13/05/2005 | Izvor: B92
"Nema roštiljanja" - osmina finala

Dvanaest dana pred finalni meč Lige šampiona između Milana i Liverpula spisak potencijalnih putnika za Istanbul sveden je na 32 imena. U prostorijama RTV B92 obavljen je žreb ekipa koje će se takmičiti na turniru u stonom fudbalu, zakazanom za nedelju u Sport cafe-u. Sponzor je Heineken, a pojaviće se 16 ekipa.

Evo parova osmine finala:

Milanke – Kraljice roštilja
Plastični ražnjići – Jednakost polova
Jedva su nas skupili – Ravnogorci sa Enfilda
Abramovičeve poslednje nade – Džerardizam
Istanbuljaši – FK Suvi list
Prokleti Kapelo – Sofisticirani kraljevi turbo folka
Sabaneze bojs – Najprvi potez
Neočekivani tim koji se u poslednjem trenutku prijavljuje i odlazi u Istanbul – Sever po ceni

Utakmice se igraju u beogradskom Sport caffe-u, a početak turnira zakazan je za 17 časova.

A gde su Marbo i KMF Konjarnik ?  :D

Trebalo bi i u cast Caffea da organizujete turnir u stonom fudbalu :ruke  To je bas gotivan ,,sport" (uostalom postoji i svetsko prvenstvo), a jos bolja su imena:
,Abramovičeve poslednje nade,  Prokleti Kapelo i Sofisticirani kraljevi turbo folka  :D
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Odlican predlog! Mogli bismo da igramo, moj kum poseduje taj sto, samo sto on zivi u NS. Raspitacu se ko ima ovde u BG pa da turnir moze da pocne!

Quote from: "KizaLion"Odlican predlog! Mogli bismo da igramo, moj kum poseduje taj sto, samo sto on zivi u NS. Raspitacu se ko ima ovde u BG pa da turnir moze da pocne!
J*ga, ja to zbog cetvorogodisnjice, kad mozda i budem u Srbiji, pa da na vreme dam predlog :D .Ove nema sanse - nezgodan rodjendan - u sred ispita...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"