Quote from: "pravi Bole car"Vasile sorry a jel tebi taj Avramovic neki rod?Vidim da ga branis na svim forumima kao najrodjenijeg!

Alo ljudi svi napolje od Dzaje pa do tetkice(figurativno)!!!
Sta me boli qrac sto on nije u UO bio je tu sa njima i sankcija sledi,ni Dule Savic nije u UO pa sta sad treba da i dalje mrsi muda!?

:rofl Ма јок, ал` знам човека јебига и мало ми је смешно кад видим шта се све пише о њему, па ето... понекад (почесто, многима и пречесто) га и браним... Шта ћеш, претпостављам да би се и ти слично понашао када би пљували некога кога знаш, а ти знаш и другу страну медаље.

За Дулета се слажем. Нога у дупе и то из све снаге.

Треба да ради метла у Звезди, чињеница, ал` не могу одједном сви да оду. Полако, да видимо ко ће нам сада доћи у УО.

Ok,mada i ja ga znam delimicno pa ne mogu bas mnogo lepih reci da kazem o njemu mada sam imao dosta kontakata sa njime dok sam radio u RTS-u!

Jedino za kog bih mogao da dam ruku i 3 litra krvi da moze da ostane u Zvezdi je Vlada a ostali,znaci komplet deportivo la korunja!!!

I da nedavimo vise ljude ostalo mozemo na pp!

Quote from: "pravi Bole car"
Jedino za kog bih mogao da dam ruku i 3 litra krvi da moze da ostane u Zvezdi je Vlada a ostali,znaci komplet deportivo la korunja!!!

Upravo tako! Vlada je definitivno najbolji covek iz Marketinga. Uvek je izlazio u susret Caffeu, cak i kada nismo imali sva potrebna dokumenta. I njemu skidam kapu.

Avramovica ne poznajem pa necu da komentarisem.

Драго ми је да сви имамо исто мишљење о Влади  :) .

Кизо, оно за шта си ме недавно питао ће бити, ал` немој да се забринеш ако не видиш одмах. Не можемо све да постигнемо одједном.

Quote from: "pravi Bole car"znaci komplet deportivo la korunja!!!
:D Sta dolazi nam Tristan?
ekali smo, cekali samo povoljan trenutak da u prvo najbljize srce usadimo uzas i divljenje

Quote from: "Stella_Rossa"Više je Džaja uradio za njih nego za nas,što ga ne zovnu da njima bude predsjednik,da ih da okuse kako je to  :)

Dzaja ja kao predsednik Zvezde uradio ono sto Bjekovic moze samo da sanja da ce ikad uraditi sa Partizanom ali je istini za volju itekako i srozao ugled Zvezde u zadnjih 10-ak godina.
ve ih prodaj Dzajo, kupi nam Ronalda

Тај мамлаз из патлиџана може само да машта о томе да истресе томпус у онај пехар  :finger

Stojkovic i Cvetkovic preuzimaju Zvezdu?

Tandem Dragan Stojkovic Piksi i Vladimir Cvetkovic, kako Ekipa nezvanichno saznaje, mogao bi koliko sutra na velika vrata da se vrati na Marakanu i prihvati se posla vracanja crveno-belih na stare staze slave. Finansijsku podrshku u ovoj veoma zahtevnoj misiji trebalo bi da pruzi japanski automobilski gigant Tojota. Petoj Zvezdinoj zvezdi i choveku koji je imao veliki udeo u osvajanju titule evropskog i svetskog shampiona pomogao bi prema rechima nasheg izvora, Dika Stojanovic, i to na funkciji sportskog direktora.
Chistu poslovnu situaciju ima i Vladimir Cvetkovic koji je neposredno po odlasku iz Ljutice Bogdana, bez ikakvog eksponiranja u javnosti, osnovao sportsku menadzersku agenciju Skill i ne treba sumnjati da se zazeleo pravih fudbalskih iskushenja. [/b]


Nedo nam Bog ovako neshto!! Samo su josh i Zechevica trebali da ubace u prichu. Znam da kolko vec sutra moze stici demant, ali ove priche me realno plashe.
Pitanje je da li bi se Stojkovic usudio da dodje u Zvezdu? Da li je toliko lud da dodje i potpishe sam svoj kraj?
Ne znam pitajte njega...

Quote from: "Maj 25"Stojkovic i Cvetkovic preuzimaju Zvezdu?

Tandem Dragan Stojkovic Piksi i Vladimir Cvetkovic, kako Ekipa nezvanichno saznaje, mogao bi koliko sutra na velika vrata da se vrati na Marakanu i prihvati se posla vracanja crveno-belih na stare staze slave. Finansijsku podrshku u ovoj veoma zahtevnoj misiji trebalo bi da pruzi japanski automobilski gigant Tojota. Petoj Zvezdinoj zvezdi i choveku koji je imao veliki udeo u osvajanju titule evropskog i svetskog shampiona pomogao bi prema rechima nasheg izvora, Dika Stojanovic, i to na funkciji sportskog direktora.
Chistu poslovnu situaciju ima i Vladimir Cvetkovic koji je neposredno po odlasku iz Ljutice Bogdana, bez ikakvog eksponiranja u javnosti, osnovao sportsku menadzersku agenciju Skill i ne treba sumnjati da se zazeleo pravih fudbalskih iskushenja. [/b]


Nedo nam Bog ovako neshto!! Samo su josh i Zechevica trebali da ubace u prichu. Znam da kolko vec sutra moze stici demant, ali ove priche me realno plashe.
Pitanje je da li bi se Stojkovic usudio da dodje u Zvezdu? Da li je toliko lud da dodje i potpishe sam svoj kraj?
Ne znam pitajte njega...
POD:
1)Dok je Cvele bio tu, u Zvezdi se znalo sta ko radi i nikada nije bilo problema(bar ne ovakvih), covek je(po meni a i po mnogima)uradio 60% stvaranja onog tima iz BARIJA.Od kada je on otisao iz Zvezde sve je otislo u qrac!!
2)Ako bi se Piksi i Cvele vratili u Zvezdu oni bi dosli sa Konzorcijumom,koji bi cini velike domace ali i strane firme(PRE SVIH DELTA i TOYOTA),tako da bi finansije(bar neko vreme) bile stabilne.Inace ovakav Konzorcijum je Delta(tjs. Miskovic) predlozio posle ostavke Dzaje u Septembru,a trebalo je da ga cini:DELTA,Apatinska pivara,Frikom,i Telekom Srbija,ali naravno Vujin to nije prihvatio i onda qrac.
3)Sto se tice Piksija on je po meni ok resenje jer bi zajedno sa Cveletom (uz jos neke bivse igrace)jako dobro organizovao klub,i sto je jos vaznije ZNAO bi kako da napravi jaku ekipu za LS i  da i isto vreme obezbedi jaku finansisku podlogu(sto sam vec objasnio)!!!!

Toliko od mene.
POZ ;pljuga
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!

Po meni još se puštaju probni baloni,kako zbog javnosti tako i
zbog raznih interesanata koji bi da ulove nešto u ovom trenutku.
Ova varijanta možda nije toliko loša(Piksi,Cvele,Dika)ali videćemo ima li drugih varijanti i ko se sve javlja za preuzimanje Zvezde pa
tek onda možemo raspravljati da li je dobro ili ne.
ne bi bilo loše da nam se malo preomeni i trenerski kadar pogotovo
u mlađim kategorijama(Dostanić valjda oslazi)gde bi trebalo dati
šansu nekim bivšim igračima koji su ipak nešto mlađi od Žote&co.
koji bi modernije radili sa našim klincima tu pre svega mislim na
Boška Đurovskog,Jovina,Đurovića,Maksimovića,Jugovića.
Šef stručnog štaba je posebno pitanje i tek po izboru rukovodstva i budžetu koji bude imao klub treba tražiti pogodnu osobu da vodi
prvi tim Crvene Zvezde.

Quote from: "pravi Bole car"Majke mi ako taj boske ostane posle svega onda mozemo svi da se ubijemo komplet!Pun mi ga je k**** stalno nesto mrsi muda UEFA;FIFA...a nije ni za K****!DEBIL BA!

ajde polako procitaj svoj post...za pocetak...
KAKVE ON VEZE IMA SA U.o.FKCZ ???..itd..
ON je na to mesto dosao pre nekoliko meseci kada niko
nije hteo...molim te objasni mi kave on veze ima sa propasti
naseg fudbalskog kluba i losih rezultata i nemoj da mi pises o
marketingu sta bi trebao da radi marketing iako svi dobro
znamo a ako ti neznas sada znaj da je marketing samo
produzena ruka UO. FKCZ-a ???
nego o upravnom odboru fk-a mi napisi...
za sta je on konkretno kriv , da nije prodao nekog svog igraca,
ili ga gurao , nema on veze sa tim kao sto su muljali ovi ostali
sa svojim transferima , ubacivanjima igraca u kadar , itd... :nene
..нисам био свестан, ваше величанствене подршке, оданости и неизмерне љубави према клубу.били сте мотив више екипи, на Маракани или на било којем другом стадиону, без обзира на његову удаљеност...

Alo ljudi bre jel ste vi normalni? Kakav bre crni Piksi mafijash? Shta treba da mi vodi klub iz Francuske? Njega bre boli kurac i za klub a pogotovo za navijache. S obzirom da sam navijach i da se smatram delom severa koji je on zajedno sa Vuksom Fuksom pokushao da ugasi, nikada necu biti za njegov dolazak. Ne bi sad da pochinjem prichu o reprezentaciji i FSSCG-u ali videlo sa kakve su njegove organizacione sposobnosti. Moze i Karic da dodje u klub i da privuche sponzore ali taj Karic ce gledati da on ostvari profit a za klub ga boli kurac. U klub treba da dodje neko ko dishe za Zvezdu, u chijim venama teche crveno-bela krv. Sever je Zvezda, a Stojkovic je krenuo protiv severa, shto znachi da je protiv Zvezde.
Cvele je mator, verovatno se odao picu, a ne treba nam josh jedan tvrdoglavi lik iz "stare garde" poput Vujina ili Dzajke.

Ko god da dođe na čelo Zvezde,neće doći zbog ljubavi prema Zvezdi(to vreme je prošlo)već zbog mogućnosti da ostvari profit
i tu nema neke velike razlike između potencijalnih kandidata.
kakav će biti njihov odnos prema klubu i navijačima videćemo...

Quote from: "Maj 25"Alo ljudi bre jel ste vi normalni? Kakav bre crni Piksi mafijash? Shta treba da mi vodi klub iz Francuske? Njega bre boli kurac i za klub a pogotovo za navijache. S obzirom da sam navijach i da se smatram delom severa koji je on zajedno sa Vuksom Fuksom pokushao da ugasi, nikada necu biti za njegov dolazak. Ne bi sad da pochinjem prichu o reprezentaciji i FSSCG-u ali videlo sa kakve su njegove organizacione sposobnosti. Moze i Karic da dodje u klub i da privuche sponzore ali taj Karic ce gledati da on ostvari profit a za klub ga boli kurac. U klub treba da dodje neko ko dishe za Zvezdu, u chijim venama teche crveno-bela krv. Sever je Zvezda, a Stojkovic je krenuo protiv severa, shto znachi da je protiv Zvezde.
Cvele je mator, verovatno se odao picu, a ne treba nam josh jedan tvrdoglavi lik iz "stare garde" poput Vujina ili Dzajke.
Pa i DZajic je disao za Zvezdu. A hoces da kazes da Abramovich nije pomogao Celziju? A nije bas da dise za Celzi :D ...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Quote from: "Pjer"Ko god da dođe na čelo Zvezde,neće doći zbog ljubavi prema Zvezdi(to vreme je prošlo)već zbog mogućnosti da ostvari profit
i tu nema neke velike razlike između potencijalnih kandidata.
kakav će biti njihov odnos prema klubu i navijačima videćemo...

Mene neinteresuje Novac nego rezultati,
pa normalno je da ko ulozi novac zeli da ga vrati nazad,
pa nece da ga poklanja nego da ostvari korst, da ga obrce,
ali samo su rezultati merilo uspeha,
boli me k.... nek krade samo da opet gledam zvezdu u
LIGI SAMPIONA, i kako opet osvaja presto... namigivanje
..нисам био свестан, ваше величанствене подршке, оданости и неизмерне љубави према клубу.били сте мотив више екипи, на Маракани или на било којем другом стадиону, без обзира на његову удаљеност...

Quote from: "Maj 25"Alo ljudi bre jel ste vi normalni? Kakav bre crni Piksi mafijash? Shta treba da mi vodi klub iz Francuske? Njega bre boli kurac i za klub a pogotovo za navijache. S obzirom da sam navijach i da se smatram delom severa koji je on zajedno sa Vuksom Fuksom pokushao da ugasi, nikada necu biti za njegov dolazak. Ne bi sad da pochinjem prichu o reprezentaciji i FSSCG-u ali videlo sa kakve su njegove organizacione sposobnosti. Moze i Karic da dodje u klub i da privuche sponzore ali taj Karic ce gledati da on ostvari profit a za klub ga boli kurac. U klub treba da dodje neko ko dishe za Zvezdu, u chijim venama teche crveno-bela krv. Sever je Zvezda, a Stojkovic je krenuo protiv severa, shto znachi da je protiv Zvezde.
Cvele je mator, verovatno se odao picu, a ne treba nam josh jedan tvrdoglavi lik iz "stare garde" poput Vujina ili Dzajke.
Varas se Cvele ne pripada "staroj gardi" on se posvadjao bio sa Dzajom  bas zbog toga sto je hteo da podmladi celu administraciju i da se resi strackog doma a Dzaja nije hteo da najuri dugogodisnje ortake.Takodje Cbele je i dalje u fudbalu i prati sta se dogadja,nesmes da ga zoves pijandurom ako nemas dokaze itd,a JA nisam mislio da Cvele bude KRAJNJE resenje nego da bude jedno vreme dok ovi mladi nestanu na noge i dok ne iskoluje nekog naslednika pored sebe(tu se pominju ,DIKA,i Vlada Jugovic).A inace za razliku od "starackog doma" Cvele se dokazivao i u vreme sankcija i mnogo kasnije kao pravi kordinator a nije se samo pozivao na BARI!!!!!!!!!
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!

Quote from: "Pjer"Ko god da dođe na čelo Zvezde,neće doći zbog ljubavi prema Zvezdi(to vreme je prošlo)već zbog mogućnosti da ostvari profit
i tu nema neke velike razlike između potencijalnih kandidata.
kakav će biti njihov odnos prema klubu i navijačima videćemo...
Mislim da je sustina u ovome.Fudbal je danas jedna od najprofitabilnijih delatnosti i ljubav nema veze sa ulaganjem kinte.
oo drunk to xxxx

Ајде овако:
1)без напушавања и вређања(ако вам се мишљења косе, на ПП)
2)делије(вође) не одлучују о новом управном одбору и председнику
3)маните се великих теорија завера
4)држите се горенаведених правила приликом писања постова

Quote from: "Pjer"Ko god da dođe na čelo Zvezde,neće doći zbog ljubavi prema Zvezdi(to vreme je prošlo)već zbog mogućnosti da ostvari profit
i tu nema neke velike razlike između potencijalnih kandidata.
kakav će biti njihov odnos prema klubu i navijačima videćemo...

Toga se i ja najvise bojim da onaj koji dodje u Zvezdu ne bude imao velike koristi od toga (narocito ovih biznismena se bojim, pa primer vam je zemun, karici preko njih peru svoj novac) bojim se da nas takva sudbina "ne daj Boze" zadesi.
A ovaj danas interviju sto je S..... dao za Glas je ono u cemu sve Delije treba da se sloze i u tome vidim nas stav prema novom predsedniku, ma ko on bio.

A sada da mi malo neko pojasni, posto ocito ni meni a ni drugima nije jasno bas ovo biranje novog upravnog odbora? Kako ide taj celokupni proces? I koliko ce to da traje?

Volio bi da se to sto pre zavrsi jer pocetak priprema za novu sezonu ce jos malo da krene,a i prelazni rok je veoma blizu, a kvalitetan igracki kadar nam je neophodan.

Quote from: "Milos_cz"
Quote from: "Maj 25"Alo ljudi bre jel ste vi normalni? Kakav bre crni Piksi mafijash? Shta treba da mi vodi klub iz Francuske? Njega bre boli kurac i za klub a pogotovo za navijache. S obzirom da sam navijach i da se smatram delom severa koji je on zajedno sa Vuksom Fuksom pokushao da ugasi, nikada necu biti za njegov dolazak. Ne bi sad da pochinjem prichu o reprezentaciji i FSSCG-u ali videlo sa kakve su njegove organizacione sposobnosti. Moze i Karic da dodje u klub i da privuche sponzore ali taj Karic ce gledati da on ostvari profit a za klub ga boli kurac. U klub treba da dodje neko ko dishe za Zvezdu, u chijim venama teche crveno-bela krv. Sever je Zvezda, a Stojkovic je krenuo protiv severa, shto znachi da je protiv Zvezde.
Cvele je mator, verovatno se odao picu, a ne treba nam josh jedan tvrdoglavi lik iz "stare garde" poput Vujina ili Dzajke.
Pa i DZajic je disao za Zvezdu. A hoces da kazes da Abramovich nije pomogao Celziju? A nije bas da dise za Celzi :D ...

Greshka, Abramovich dishe za Chelzi, voli Chelzi i ulaze pare u njega. Onaj ko dodje u klub MORA da voli klub a ne da gleda samo kako shto pre da uzme kintu. Onaj ko dodje Zvezdu mora da sacheka bar godinu-dve da vidi kako mu se vraca ulozeni novac. Svako ko zeli da uzme brzu kintu ne treba da dodje jer brzu kintu nece dobiti. Ne treba nam jedan Malkom Glejzer, da kupi Zvezdu da bi otplatio svoje dugove tako shto ce da poveca cenu ulaznica i eksploatishe navijache.
Na to sam mislio...