http://www.hot-fair.com/

Posetioci ove kulturne svecanosti bi mogli da nam postave slike da vidimo sta su to oni zapazili

Ocekujemo slike od par njih koji su obecali posetiti ovaj sajam  :ruke
ve ih prodaj Dzajo, kupi nam Ronalda

Piatjte Radomira za slike... :D
..нисам био свестан, ваше величанствене подршке, оданости и неизмерне љубави према клубу.били сте мотив више екипи, на Маракани или на било којем другом стадиону, без обзира на његову удаљеност...

Završilo je završilo... :(

Najveći utisak, kažu, ostavila je mađarska plavuša Stefanija Bruni. Ko je bio, može li bar da ukratko opiše šta je to toliko radila... :D



Mislim da se svi slazemo da je ipak pored svega, najveca zvezda sajma bio Novica Mitrovic poznatiji kao Sexy Nolle  :D

Koji je to shmeker  ;pljuga  :D

Quote from: "паја&јаре"Piatjte Radomira za slike... :D

Radomire, gde su slike?  :strumf

Појавио се и диск маштовитог имена Hot Fair 2005. Трајање око 25 минута, сници разних стриптиза са све напаљеном публиком која ваћари естрадне уметнице  :D . Сад га прегледам...ништа посебно... Неискусан сниматељ, лоши кадрови, немирна камера, формат 352х262 (ако неког занима  :) )...

Нисам баш нешто импресиониран овим уметничким делом.


Ova bela nije zena, vec Blek Stena...

Нисам сликао ништа, истриповао паја.

Kizo,moram da te razocaram ako si ga bacao na ove zadnje dve fotke...

...obe su trandze !!!

Malo si se zajebo smekeru :finger  :finger  :finger  :rofl  :rofl  :rofl

Quote from: "Casual"Kizo,moram da te razocaram ako si ga bacao na ove zadnje dve fotke...

...obe su trandze !!!

Malo si se zajebo smekeru :finger  :finger  :finger  :rofl  :rofl  :rofl

Vidi se da ih ti poznajes, koliko dugo si bio zajedno u vezi sa Blek Stenom?  :finger

Quote from: "KizaLion"
Quote from: "Casual"Kizo,moram da te razocaram ako si ga bacao na ove zadnje dve fotke...

...obe su trandze !!!

Malo si se zajebo smekeru :finger  :finger  :finger  :rofl  :rofl  :rofl

Vidi se da ih ti poznajes, koliko dugo si bio zajedno u vezi sa Blek Stenom?  :finger

Nemam ja veze sa njima,tu pricu smo culi od coveka koji radi u nocnim klubovima i striptiz barovima.Nisi ti kriv,sva njihova klijentela napravi istu gresku,i tek posle su provalili da su trandze u pitanju.Al jbg...sta je bilo bilo je,nemo' se nerviras,nema kajanja... :finger

Quote from: "KizaLion"Vasile, nas perverzomire sve interesuje, tako da mozes slobodno da kacis, nego ako ne nabavim taj CD zovem te :)


Опуштено, имаш мој мејл па се јави.

Nisam bio na sajmu, znao sam da će biti, a i rekli mi ljudi da je bio shit.

Tko je bio na sajmovima po zapadu ..zna  :)

..sledeće godine dolazim, jer će biti bolje... prvi je uvek bezveze


;pivo