DRKAŠ GA NA DECU MINISTRE !!!!!!!!! :bes  :finger  :nene  :batine

Нас око 15 крећемо са ж. станице у Новом Саду и на Маракану стижемо око сат и по пре текме, убијамо време у парку где пијуцкамо. Улазимо на Север где са закашњењм почиње навијање(прозивање) љубитеља голе деце, пичксија, пандура и савеза. Било нас је око 450. Изнете су већ поменуте 2 пароле али није и она са плавим словима, немам појма ни шта је писало ни зашто није изнета. На пол. напуштамо стадион и идемо кући. То је то.

ПС. Бјцз(шмекер) ме пре текме замолио да му донесем неке наочаре, под изговором ''због сунца'', мада ми сви знамо због чега их је тражио(како је он замислио да намигује рибама преко наочара, верујте ми немам појма :D ).

Поздрав до Обилића.

Quote from: "Red Star Forever"Neki ljudi su skapirali da ce biti bojkot pa ih verovatno mrzelo da se cimaju do stadiona, ali to nije opravdanje... Treba doci u sto vecem broju, jasno i glasno izneti svoj stav a onda ta ogromna masa da izadje sa stadiona... Samo tako ce akcija biti maximalno uspesna...

Tacno tako.

http://www.oaza.co.yu/sport/delije/galerija/04_05/0405_cz_bud_2.jpg
http://www.oaza.co.yu/sport/delije/galerija/04_05/0405_cz_bud_4.jpg

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

GOSPODO IZ SAVEZA PUSITE GA NAMA IZ KAVEZA!

Ne valja sto se uslo u istovremenu borbu na 3 fronta i to protiv:

1. vlade, sa dva ministra pedofilom fuksom i debilom jocicem, predstavnikom policije,
2. bandom iz fudbalskog saveza, sa maskotom pixijem,
3. upravom, koja se sakrila i ceka da sve prodje...

Nece biti lako ni na jednom...
Mozda treba odrediti prioritete, koga prvo rusiti...Jer ce se stoka sigurno udruziti...
Pitanje je i koliko ce se ostale navijacke grupe solidarisati sa protestom, i uopste koliko sebe vide u njemu...

Po meni je najlakse da se na upravu izvrsi takav pritisak da se i ovi, ma koliko losi igraci zadrze po svaku cenu (ako nista, barem su iskusniji za jednu sezonu) i da se pojacamo za iducu godinu...Cuo sam da Panta hoce da pali...Jebi ga...
Ako drzavni ugled vise ne postoji, barem se potrudimo da koliko-toliko sacuvamo ugled Zvezde...

Quote from: "маникомио"Изнете су већ поменуте 2 пароле али није и она са плавим словима, немам појма ни шта је писало ни зашто није изнета.quote[/color]
*Stojkovicu, Sekulicu, Vuksanovicu, unistili ste derbi!*ovo je pisalo na jednoj paroli ali zandari nisu dali da se iznese.
Inace sada sam cuo izjavu Pantelica i ostao sam bez texta.Stvarno je carina!
ve prolazi ZVEZDA traje!

QuoteInace sada sam cuo izjavu Pantelica i ostao sam bez texta.Stvarno je carina!


И шта је Пантелић рекао?

Ово је Пантелићева изјава, објављена у "Екипи" :

"Морате да схватите да смо ми, играчи Црвене звезде, разочарани. Наставићемо да се боримо, јер ми не можемо да играмо пред празним трибинама. Тамо нека Осасуна, Еспањол или Удинезе имају и по 40.000 људи на стадиону, а нама су одузели и то право да играмо пред пар хиљада верних делија. Наши навијачи су отишли са дербија. Зар је то нормално? Мислим да могу да се пронађу и друга решења. Разумем жељу да играмо у енглеском амбијенту, али ајде онда да играчи зарађују као у Енглеској. Да нам плата буде пола милиона, милион евра. Знам да не би требало навијачи да се бију, да ломе столице, праве нереде, само делије су увек одговарале за своје поступке. Никада се нису криле. Зашто да онда не унесу заставе, кореографије..."

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

..ajd' bar kad nezna da igra , nek je nesto pametno rekao.

Jel moguce da nema nijedna slika igraca sa parolom slikana sa staze ???

Ko nam je deknuo komentare sa pocetne stranice sajta?

@Johnny Blaze
http://www.oaza.co.yu/sport/delije/galerija/04_05/0405_cz_bud_4.jpg
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

@ Majka Mara
Znam to ali me interesuje slika IGRACA..

Sta mislis o tome da niko od Web tima nije bio na atletskoj stazi pa zato i nema slika igraca kako drze parolu!?

Opet nesporazumi...
Nadao sam se da je u nekim novinama mozda izasla slika posto je bilo nekoliko ljudi koji su slikali dole...
Ali nema veze, nasao sam u sportu danasnjem.

NEVEROVATNO !
PROCITAJTE OVO !


Zvezdu očekuje kazna zbog transparenata
16.05.2005 19:10

Zbog transparenata na tribinama ali i onoga koji su fudbaleri Crvene zvezde poneli pred početak drugog poluvremena prvenstvene utakmice protiv Budućnosti, ˝crveno-bele˝ očekuje kazna.

Ovu vest je potvrdio generalni sekretar Zajednice prvoligaša Miodrag Janković. Naime, prema pravilima za pokazivanje bilo kakvih transparenata i parola od strane igrača potrebna je dozvola delegata utakmice. Kako to u subotu nije bio slučaj, delegat Radovan Vasović je u zapisnik sa meča uneo imena svih fudbalera Crvene zvezde koji su u znak podrške svojim navijačima nosili transparent "Navijački pokret nikada nećete ugasiti".

Pored igrača biće kažnjen i klub, zbog propusta u organizaciji utakmice, odnosno zbog parola sa uvredljivim sadržajem na račun ministra prosvete i sporta Slobodana Vuksanovića, koje su bile istaknute na tribinama našeg najvećeg stadiona.

Kaznu će odrediti zamenik disciplinskog sudije Dragče Dimitrije

NEMA RECI... :o  :o  :o

Ocekivana odluka... Sada zele da udare klub po dzepu kako bi ubuduce sprecili slicne akcije... Bolje zvuci u javnosti da su nas kaznili zbog propusta nego da redari i policija nisu dali da se unesu parole...

Pa dobro od pedera se nije nista drugo ni ocekivalo, ali nasa je nesreca sto ne znamo ko nas predstavlja ispred kluba jer ako ne zele ili nece da stanu iza nas navijaca onda iza igraca moraju, mada kako znam od kada je Dzaja otisao na odmor ni jednom nisu stali na njihovu stranu.
Setite se samo Bisevca, sta je sve onaj "tulipan" Bjekovic izjavio posle derbija na njegovo racun, ali i samim time na racun Crvene Zvezde, a nasa uprava ne secam se da je reagovala na te prozivke i ostala je nema kao na sve koje stizu od pedera,lopova, kriminalaca, kerova,...

Nije tačno. Posle 124. derbija naša uprava je jedina stala iza nas navijača. Čitava javnost nas je osudila zbog nereda. Naćiću tekst (sve ja to čuvam) pa ćete da vidite kako ih je Vujin isprozivao za Milana Vasića.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "Nesha_cb"

http://www.oaza.co.yu/sport/delije/galerija/04_05/0405_cz_bud_5.jpg

A pjana je jos jednom pokazao da je sisa! :rofl  :D
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Malo pre sam gledao emisiju "lavirint" na smecu..pustali su snimke sa prethodna 2 derbija i komentator je obe strane prozivao po malo, kako su koreografije lepe ali navijaci samo sto nisu poceli da diktiraju upravama koja ce pojacanja da dovedu, nisu zaboravili ni portparole navijaca u timovima, kako su oni promasili svoju profesiju itd... Voleo bih da pitam te novinare sta je Totti u Romi, sta je Di Canio u Laziu, dive im se svakog vikenda, a bilo je dosta situacija kada se desi neki incident pa da ti igraci pregovaraju sa navijacima.. Onda ni jedna losa rec nije njima upucena, zasto oni nisu promasili svoju profesiju, nego su to samo igraci kod nas koji jedini javno staju u zastitu svojih navijaca posto niko od medija nece ili ne sme!
Mislim da sada ne bi trebali da odustanemo, da moramo da idemo do kraja i da zavrsimo zapoceto...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!