ipak biti gledalac-degustator)
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Happy birthday to you,
turni prst u struju,
samo pazi da
ne opečeš guju...  :D

Sve najbolje svim Delijama i forumašima, da nam forum bude posećeniji svakog dana, da idućih godina pišemo o titulama i da poderemo gamad sutra na Marakani!

Iskreno, Mikelandjelo  :D



Sve cestitke i od mene! ;pivo
Uvek se setim one prve verzije sajta...koliko je samo napredovao za svo ovo vreme!Svaka cast!SAMO NAPRED!

SRECNA GODISNJICA I SAMO TAKO NASTAVITE!!STVARNO KIZO MOGLA BI DA PADNE NEKA BAKLJADA U ZNAK GODISNJICE!!:) :D
A kad je slavlje?U nedelju? ;pivo
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Srecna godisnjica najboljeg caffea na svetu. :flasa

Admini i moderaroti samo tako nastavite

;pivo

Jos mi je u secanju proslogodisnji turnir u malom fudbalu sto su organizovali brigadiri, kada je caffe igrao u prvom kolu i izgubio od pobednika turnira 1:0. Najgora je stvar da Godra i capocrimi nisu nastupali za ekipu caffea, a da jesu, bilo bi mozda cupavo.

Sto se tice odigravanja turnira, najbolje je da se odigra u nedelju dan posle neke prvenstvene tekme, to je moj predlog. Mada je mnogo lakse npr. ako ce Nislije da nastupaju onda da se turnir igra 4-5 sati pre zvezdine utakmice. Tu mogu i Novosadjani i ostali koji nisu iz BG.

Ja bih najvise voleo da igramo unutra i da iznajmimo salu nego da igramo napolju.

Sto se tice prijavljivanja ekipe, mozete vec ovde da pocnete da se prijavljujete.

Nastupaju:

1) Caffe
2) Nikolina ekipa
3) Brigate  ;pljuga

I jos...

Па ја бих сигурно дошао,маникомио вероватно,е сад видећу са осталим суграђанима с форума.................

Srecan rodjendan!
Bebe postaje decak.

Kada se vec govori o istoriji Caffe-a, da li mogu pitati ko zna gde su bivsi redovni forumasi LovacnaJelene, Rostov, Forever Ultras...
Odavno sam hteo da pitam.
Cini mi se FU se uvredio zbog prozivke, da li njega nece vise biti na forumu?
Zasto "Tigra" nema u poslednje vreme?

FU ne dolazi zbog prozivke. Lovac je upao u neku frku, radio je na crno tamo preko u NY, sta je sa njim stvarno ne znam, nema veze sa forumom iako nam je bio administrator. Valjda nema vremena. Za Rostova takodje ne znam. Tigar je ziv, za vreme derbija je bio u vojnom pritvoru jer je sa Jokom i jos nekima prebio neke Hrvate u vojsci u Novom sadu. Dobio pritvor 4+2 dana, sada je sve normalno...  namigivanje

Evo i ja da se prikljucim cestitkama najdrazem kafeu sa malim zakasnjenjem i da bude jos bolji,ako je to uopste moguce  :ruke .Na zalost ili na srecu kafe ekipa nece moci da racuna na mene ako sam uopste i bio u planu za ekipu u malom fudbalu,ali cu sigurno doci kao ljubitelj dobrog fudbala  :D .
Pozz
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org