S obzirom da prosle godine turnir zbog (ne)slaganja nije odrzan, odluceno je da cemo turnir odigrati u 5. juna (nedelja) na Adi. Bilo je i predloga da se turnir odigra u sali, ali s obzirom da je mnogo toplo odustalo se od toga.

Dakle, na Adi, turnir, pivo, zajebancija, kupanje,  cice i ostalo :)

Ne placa se nista za ucesce ali trebace keša za par gajbi piva...

Ekipe možete prijaviti ovde.

Što se tiče vremena odigravanja, oko 11h počinje.

Koliko igracha? Pretpostavljam da se igra na rukometne..?

Aj videcu da skupim tim, mada mi je 6og ispit...  :( Za sada nishta ne obecavam ali nadam se da cu doci :)

МАЈ 25, ако немаш екипу нема везе, можеш да гледаш или да играш за неку постојећу екипу.

Данас ми је потврђено учешће неколико екипа па се надам да ће бити јак турнир. Битно је да смо бољи од Звездиних фудбалера  :D

Иначе, пријавила се екипа Синови Јоце Амстердама  :lol:

Koliko bre igracha?  :) 4 i peti golman ili 5 i shesti...?

Quote from: "Maj 25"Koliko bre igracha?  :) 4 i peti golman ili 5 i shesti...?

4 + 1 a ako bude mnogo igraca bice onda 5 + 1  namigivanje

QuoteБитно је да смо бољи од Звездиних фудбалера

Можда падне и који професионални уговор!!!

Turnir je namesten, kao i kup  :finger

Један предлог, пошто ће бити сигурно минимум милијарду степени у плусу, зар није паметније, да турнир почне око 15-16h, да нам главе неби изгореле?

Уколико убедим Маникомиа долазим 100%,а овако сам да се цимам јако тешко ал долази ми се,бар због вопија...............видећемо ништа необећевам..............

BJCZ,
Pa nek Manicomio dovede svoju ekipu Novosadjana koji dobro igraju fudbal :) Pa ti nece biti cimanje.


Radomire,

Vec sam najavio svima da turnir pocinje u 11h, neki su vec napravili plan, jebi ga, tako da pomeranje u ovom trenutku moze da skodi ili ce neka ekipa da odustane.

Ima tu jedna prednost, vreme je promenljivo i sunce ne przi kao nekad.

Turnir trajati oko 2-3 sata, s obzirom da dolazi nekoliko ekipa moracemo odmah da igramo na ispadanje.

Obavestio sam i druge clanove tvoje ekipe za turnir.

Za sada:

1) Caffe
2) Sinovi Joce Amsterdama
3) Aca Radovic
4) KBK Crvena zvezda
5) Brigate Bg i PA

Quote from: "KizaLion"BJCZ,
Pa nek Manicomio dovede svoju ekipu Novosadjana koji dobro igraju fudbal :) Pa ti nece biti cimanje.

Dosao bi i ja ali nemam vremena. Valjda ce biti ovako nesto preko leta pa cu doci 1000% ;pljuga

Ciao.

ovi najavljuju kisu za nedelju, e sad dal' su pljuskovi to ne znam...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Quote from: "KizaLion"
1) Caffe
2) Sinovi Joce Amsterdama
3) Aca Radovic
4) KBK Crvena zvezda
5) Brigate Bg i PA

Nas iz sez PA ima za ekipu i po. Cak i da iznajmljujemo igrace. Doduse, neki bolje piju nego sto igraju, ali imamo mocan sastav. Jos ako odlucimo da ne pijemo pred turnir (kao i za vreme turnira), pobeda nam je zagarantovana.

Da li je istina da KBB i radomir igraju za Caffe?
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Godra jel ti igras za caffe?

U tom slucaju tvoja sekcija moze da nam da igraca - dva... Nego kad smo kod piva, posto je meni sutra rodjendan, ja cu jedini da castim pivo za turnir. Tako da ono nek se momci pripreme za mnooogo piva.  :D Ponecemo i frizider...

Pa neka Ti je sa srecom,posto kazes da Ti je danas rodjendan...?!

12h je...

pozdrav
S

Nek je sa srecom Kizo :)
Popice se nesto u to ime  :flasa

СРЕЋАН РОЂЕНДАН КИЗО ! ! !




;pivo  :flasa  


па онда фудбал  :sampion    


па опет  ;pivo  :flasa
gt; > > ШИД < < <

E pa Kizo,neka je sa srecom,da ti nama ove godine nesto --->  :jebanje   :D

;pivo


Quote from: "warsaw"Pa neka Ti je sa srecom,posto kazes da Ti je danas rodjendan...?!

Rodjen sam 04.06.
Hvala svima na cestitkama

Nedelja je dan za akciju  ;pivo