Zvalo me je nekoliko ljudi da vide jel idem,postoji interesovanje,ali izgleda samo zato sto je Novi Sad.Ne kosta puno,mene od Indjije samo karta za halu,od Bg-a po 50 din.kondukteru i to je to.
E pa Delije vi vidite sta cete.

Надам се да ће бити боље него прошле године у Суперлиги кад смо играли у Спенсу,нема фудбала тако да се надам доласку бар неког са стране,осим наравно Инђијске екипе..............па уједно и позивам исте које могу да дођу да небуде смор као прошле године.Текма почиње у 20.30,игра се у великој хали и упад је 150 кинти............

Ocekujem dobru brojnost pored delija iz ns-a ocekuje se dolazak delija iz indjije,subotice....
ve prolazi ZVEZDA traje!

mi iz Cacka cemo bodriti zvezdu protiv sloge u kraljevo.planira li jos neko da dodje? ;pivo

Stoka igra danas sa vojvodinom fudbal u 16 cini mi se. Neka se pripaze ljudi koji idu na basket, jer svi znamo da ce misevi dobiti krila u svakoj situaciji 10 na 1....

Pa ja i zaboravio,eto zanimljive situacije.

Dobili smo dve razlike. Nasih je bilo solidan broj, iako nije bilo bgd ekipa kako sam mogao da primetim na tv-u. Dobro smo se culi i pored dobre brojnosti firme moze se reci da smo ih nadglasali u vecem delu meca, iako sam uporedo pratio i PSV-Milan. Ajde vi koji ste bili, cekamo neki izvestaj...
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

E ovako.....Oko pet pocinje skupljanje gde nas tridesetak bleimo i cirkamo do sedam kada krecemo ka hali.Nedaleko od hale nalece neka ekipa firme pocinje gadjanje a izmedju nas i njih oko 100 zandara.Privode jednog naseg(nije bas dobro prosao od strane zandara)kojeg kasnije pustaju a firma bezi.Uz malo natezanja stizemo do hale.Tamo zandara nikada vise firme nigde.Ulazimo u halu u kopu oko 150 ljudi navijanje solidno.Zandari nedaju da se niko popne na sipku,udaraju pendrecima cimaju nas non-stop uz prozivke mars u bg picke itd.Mi svi zajedno izlazimo iz hale kasnije uz dogovor svi se vracaju i pocinje ludilo.Navijanje extra koje je na kraju i nosilo zvezdu do pobede.Posle tekme masa pali svako na svoju stranu mi odlazimo do kafica gde se delije skupljaju unazad dosta godina.Desetak do dvanest starijih likova ne vise i par mladjih.Sedimo unutra dok su nasa dva lika stajala napolje i pricala.Samo se culo lupanje svi izlaze napolje i dolazi do dobre tuce nekih pet minuta kada firma pocinje da se povlaci i bezi.Nasima nista nikome nije falilo osim jednom liku kome je nesto sitno glava bila razbijena od neke sipke i to je to.Kada su stigli zandari 3-4 firmasa su lezala na travi polupanih glava ostali neznam kako su ali sigorno nisu kako treba.Zaplenjen je i firmin kacket sa znackom firma.To je to :D Sve u svemu zezanje na nivou! ;pivo
ve prolazi ZVEZDA traje!

Укратко речено солидна бројност, и већа него што сам очекивао,било је неколико ликова из Бг.Навијање солидно,унеким тренуцима сасвим ОК,мислим све у свему добро навијање,мада је доста ликова у 1.четвртини отишло на констатацију жандара да несме да се скаче на столицама?!Где то има да ми је знати само,јебу нас у здрав мозак сви.Али ипак доста њих се вратило и до краја текме солидно навијање.Оним ретардима преко пута који себе називају навијачима је упућена следећа песма:"НОВИ САД НАМ БРУКАТЕ,ВИ СТЕ ПИЧКЕ НАЈВЕЋЕ,ЗАШТО УВЕК БЕЖИТЕ,ПИЧКЕ але.........."и "ТИ СИ НАШ СЕВЕРИНА ВОЈВОДИНА лелале......." где смо им показали где им је место тим како кажу за себе правим граским навијачима и поносу града.Ма смешни су да их више непомињем,све у свему добро одређена текма с обзиром да је радни дан,да није била сва Бг екипа сасвим ОК од овдашње екипе и за разлику од прошлогодишњег издрања.Иначе керова пун курац и као увек само серу нешто.
Иначе неко је поменуо да смо добили 2 разлике, о игри небих ал само да споменем Хендерсона стварно лик има срце за свих осталих једанест играча,стварно свака му част,и наравно тројке су нас ишле ко луде.Ал све у свему било је јебено што е тиче резе,ал ето трећа победа у Суперлиги која значи доста.Поздрав

Svaka cast za odradjenu tekmu i pomenutu tucu...
Quote from: "bjcz""ТИ СИ НАШA СЕВЕРИНА ВОЈВОДИНА лелале......."
Ovu pesmicu pevaju grobari,tako da niste morali i vi...ima drugih pesama koje mogu da je zamene,a uz to je i potpuno bezveze  :cigla Ovo je samo savet za sledeci put...  namigivanje
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

na tv-u sam gledao tekmu bas smo se jako culi u poslednjoj cetvrtini mnog jace od slanine :megafon .A kako su igrali u cetvrtoj  ccetvrtini dobro nisu izgubili ;pivo [/quote]

Quote from: "Nesha_cb"Svaka cast za odradjenu tekmu i pomenutu tucu...
Quote from: "bjcz""ТИ СИ НАШA СЕВЕРИНА ВОЈВОДИНА лелале......."
Ovu pesmicu pevaju grobari,tako da niste morali i vi...ima drugih pesama koje mogu da je zamene,a uz to je i potpuno bezveze  :cigla Ovo je samo savet za sledeci put...  namigivanje

Па то је била више фора за време тајмааута и пауза текме,кад је ишла нека њихова песмица а ми уместо неких речи убацили,тотално непланирано су неки почели то да певају и онда су сви прихватили уз наравно показивање средњег прста "симпатизерима" на другој трибини.
Ма небитно све у свему то била само фора,можда је нисам требао ни спомињати,важнија је она друга песма која звучи стварно ехтра,ал нажалост нисам понео моб да је снимим,ал биће прилике да се пева...............још једна песма ал права за оне ретарде за наредне године,која се надам се неће заборавити и заживети следећи пут кад будемо играли у НС...................

Ja mislio da red firm i firme uopste nece biti u hali, bar ih nije bilo uopste pre tekme ;pljuga  Nikakva njihova obelezja se nisu mogla videti te veceri tako da je nova pesma s' pravom upucena.

Na tekmi je bila ekipa iz ns (prva naravno) i ekipa iz indjije.Nista konkretno nije radjeno sto se tice nas i indjije osim malih trka sa misevima,i malih problema sa ugovorcima.Sto se subotice tice nisu ni morali da dolaze a znaju i zasto!    sve u svemu ok! :flasa