Quote from: "херцеговац"Први пут у животу да сам пожелио да одем са текме :batine ,

јеби га, оно навијање, она жеља да се помогне индијанцима на паркету...посебно на крају прве, тотално лудило...на жалост није упалило!!!

Вечерас честитке тројици момака који су изнапушавали гробаре на "партеру" испод наше трибине и отјерали их на дио иза коша!!!

Нисам видио да ли су их жандари послије пустили!?

Ta 3 cigana koja su najurili te grobare su pali,jer je odmah uletela zandarmerija i privela ih u 29.,ali su posle 2 sata pusteni kucama.
Jos jednom se pokazalo da se grobari ne nazivaju bez razloga MISEVI!
BRAVO CIGANI! :ruke
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Svaka cast svima koji su ostali i pjevali do kraja tekme!Tako treba,a koliko se sjecam tako je bilo na dosta derbija ove godine,mi gubimo ali  :megafon jace pjevamo!Ako ne cijelu tekmu onda bar na mahove,ali stvarno je tesko kada gubis 40 razlike.I ja sam imao zelju da odem,ali sam rekao da to necu nikad uraditi,a zato sinoc i danas ne mogu da govorim!Svaka cast vodjama sto su dizali moral,jer je bio na veoma niskom nivou poslije prvog poluvremena,tako treba!Svaka cast za otete zastave i nadam se da cemo ih vidjeti u cetvrtak!?Dodjite svi i pjevajte od pocetka do kraja,jer znam da ja hocu!!!

RSFC, ne moj da se nerviras bez veze... Kako god da je pala ta prva zastava, pala je... A da je bilo saketanja i zbog nje, bilo je... Dakle nije bas samo svucena i da se tu zavrsilo... Ne trudi se da objasnjavas, ko zna skapirao je odavno... Sve sam lepo objasnio u izvestaju, ne razumem sad to omalovazavanje kao svucena sa ograde...

Samo da odgovorim... Neki traze da blize i detaljnije opisem akciju sa drugom zastavom... Ipak ne bih, dovoljno je onoliko... Sve ce se uostalom saznati sutra, pricace se, ali bilo je stvarno spontano i bez ideje da se otme zastava, ali kad se videlo da je i ona tu, zasto da ne... Samo zao mi je sto niko nije obratio paznju na lika koji je imao ranac, mislim da se tu nalazila jos jedna... Jebiga, kraj je sinoc bio pod pandurskom opsadom, akcija munjevita i nije bilo vremena za previse razmisljanja... Samo jedan detalj... Zamislite scenu, puna stanica, a odjednom ekipa napada deo busa sa grobarima,leti kamenje, baklje, staklo siba na sve strane... Znaci shok na licima prisutnih...

Sto se tice sansi naseg tima u sutrasnjoj tekmi, pa koga jos zabole za to.. Mi cemo doci da urlamo, isprozivamo miseve i odemo umorni kucama... Ako slucajno pobedimo, eto slavlja, ali ni suprotna opcija me nece previse rastuziti, ova Zvezda nazalost ne moze bolje...

P.S. Ej ljudi nemoj da se brukamo, nek' postavi neko izvestaj na naslovnu... Neki drugi ili moj, jebem li ga, ima tu dosta toga iz navijackog ugla sto treba da se procita...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Ako su nam košarkaši oačajni onda barem da ponovo dobijemo navijački boj i zato ko god može treba večeras da bude u Pioniru da još jednom dokažemo miševima,pardon papagajima da smo i dalje daleko ispred njih,a ako i ovi naši na terenu konačno nešto odigraju biće razloga za pesmu i slavlje. :ruke  :flasa

Quote from: "Red Star Forever"
P.S. Ej ljudi nemoj da se brukamo, nek' postavi neko izvestaj na naslovnu... Neki drugi ili moj, jebem li ga, ima tu dosta toga iz navijackog ugla sto treba da se procita...

Nemam konverter za cirilicu, tako da ne mogu da prekucavam ceo tvoj izvestaj.  Inace za nas koji nismo bili, bilo bi dobro da napises i izvestaj sa druge utakmice :)

Imamo i slike sa druge utakmice u galeriji.

http://www.delije-caffe.net/galerija/index.php?g=2004-2005/polufinale_plejofa_basket

Jebo im pas mater !!
I sudijama i groblju i ovim nasim imbecilima od igraca i naravno zandarmeriji.
Odlicni smo bili veceras ali ne vrijedi...

Мене још држи адреналин од утакмице...пробала сам да се прошетам по крају да се смирим, пробала сам да попијем пар пива да се смирим...али не делује.   :zbunjen

Поздрав за "екипу" са партера.   :D

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Sinovi Joce Amsterdama poslali su Fotku zastave Miljakovac koja je pala utorak.


Evo kako ja vidim ceo danasnji dan:
Ispred hale sam stigao negde oko pola 7. Ubrzo sam i usao unutra. Nasa strana je bila lepo popunjena. U tim trenucima nije bilo nekog navijanja mozda na momente krene neka pesma i to je to. Nesto mi je ipak zapalo za oko, a to je da Grobari ne znaju da okace zastavu. Proslu utakmicu su se 10 minuta mucili da na pravu stranu okrenu onu Fanatics zastavu, a danas im je bar 10ak minuta Dorcol visila tako da oni mogu pravilno da procitaju, no uspeli su da uoce gresku pa su je okrenuli...
Utakmica krece, a sa njom i nasa pesma... Grobari su mogli samo na trenutke da se naslute, a mi smo konstantno dobro pevali. Kada kazem da je pevala cela tribina tu i mislim na bukvalno celu tribinu! Pevao je i gornji deo partera i to onaj deo do nas (tu se nalazio i Zika koji je pred pocetak delovao bas nervozno). Grobari vode prvo 9:0, pa 12:3, ali mi se ne predajemo! Nase navijanje je sve bolje, a i igra se dize!
Sledi sada druga cetvrtina posebna u svakom pogledu! Secate se svojevremeno Zadra i Zagreba (cinimi se da smo tu zvucali najbolje sa ovom melodijom) i "Jeb'o vam pas mater, jeb'o vam pas mater...". U drugoj cetvrtini smo ih bukvalno oduvali u navijanju! 10 minuta i to onih basketaskih je grmela nasa strana bez prestanka... Oni nisu znali gde su, ma nisu bili u stanju da pocnu pesmu... Trebali ste da vidite hvatanja za glave u tim trenucima! Poseban momenat je kada su dali trojku. Svi kao poskakakli nesto, a od nas jos veca grmljavina! Kako su se samo smirili... Pred kraj druge cetvrtine izbila je i tuca medju njima... U tim trenucima su gubili, a zasto smatram da je to bitan detalj?! Zato sto dok mi padnemo u navijanju u takvim trenucima oni obicno pocnu da se lemaju medjusobno (setite se nekih derbija u fudbalu kada su znali da se razvlace na tribini i po deset minuta). Sve su to smirili kerovi u civilu koji su priveli nekoliko njih. U tim trenucima smo mi zvizdali doduse ovima na terenu, ali i to je dovoljno da se pokaze da nismo pozdravili takav potez policije. Inace i tada je pevana nezaobilazna "Ne brini, ne brini Grobari umiru sami...". Kraj cetvrtine je docekan euforicno i tada se sve smirilo, taman da se povrati malo energije da se masa odmori pred drugi deo utakmice.
U trecoj cetvrtini nasa tribina nije pala u navijanju, ali nismo bili na nivou druge, mada je tako nesto bilo i vise nego tesko ponoviti... Na terenu smo mleli protivnika, ali sve to do trenutka kada smo imali +11. Tada je sudija doneo dve odluke koje su dovele do toga da se Grobari vrate na -6 i da im se publika razdivlja... Na tribini im je to bilo i vise nego kratkog daha, ali su nasi na terenu popustali...
Cetvrta cetvrtina je jedina u kojoj su Grobari vredni pomena! Zasto? Jedino su tada na momente zvucali dobro! Prvi minut je svakako pripao njima, ali se mi brzo stabilizujemo i nastavljamo u istom ritmu! Konci navijanja pucaju u trenutku kada je pocela da puca i nasa igra pod direktnim uticajem sudijske trojke. Trifa i Ilic su polako poceli da divljaju sve vise zbog debilnih odluka sudije... U tim trenucima se bude i Grobari koji prate svoje do nekih +8, ali tada opet krecu Cigani! Najbezbriznijim navijanjem kao da se nas desavanja na terenu i ne ticu mi stizemo do neverovatnih 84:85! Samo jedan poen zaostatka! U tim trenucima Grobari mase kos, loptu hvata Luka (najveci pedercic u istoriji naseg kluba, nekoliko puta veci nego Milos Vujanic), a Jeretin mu najopustenije izbija istu! Na potpuno u kosarci cist nacin! Tribina na trenutak u transu, ali to je bio FAUL!!! Rezultat tog faula je bio da je ceo parter sleteo do samih ivica terena! Na to reaguju i kerovi koji potiskuju ljude tukuci ih pendrecima... HEJ ljude koji sede u parteru... Ono sto se desava posle toga cu opisati tako da cu mozda omanuti redosled, ali sam stvarno bio previse besan... Trifa leti sa klupe zbog tenicke, ali je pre toga stigao da pozove publiku na podrsku, Nebojsa Ilic je krenuo da lincuje nekoga, pretpostavljam sudije, ali su ga jedva zaustavili!!! Neverovatna kolicina besa na tribini, na klupi... Zandarmerija okupira ceo nas deo, dajuci do znanja da oni mogu i da krenu na nas ako pozele... Tundzi stao u reket i nece da se pomeri... Publika spontano krece sa neverovatnim skandiranjem "Lopovi, lopovi!", neverovatnim jer se sve treslo, Ilic pokazuje sudijama u nasem pravcu...mislim da im je to bilo dovljno... Tundzi idalje u reketu i niko mu nista ne sme, niko da pridje, na kraju dolazi Trifa i uspeva nekako da ga skloni... Tundzi ih je pozivao da mu se prdruze, ali oni to ipak nisu ucinili... Nekako je utakmica nastavljena, ali samo i iskljucivo u nasem ritmu... Oni preko puta nisu se culi, a upravo su islli u finale play off-a. Na terenu po starom. Onda sledi prvi trenutak, Tundzi faulira Milojevica, ovaj ga zabada u vrat, a ovaj krece na njega... Isti taj Milojevic pokunjeno spusta glavu i krece na liniju za bacanja... Picketina nije smela ni da se suprotstavi... Pogadja prvo, drugo masi, tezak faul nad Vitkovcem (oboren na zemlju) sudije previdjaju i time su zapecatili Partizanovu pobedu... Smogli smo snage da tih poslednjih minut, dva navijamo kako treba, da podrzimo nekoliko puta Tundzija i to je bilo otprilike sve sa nase strane. Grobari su uspeli nekoliko minuta posle kraja da zvuce ko navijaci i to je sve od njih... Igrace smo pozdravili, pokusalo se sa "Uprava napolje", ali ljudi jednostavno nisu bili posle svega spremni na to.
Za vreme prekida je mirisalo na incidente, mirisalo je da i pored svih kamera i pored svih onih kerova i pored Grobara da cela nasa tribina moze uleteti... U jednom trenutku se maltene i krenulo, ali su odredjeni ljudi sve smirili... To se nije desilo, a na drugima je da sude da li je to dobro ili ne...
Na kraju i vise nego besna i razocarana masa je krenula kuci... Scena koja najbolje govori koliko je ljudima bilo dosta svega jeste bila kada smo izlazili sa tribine. U tim trenucima kod ulaza B presekla nas je kolona kerova... Da ste samo culi reci koje su im upucene i to ne skriveni iza mase, vec stojeci na pola metra od njih... Na kraju posle svega mogu reci da je danas ipak bilo lakse biti u hali nego pored televizora, jer smo se na velicanstven nacin oprostili od ove sezone i u potpunosti unistili Grobare u navijanju... Ostaje zal zbog kradje, ali se bar neko usprotivio i stao im na crtu... Naravno niko nije smeo da mu pridje i ako nista onda zbog tog poteza ima od mene postovanje kao covek!!!

Mnogo mi je zao sto nismo dobili  i da se igra treca utakmica... Tek tada bi pokazali svu snagu navijacku, mozda i kosarkasku... Sta reci jos za veceras... Desetka cista za navijanje, a iskren da budem grobari nesto losiji od utorka, ali u sustini dosta glasni... I kosarka na jako visokom nivou, da nije bilo ocigledne kradje od strane sudija, sve bi to bilo za pohvalu sa svih strana...

Ovaj deo price konstatno ponavljam... Iz kraja krece ekipa, nas 15-tak... S obzirom na desavanja od utorka ovaj put mnogo obazrivije... Standardno okupljanje oko taksija, karte, cekanje i na kraju zandari nas potiskuju ka hali... Uslo se pred sam pocetak... jf-a nigde nema, postideli se ljudi posle utorka, ako i to je za coveka... A ovi agenti rasirili milion zastava, premestaju ih iz kraja u kraj i kao da su hteli da kazu imamo mi jos zastava... Ma ok, uzecemo vam i te... Krenulo je rezultatski opet lose, ali pesma glasna i jasna od samog pocetka... Grmelo je skoro celu prvu cetvrtinu...Dobro vodjeno navijanje od strane bbrs-ovaca ali onda nastupa legenda severa G... Iskreno, krenusmo mlako i pomislih sjeba covek atmosferu... Ali kad je cela tribina zaurlala i skoro deset minuta grmela sa Jebo vam pas mater, skapirao sam da ipak iskustvo igra jako bitnu ulogu... U nekom momentu groblje dize transparent ha, ha, ha koji kao posle svake nase pesme treba da znaci nesto... Koja bolest mozga... Najstrasnija... Krecemo sa prozivanjem sa imenima njihovih zastava, ludnica kovin, erotika itd... Ma stvarno kad ih covek malo bolje pogleda umro bi od smeha... Sva sreca pa o njima razmisljam samo kad je derbi inace bi non-stop bio pijan od smejanja...

U momentima dok je grmelo o jebanju robarskih keva od strane pasa, rezultat je bio vise nego dobar za ove nase bolide... Na pola drugog poluvremena se lomi rezultat i groblje se vraca iz mrtvih... u kako ovo ironicno zvuci... Dobro su grmeli, ali jebes to kad grmis samo kad tvoj tim vodi... Vec standardna prica, ali extra smesno izgleda prozivanje i pretnje ljudi koji stoje jedni preko puta drugih.... Prsti, gestikulacije, napusavanje, ludilo, to su te drazi hale i zatvorenog prostora... Ali civilasi na svakom koraku, posle jedne tuce na grobarskoj strani u roku od par sekundi hapse tri lika... I kod nas je bilo neko sitno kacenje, ali klinci ubrzo shvataju da sever nije mesto za glupave obracune i prepirke...

Iako su celu tekmu navodili vodenicu za groblje sudije su pred kraj najociglednijom i najperfidnijom kradjom izazvali gnev "mirnih gledalaca" iz partera... U parteru nikad bolja ekipa... Posle jedne od mnogih kradomanskih odluka pada zaletanje i zamalo upad na teren...  Par minuta pre toga incident sa obezbedjenjem i zandari pocinju da peglaju sve zivo sto hoda po parteru... Ali pada zaletanje sa tribine, neki su bili u prvim redovima partera u roku od par sekundi, a mi ostali na ogradi spremni za upad... Prozivanje zandara i cela Zvezdina klupa u terenu... Pljustale su tehnicke, iskljucena a Tundzi Avondzobi se ne pomera sa linije slobodnih bacanja... Trebalo je da se napusti teren i da se odjebe ova lopovska grobarska liga za sva vremena... Medjutim, nekako preovladava zdrav razumi do kraja se razvija neverovatna borba, skoro pa tuca na terenu... grobari slave, a mi grmimo, ne cuju se od nas... E to je navijanje...

Na kraju, pozdrav momcima, po koje uprava napolje, po meni bez potrebe, ali neko mora da snosi odgovornost za lose rezultate, opravdanja nema, ni losa ekipa, ni promene trenera, ni...
U kraju milion pandurskih patrola, cekaju ekipu koja je imala akciju u utorak... Tj. nas... E glupi zandari, ne radi se to dva puta u tri dana... Nastavilo se sa pivom, jebiga jesmno pukli, ali nikad me nije manje boleo poraz...Bili smo stvarno ok, eto bilo akcijanja, dobrog zezanja, cimanja sa murijom... To je navijacki zivot... Do sledece sezone, pozdrav svim forumasima... Mislim bicu ja ovde, ali izvestaja nece biti...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Укратко агентска застава Суботица пала у возу за НС после текме...................сад ми није ни дочега јер ми се спава,опширније кад устанем у току дана......................уз то исто после текме ортак ми у возу јавио да је пала и Нова Пазова агентска од стране Хероја......................ако је то истина нек неко потврди...........................4:0 за нас што се мене тиче................. :ruke  :ruke  :ruke

Суботица јесте сигурно, а за Нову Пазову немојте да пишете ако нисте сигурни.

Па ево да напишем мало дужи извештај о скидању заставе Суботица.Још у путу на текму се планирало да се скида застава али у повратку кући кад будемо у истом возу и кад нам немогу побећи,пошто смо се мимоишли у возовима у путу.И уз помоћ неколико момака из Бг који су практично све одрадили застава је узета.Знало се да су клинци у првом купеу воза,њих 6 и да имају заставу који нису закачили,и после скупљања и договарања момци су ушли,узели заставу и запалили,на најнормалнији начин,без икаквих проблема.Нас десетак је стајало неколико метара од купеа,спремни да кренемо уколико буде проблема неких,којих наравно није било,и акција је успела.Они се наравно нису ни помучили да је одбране.Тад ме је прошао смор од хале и баскета,као и остале,и тад ми је било као да смо победили на терену.Извињавам се за дезинформацију за другу заставу али нема везе,важно да је ова друга пала...........................значи 3:0 за нас..........................хит у повратку је била песма:"Ооооооооо,нема заставе,нема заставе,нема заставеееее................".Ипак иако смо испали мени је срце пуно што сам био синоћ у хали и био део сјајног навијања,где смо им још једном задали лекцију,и како се воли и бодри клуб и кад губи....................

Evo ukratko  izvestaja iz voza ekipa iz grada njih 6 i nas dvojica iz indjije  dobili smo dojavu da je u vozu zastava subotica i da je nose neki misevi.Krenuli smo u akciju i zastava je ubrzo pala .Misevi nisu pruzali nikakav otpor.Seli smo u voz za indjiju i zapalili.Za novu pazovu nepricaj kad nisi siguran i nepominji ekipe javno.Za sada 3:0 za nas.                               JEBES BASKET NAMA ZASTAVE!

bolje na derbiju da je spaljena.
ovako...

zapalili = otisli ?
Ne zapalili zastavu.

:rofl
jebiga, umoran sam pa nisam skontao.

bjcz, nije da se hvalim ali da nije bilo mene i par ljudi ne biste ni dobili info za likove :finger  , time sam se oduzio nedolaskom na tekmu  ;pivo

ne mozete da pravite toliko zastava koliko mi mozemo da vam otmemo! :boks

Da ne bude zabune, sinovi joce amsterdama su zastitili svoje ime i ne bih da imam problema sa njima  :rofl  Pusti brate, treba da me naduvaju i nasmrcu i sta onda... Zajebi tu radnju... S toga, gore pomenuti nisu poslali sliku skinute zastave, mada su u mislima bili sa nama, vec KB FCRS...

Jos jednom da pozdravim sve prisutne na sinocnjoj utakmici i da se pridruzim vec pomenutom osecaju drugih... Pazi kad uopste nisam bio nesto tuzan zbog poraza... Jednostavno srce mi je bilo puno, jer smo dali sve od sebe, navijali extra dobro, momci ginuli na parketu i sta vise... Protiv lopovske organizacije ne moze posteno... Nadam se da ce se neke stvari promeniti u sledecoj sezoni i da ovaj tim sa onakvim pristupom kao sinoc i sa jos jednim dva pojacanja moze dosta toga da uradi od jeseni...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Meni je bilo extra u chetvrtak i pored kradje, poraza i svega. U hali 100 stepeni, neizvesnost, odlichno navijanje, kad bi svaka basket tekma bila takva...
10ominutno skakanje uz "Jebo vam pas mater" cu dugo pamtiti kao i "Neka znaju svi" u trenucima rasula i zandarskog uletanja u parter...

do sledece sezone...