Quote from: "Indjija"Najmanje bitni su Varvari.

Неслажем се с тобом ал нема везе,важни су итекако ал биће пун курац керова тако да ништа од евентуалне неке акције,мислим да ће их бити око -200+ бар је толко било против агенције..................долазим сутра највише због њих.....................

Quote from: "Indjija"Najmanje bitni su Varvari.

Sto se varvara tice oni su rekli da ce doci, a ako bude bojkota sesce i mirno posmatrati tekmu ;pljuga

Quote from: "bjcz"
Quote from: "Indjija"Najmanje bitni su Varvari.

Неслажем се с тобом ал нема везе,важни су итекако ал биће пун курац керова тако да ништа од евентуалне неке акције,мислим да ће их бити око -200+ бар је толко било против агенције..................долазим сутра највише због њих.....................
ја мислим да је као прво најбитније да се сутра дође у што већем броју да покажемо Фукси да му се сан није остварио и да прозивке и чарке са Варварима оставимо по страни јер нам је много битнија будућност навијачког покрета..јер ако се нешто не учини, овај режим полиције ће се наставити према нама и свака утакмица ће личити на последњи дерби...
ЗАТО СУТРА СВИ НА МАРАКАНУ,ЈЕР САМО ТАКО МОЖЕМО ДОБИТИ ОНО ШТО ХОЋЕМО...
навијачки покрет нећете угасити
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Било би добро да се појаве пароле за, што неша рече, вуксу Фуксу! Прозивке за оне прегледе деце у некој школи и тако :finger

Иначе сутра мора да нас буде јако пуно како би показали јавности наш став о свем срању што је направила она пичкица! Значи морамо да се изборимо за све што желимо, пиротехнику, заставе, кореографије...


Вукса, јеси добио слике деце са илегалног прегледа, пичко једна!

Imam par predloga:

1) Piksi odjebi i kurvu (fuksu) povedi!
2) Silov'o si Fuksu Bulate
3) Fuksa - Vuk Samotnjak - Srpski lanac pedofilije
4) Fukso vrati se na stajgu
5) Fukso mesto ti je u bordelu a ne u odelu
6) Oj fukso ofucana, ti kurvo prljava, karao te Piksi, karali te svi a najvise Zandari

QuoteНеслажем се с тобом ал нема везе,важни су итекако ал биће пун курац керова тако да ништа од евентуалне неке акције,мислим да ће их бити око -200+ бар је толко било против агенције..................долазим сутра највише због њих.....................

ostavi Varvare na miru, posto bude li nekih sranja na kraju ce oni (fuksa,murija, piksi) ispasti u pravu, kao dolazimo na tekme samo da bi pravili sranja

sto se tice transparenta, moze jedan jednostavan:

Piksi pederu!

Moraju da se isprozivaju za ovu pedofiliju i Fuksa i Piksi,takodje mora da se pocne sa grafitima i nalepnicama ali neka to budu svugde iste parole.Valjalo bi da vodje zatraze od uprave da sve sto vezuje piksija sa zvezdom bude uklonjeno jer koliko god da je pomogao svojim igrama sada je pokazao da mu do zvezde i do delija nije nimalo stalo.
Bilo bi dobro da neko dizajnira plahat na kome bi bio nacrtan navijac kako drzi baklju i ispod njega da pise osudjen na 3godine jer bodri klub , a pored da bude slika Vuksanovica ispod koje ce da pise nagradjen ministarskim mestom jer jebe malu decu.
I ako neko zna gde zivi fuksa da mu se cela zgrada(ili kuca) ispisu grafitima.

I na danasnjoj utakmici je nastavljen protest...
Pre utakmice je opet oduzeto par parola, ljudi su legitimisani zbog zastava... utakmica krece sa pesmom "dobro znaj", posle nje se peva jos nekoliko pesama zvezdi.. onda se krece sa prozivanjem saveza, piksija i fukse gde je rasirena parola... pevale su se pesme:
"ne, nema tog zakona"
"piksi pederu"
"fudbalski saveze, vi ste bruka, drzave Srbije"
"ministre, javi se, ovce ne bi, za tebe glasale"
"ministre, olose, odlazi iz Srbije"
"slikao si decu ministre, ministre"
"drkas na decu, ministre drkas na decu"
Mozda sam neku zaboravio ali to je to otprilike...
Na poluvremenu se skidaju zastave sa sipke i sa atletske staze i kaci se neka parola(na sipku).. igraci pre pocetka drugog poluvremena dolaze do atletske staze gde su rasirili parolu "Navijacki pokret nikada necete ugasiti".. drze je tako rasirenu nekoliko minuta i onda je spustaju na atletsku stazu.. mi za to vreme pevamo "dobro znaj" i jos jednu pesmu koje su se odlicno cule i onda se krece sa onom popularnom: "ajmo kuci".. ceo kop izlazi napolje i ostaje mozda 50-ak ljudi koji su sedeli sa strane..
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

I posle naseg odlaska parola je zakacena za sipku da je svi vide, na praznom severu. Varvari su se culi dosta dobro, iako ih je bilo malo. Odustalo se od iznosenja zastava na 2 motke i pirotehnike zbog bojkota.

Ma do jaja je sto smo izasli, nikad jace odradjeno, bilo bi dobro kada bi tako nesto moglo da se sinhronizuje sa svim navijackim grupama u Srbiji. Npr. da sve grupe napuste telme pocetkom drugog poluvremena!!!

PS Aj neko ko je slikao ili snimio nase igrace sa parolom, da mi kaze da li su svi bili tu ili je neko falio. Nisam izvalio ko je lik u farmerkama, al mi nekako u glavi da ih sa njim zajedno nije bilo 12. Necu da gresim dusu, mozda su svi tu, ne znam zasto sam se istripovao  :zbunjen  :zbunjen  :zbunjen

poz

Bilo je 11 tacno, + slavoljub djordjevic.

Slike su ovde
http://www.delije-caffe.net/galerija/index.php?g=2004-2005/zvezda_buducnost

Takodje je ubacena slika Varvara sa parolom:
Gospodo iz saveza pusite ga nama iz kaveza

http://www.oaza.co.yu/sport/delije/galerija/04_05/0405_cz_bud_1.jpg
http://www.oaza.co.yu/sport/delije/galerija/04_05/0405_cz_bud_2.jpg
http://www.oaza.co.yu/sport/delije/galerija/04_05/0405_cz_bud_3.jpg
http://www.oaza.co.yu/sport/delije/galerija/04_05/0405_cz_bud_4.jpg
http://www.oaza.co.yu/sport/delije/galerija/04_05/0405_cz_bud_5.jpg
Inace, izaslo je i zvanicno saopstenje navijacke grupe "Delije-Sever"
Zvanično saopštenje

Povodom aktuelnih dešavanja uoči i za vreme proteklog večitog derbija mi, organizovana navijačka grupa "Delije Sever" dužni smo da se obratimo javnosti.

Jedini razlog našeg napuštanja "večitog derbija" je to što nam je policija zabranila da na severnu tribinu okačimo transparente, unesemo pripremljenu koreografiju, zastave, bubnjeve i druge rekvizite. Na žalost, onemogućeno nam je da stvorimo ambijent kakav dolikuje instituciji "večitog derbija". Zabranjuju nam se stvari koje i ovako strogim zakonom nisu zabranjene.

Nemojte da vas neko zavarava da su "huligani" napustili severnu tribinu jer zbog jakih policijskih snaga nisu bili u mogućnosti da se obračunaju sa protivničkim navijačima. Mi nismo "huligani, mi smo "navijači". Zašto policijskom i medijskom represijom uskraćivati derbi ljubiteljima fudbala? Gde su one desetine hiljada ljudi koje su prisustvovale proteklom derbiju? Plašenjem i zastrašivanjem uništili ste i ono poslednje što je u njemu vredelo - oterali ste publiki i uništili ambijent.

Krajnje je vreme da svi shvate da smo mi, navijači, na stadionu pre svega radi podrške klubu i podizanju atmosfere. Ako neko u našem fudbalu dovodi ljude na stadion to smo mi. Na Marakani ma koliko ljudi bilo na stadionu, uvek je 80 procenata iza naših zastava. Iza nas stoje rezultati. Šta stoji iza čelnika fudbalskog saveza i "ministra" – ništa pozitivno, samo afere, mito, korupcija i sitni politički poeni...

Ovakav derbi je bio i neponovio se. Mi ćemo se svim snagama boriti za svoja prava, za pune tribine, i navijački ambijent, a vi koji odlučujete dozovite se pameti jer bi se uskoro moglo dogoditi da se utakmice igraju pred potpuno praznim tribinama.

DELIJE SEVER
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

QuoteBilo je 11 tacno, + slavoljub djordjevic.


Hvala Kizo....

Quote...a vi koji odlučujete dozovite se pameti jer bi se uskoro moglo dogoditi da se utakmice igraju pred potpuno praznim tribinama.

Vec i jeste tako, osim derbija naravno.
Prava "engleska" atmosfera , nema sta! :rofl
Jos kad bi nam dinar bio jak k'o funta !!!! :zbunjen

ps. u svom ovom prilagodjavanju engleskim standardima momci, samo nemojte poceti da vozite ljevom stranom.

Bojkot se nastavlja...

Iako su mnogi zeljno iscekivali danasnji dolazak varvara i naplatu svih dugova (ako ih uopste ima) nista od toga... Znam likove koji su od 8h bauljali po gradu i radovali se susretu sa podgoricanima  :boks , ali bas ih nesto nisu nasli... Mada su upozoreni da ipak ne prave gluposti jer je situacija takva kakva je i ne treba nam jos sranja preko svega sto nam se desava... Receno mi je cak i da su vidjeni na nekim njihovim standardnim mestima ali bez obelezja i totalno zamaskirani u svakodnevni fazon...

Ispred stadiona opet neverovatno veliki broj pandura i onog dosadnog obezbedjenja... Mnogima su pravili probleme na ulazu, neke su cak zandari belezili u svoje beleznice (jebote kad sam video zandara da pise pozeleo sam da vidim taj rukopis, pravopis, jednostavno ne verujem da zna da pise  :finger )... Unutra kop puno manji nego na prethodnim "manjim" tekmama... I zimus na nekim minus temperaturama znali smo da dodjemo u vecem broju i da napravimo bolju atmosferu... Neki ljudi su skapirali da ce biti bojkot pa ih verovatno mrzelo da se cimaju do stadiona, ali to nije opravdanje... Treba doci u sto vecem broju, jasno i glasno izneti svoj stav a onda ta ogromna masa da izadje sa stadiona... Samo tako ce akcija biti maximalno uspesna...

Ovog puta su zastave bile na ogradi i pojavio se jedan + jedan transparent... Medjutim opet je bilo odredjenih problema sa nekim zastavama, nisam bio u toku pa ne mogu da komentarisem... Krenulo se sa par standardnih Zvezdinih pesama a onda asortiman pesama sa derbija... Fuksa i Pixi na tapetu a i fsscg...  Varvara je bilo po mojoj proceni od 50 do 100, sigurno ne manje ali ni vise... I oni su imali par zastava i transparent na kojem je pisalo Gospodo iz saveza pusite ga nama iz kaveza... Nesto mi nije jasno, ali koliko se secam i oni i grobari koji su prozivali savez na derbiju su bili u ljubavi sa tim istim savezom kad su dobili karte za reprezentaciju i navijali za istu sa istoka... ????!!! Neko ce reci, da ali ne treba ih sada napadati, sada se ovo tice svih nas, da ali i tada se ticalo i uvek ce se ticati, mi ne zelimo i nikada nismo imali nista sa lopovima sa terzaija... I ne samo zbog toga sto su lopovi, znaju se osnovni razlozi bojkota reprezentacije, to je sada druga prica...

Nas transparent je takodje bio interesantne sadrzine... www.fuksa-pedofil.com sjajno... Na poluvremenu koje je uzgred zavrseno 0:0, su poskidane zastave i dogoveren je odlazak kuci... Nasi igraci izlaze nesto ranije iz svlacionice, dolaze do severa gde im se dotura transparent... Sire ga i okrecu se ka svim ostalim tribinama i sledi fotografisanje... Poruka: Navijacki pokret nikada necete ugasiti... Ili gresim, ali nesto tako sigurno... Krece pesma ajmo kuci i otprilike 90% severa izlazi napolje... Ostaju oni krajevi do istoka i zapada, mozda 200 ljudi ukupno, ali to ionako nisu navijaci... Nas desetak smo zaboli u obliznjoj kafani i izblejali da cujemo rezultat... Tu zaticemo scenu gde se trojica maturanata valjaju prvo u kafani a posle na ulici i naravno krece ludo zezanje... Tako prebijene ljude nisam odavno video... Saznajemo i rezultat... 1:2... Strashno...Ali, ionako je vec prekasno za pobede i nadanja za titulu... Sta ce i kako biti na vracaru, to je tek nepoznanica, ali vec vidim nikada slabiju posetu Delija na stadionu obilica... Voleo bih da budem demantovan pa da ako se nastavi bojkot pokazemo jos jednom svoju snagu, jer definitivno igranje fudbala bez nas u ovoj zemlji nema smisla... Ko je taj ko ce da gleda ovu ligu i ova silna namestanja, prevare i sl.... I u nama vidim odredjenu dozu mazohizma, ali jebiga nikad to necu znati da objasnim onima koji mi se smeju kad kazem odoh na utakmicu....
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Da nije snimio neko konferenciju za stampu nakon utakmice ?
Uhvatio sam samo kraj, Pantelic je par pametnih stvari rekao, svaka mu cast.

Pantelic je kralj, odusevio me je izjavom. :sampion  :sampion  :sampion

e ljudi jel neko skontao nekih par klinaca na zapadu sa malim zastavicama koje se prodaju ispred revije ?
na pocetku oni su nesto vristali i pevali ZVEZDA,ZVEZDA...

parola maximalno dobro odradjena...

dobro znaj, pre nego sto se krenulo kuci veoma dobro otpevana,
mi posle tekme isli na momacko vece tj. momacko poslepodne kod sutrasnjeg mladozenje,popili par piva i krenuli za rumu

kad se krenulo kuci tj. napolje po mojoj konstataciji krenuo je ceo kop
i to je za pohvalu
jel neko primetio lika koji je imao bar sal invalidi vozdovac ?vezan oko struka
ili sam se ja istripovao ?
aj neka me neko ispravi ako gresim
mozda je to sal neke nase grupe
ali pruge su jako slicne


aj poz.