Evo u zadnjem broju CKM ima tema Glodari vs Delije "Veciti derbi", pa reko da napisem ako koga intresuje onako nije los tekst sve u svemu moze da ima uticaja na musku publiku na one pedere da promene svoje misljenje i da vide da sever i nije tako los. Ja cu napisati samo razgovor nasih sa CKM posto je inace ostalo dugo, pa nemam zivaca da kucam, a uzgred koga intresuje neka kupi namigivanje , a na sajtu CKM jos nije objavljen novi broj, tako da ne mogu da postavim citavu pricu.

U kaficu na stadionu Crvene zvezde popricali smo sa Zvezdinim navijacima-predstavnicima pet vodecih grupa sa severne tribine (Ultra Boys, Belgrade Boys, Ultras, Heroes, Brigate).

CKM: Cime se privatno bavite?
DELIJE SEVER: Bavimo se svim i svacim. Medju nama ima i zaposleni i nezaposleni i studenata. Uostalom, to uopste nije ni bitno.

CKM: Kako navijanje uskladite sa obavezama i da li ste se necega odrekli zbog utakmica?
DELIJE SEVER: Uvek nam je navijanje na prvom mestu. Zaista smo spremni da se odreknemo skoro svega. Spremni smo da rizikujemo posao, provedemo noci na stadionu spremajuci koreografiju, potrosimo dosta para kako bismo pratili Zvezdu u zemlji i inostranstvu. Znas, jedan od nasih slogana je: "I na Marsu ako treba!" Ma, sve bismo podredili tome. Nekada i devojka bude "na cekanju"...

CKM: Privatno se druzite?
DELIJE SEVER: Pa, naravno. Mi smo ekipa i svi smo prijatelji van tribine. Da ti pravo kazemo, nekad se druzimo i vise nego sto treba (smeh). Sta da radimo, to je jace od nas.

CKM: U vezi ovih sukoba sa Glodarima, pod kojim uslovima biste zajedno?
DELIJE SEVER: Pazi, uopste ne zelim da pricam o njima. Mi smo jedno, oni su drugo, i ne treba ni razmisljati o tome. Nas ionako ne intresuje da organizovano navijamo za reprezentaciju dok se ne promene ime, grb i himna...

CKM: Da li uopste negde ima tolerancije? Da li biste ste mogli da imate druga, devojku, zenu... partizanovca?
DELIJE SEVER: To nema veze sa tolerancijom. Svi mi verovatno imamo nekog starog druga koji navija za Partizan, ali taj onda nije zagrizen, ozbiljni navijac kao sto smo mi. Ne bih mogao da imam prijatelja iz neke ozbiljne ekipe. Nekako nije logicno.

CKM: Ko zapravo zapocnje okrsaje na tribinama?
DELIJE SEVER: Policija! Sto se tice nasih, navijackih sukoba... Pa, nema tu nikakvih pravila. Jebiga, uvek se nesto desi. Nesto sto isprovocira sukob.

CKM: Zasto se nikad niste dogovorili i nasli negde na tuci, kao sto to rade navijaci u Engleskoj?
DELIJE SEVER: Prvo- ovo nije Engleska, pa da to bude kao tamo.Bilo je slicnih akcija, da neko od nasih pozove njihovog na mobilni, ili obrnuto, samo to nikada nije ostvareno jer se oni najcesce ne pojave.

CKM: Koja je po tebi glavna razlika izmedju vas i partizanovaca?
DELIJE SEVER: Mi navijamo za Crvenu Zvezdu, a oni za Partizan. TO je to. Mislim, ima i drugih razlika. Recimo, mi mozemo da pricamo deset minuta, a da ne spomenemo "ovaj" i "razumes".

CKM: Vasa uloga petog oktobra?
DELIJE SEVER: Peti oktobar nije bio navijacka festa. To je bio posao koji je trebalo obaviti i svako sa imalo mozga i savesti nam se prikljucio. Tu se nije gledalo ko za koga navijai jadno je da to neko posle prisvaja i tvrdi da bez njegove ekipe ne bi bilo nicega. Kasnije mediji naduvali ulogu navijaca u Petom oktobru.

CKM: Znaci, vi ne dopustate politiku na tribine?
DELIJE SEVER: na nasoj tribini ima raznih ljudi, razlicitih politickih stavova. Zaista ima nas svakakvih, ali svako svoju politiku i stranackuideologiju neka ostavi kod kuce kad krene na utakmicu.

CKM: Sta mislite o ovom novom zakonu o navijacima?
DELIJE SEVER: E, sada si bas ubo! Video si kako je prosao derbi?! E, tako ce to izgledati dok se ne urazume i shvate da smo ozbiljni. Video si koliko ljudi dolazi na tekme da gledaju onaj jadan fudbal, a koliko zbog navijacke atmosfere. Sada nismo tamo, jer necemo da dozvolimo da nam policija i ministar Vuksanovic zabranjuju da budemo navijaci. Kao, prepisali su zakon od Engleske i Italije, lai tamo lepo moze da vidis zastave i baklje na tribinama. Naravno da onaj koji baci baklju na nekoga treba da bude kaznjen. Moze i nonovcano: ako si smeker da se kurcis, izvoli i plati. Ova totalna zabrana svega nece proci. Dosta nam je da nam se policija licno sveti za sve sto im ne valja. Neke pandure jos pece Peti oktobar. Mi navijaci smo poslednja brana mafiji da potpuno unisti fudbal. Sad im nisu potrebni navijaci, a kada igra reprezentacija- onda zovu, kukaju da neko dodje i navija. Onda oni nabavljaju baklje i zastave i sve ostalo, ako zatreba. Licemeri!

CKM: Za kraj, klasika. Koliko vas ima?
DELIJE SEVER: Ne volimo da pricamo u brojevima. Ima nas najvise. U stavri, sasvim dovoljno!

Pored XENIJE PAJCIN ti se uhvati za nas i grobare,mislim stvarno...... :lol:  :lol:  :rofl  :D
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!

Quote from: "COFI-B.B.R.S."Pored XENIJE PAJCIN ti se uhvati za nas i grobare,mislim stvarno...... :lol:  :lol:  :rofl  :D

E jbg brate, nije u ovom broju Xenia vec Irina  2HOT :D , A sto se tice sto sam se uhvatio nas i glodara to zbog toga sto ovo je sigurno navijacka prica, a ne pivnica.

Quote from: "North_RS"
Quote from: "COFI-B.B.R.S."Pored XENIJE PAJCIN ti se uhvati za nas i grobare,mislim stvarno...... :lol:  :lol:  :rofl  :D

E jbg brate, nije u ovom broju Xenia vec Irina  2HOT :D , A sto se tice sto sam se uhvatio nas i glodara to zbog toga sto ovo je sigurno navijacka prica, a ne pivnica.
Jeli jeli je samo Irina ili i ona njena vatrena   "koleginica" iz grupe :jebanje  :jebanje
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!

Quote from: "COFI-B.B.R.S."
Quote from: "North_RS"
Quote from: "COFI-B.B.R.S."Pored XENIJE PAJCIN ti se uhvati za nas i grobare,mislim stvarno...... :lol:  :lol:  :rofl  :D

E jbg brate, nije u ovom broju Xenia vec Irina  2HOT :D , A sto se tice sto sam se uhvatio nas i glodara to zbog toga sto ovo je sigurno navijacka prica, a ne pivnica.
Jeli jeli je samo Irina ili i ona njena vatrena   "koleginica" iz grupe :jebanje  :jebanje

Zajedno obe, kazu u dublu bolje rade  :jebanje  :jebanje


E jel ste videli sliku gde se onaj lik zalece sa motkom na onog sa stolicom a ispod pishe "Sergej Bubka"  :D
Ta tucha je ispred juga JNA, siguran sam da sam video neki video clip, ali ne znam jel ovaj sa motkom glodar ili delija?

Lik sa stolicom je delija a sa motkom glodar.

Била је и у галерији Кафеа нека фотка фајта са столицом?
Јел то та?
Треба прочитати и ЦКМ-ов интервју са Гробарима...

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "lucky_star"Треба прочитати и ЦКМ-ов интервју са Гробарима...

Jedna od jacih komedija koje sam video u zadnje vreme :lol:

Imam ja tu fotku,ali mislim da je sa delije.net
I slikano je iz drugog ugla

Quote from: "North_RS"
Quote from: "lucky_star"Треба прочитати и ЦКМ-ов интервју са Гробарима...

Jedna od jacih komedija koje sam video u zadnje vreme :lol:

Mnogo su smeshni... Najkomichnija mi je bila izjava debelog prasca da mi razmishljamo o njima a njih boli kurac za nas. Zato su verovatno nosili zastavu "Sisaj Zvezdo" u Rim  :rofl


Quote from: "North_RS"
Zajedno obe, kazu u dublu bolje rade  :jebanje  :jebanje

Kakve su im fotke? Mislim, trebalo bi da kupim, ali mrzi me dati 4 marke... :finger

I dajte te grobare, da se smijemo malo! :lol:



ne bih da se hvalim,ali ja sam poslao redakciji ckm-a mail sa molbom da napisu nesto o nasem derbiju posto su vec pisali o celtics - rangers i roma lazio... :D

I oni su te odmah poslusali  :D  :D  :D  
Gistrooo

Citao sam taj broj CKM-a u busu na ekskurziji i bas smo komentarisali da je solidno odradjena cela ta prica,jedino upadaju u oci te grobarske izjave i lupetanja,ostalo je manje vise ok.

P.S.Kad Dion posalje nema zajebancije :D  namigivanje

Quote from: "Djole"jedino upadaju u oci te grobarske izjave i lupetanja

"Kada su im došli Grci da navijaju za njih, predstavili su to kao da im je došao predsednik Grčke"

"S ponosom kažemo da na našu tribinu ne može da uđe nijedan političar, bilo je ponuda ali sve smo ih odbili."

"Da igra Zvezda protiv 11 Hitlera...stajao bih Hitlerima na šipki"
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Quote from: "Majka Mara"
Quote from: "Djole"jedino upadaju u oci te grobarske izjave i lupetanja

"Kada su im došli Grci da navijaju za njih, predstavili su to kao da im je došao predsednik Grčke"

"S ponosom kažemo da na našu tribinu ne može da uđe nijedan političar, bilo je ponuda ali sve smo ih odbili."

"Da igra Zvezda protiv 11 Hitlera...stajao bih Hitlerima na šipki"

i ono kad kaze:

"Da,mi se svi medjusobno druzimo,jurimo zajedno picke..." :lol:  :lol:

zaboravili ste i
"Ne, nemam ni druga ni devojku Delije, niti bih zenio zvezdasicu"
"To se odavno razdvojilo! To je BOG razdvojio!"
:rofl
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!