Koliko je nasih islo na grcki derbi i koliko puta, s obzirom da je samo nekoliko Olimpijakosovih navijaca bilo na Marakani.
ve ih prodaj Dzajo, kupi nam Ronalda

Quote from: "Nedostizni"Koliko je nasih islo na grcki derbi i koliko puta, s obzirom da je samo nekoliko Olimpijakosovih navijaca bilo na Marakani.

To nije tema ovog topika i nema nikakve veze sa protivnicima u kupu Uefa...

Kad je zreb?

I dali mi prvu opet igramo sa strane?

Zreb je 29. jula.Nadam se da 11.avgusta igramo kod kuce

Quote from: "warsaw"
PS sto se tice teme, ne bi bilo lose Vardar,posto su se lizali sa staseu ,da im...
a ni Bugari nisu losi, mnogo pisu preko interneta tako da bi nam takav susret odgovarao,da ...

Jel to mislis na Komite i BBB kad je bio neki rukomet ili neke kvalifikacije tipa Euro il SP? Ako ti nije tesko napisi nesto vise o tome. Secam se da se na tribini pisalo o tome ali me mrzi da trazim ;pljuga

Inace i ja mislim da bi to bilo dobro gostovanje, dosta je blizu, nisu potrebne vize a i Skopje je dobar grad sto se zezanja tice namigivanje . A ima i dosta zvezdasa u Mk.

Sto se Komita tice mislim da ne predstavljaju neku opasnost s obzirom na stanje u kojem se nalazi njihova grupa a i celokupna makedonska tifo scena. Mislim da bi vise problema bilo sa lokalnim siptarima u slucaju da bi se nesto organizovali.

Sto se tice Bugara mislim da bi takodje bilo dobro gostovanje zbog vec navedenih razloga. Sto se tice pisanja po internetu itd... oni su se pokazali :(  kada su im dosli Hrvati.

Jel to mislis na Komite i BBB kad je bio neki rukomet ili neke kvalifikacije tipa Euro il SP?


Da ,u Francuskoj '98 , tako kaze Moj prijatelj William's  namigivanje

:D
S

@warsaw

ma znam sve to ali opet je dosta blize od BG-a. zar ne?


do izvljacenja ima jos mnogo, za sad mozemo samo da lupetamo.



PS. warsaw, sta se desava ima na Novi Svijat? ili tako nesto :D

Quote from: "Djole"Zreb je 29. jula.Nadam se da 11.avgusta igramo kod kuce

Kako je to moguce kad mi vec u julu krecemo sa kvalifikacijama za UEFA Kup?

Kad je taj zreb?

Mi pocinjemo od 2 kola pretkvalifikacija. Tj. zreb nam je 29.07. prvu utakmicu igramo 11.08. a revans 25.08.

Znaci metar dana od danas je zreb?!!? U bre ljudi pa rano smo poceli sa zeljama za protivnike a jos nemamo ni predsednika ni upravu, ne zna se ko ostaje ko dolazi... rasulo... S obzirom na sve okolnosti, (mozda se dese i neke pozitivne stvari po Zvezdu  u medjuvremenu) bolje da izvucemo neke pajsere i da prodjemo dalje, pa ce posle biti i atraktivnih protivnika i gostovanja i svega...

Realno nazanimljivije zvuci makedonija i bugarska, samo se bojim da se ne izblamiramo fudbalski, a navijacki gde god da odemo bice festa... To valjda niko i ne sumnja... Stoga opet glasam za neke anonimuse i sto laksi prolaz u prvo kolo kupa UEFA-a...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Не верујем да ће се ићи организовано у Хрватску ако којим случајем извучемо Хрвате али бих волела, у том случају, да они дођу овде.   :D


У Албанију нећу ићи сигурно на гостовање а не бих волела ни да нам неки шиптарски тим смрдљоше по Маракани.  Остало је О.К.

Најдобро од свега је можда Вардарот во Македонијата јер је близу и на такво гостовање би могло баш масовно да се оде.  :)

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Pa u picku materinu znaci mi neigramo nista u Julu?????

Zasta sam ja debil uzeo slobodno nemogu da verujem........... :bes

Kakve su sanse da 11.08 bude gostovanje???

Quote from: "UK_Nikola"Pa u picku materinu znaci mi neigramo nista u Julu?????

Zasta sam ja debil uzeo slobodno nemogu da verujem........... :bes

Kakve su sanse da 11.08 bude gostovanje???

Iste kao i da tada igramo kuci  :D

Quote from: "KBB"
Quote from: "UK_Nikola"Pa u picku materinu znaci mi neigramo nista u Julu?????

Zasta sam ja debil uzeo slobodno nemogu da verujem........... :bes

Kakve su sanse da 11.08 bude gostovanje???

Iste kao i da tada igramo kuci  :D

Samo se ti zezaj.

Jel dolazis na letovanje?

Quote from: "UK_Nikola"
Quote from: "KBB"
Quote from: "UK_Nikola"Pa u picku materinu znaci mi neigramo nista u Julu?????

Zasta sam ja debil uzeo slobodno nemogu da verujem........... :bes

Kakve su sanse da 11.08 bude gostovanje???

Iste kao i da tada igramo kuci  :D

Samo se ti zezaj.

Jel dolazis na letovanje?

Ovaj put ne, mora da se isprati kup uefa...
Mozda na zimu :)

Ako nam zapadnu ustase, onda je Kiza Lion, Nostradamus.  :D
On uvek predvidi neku situaciju.
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Quote from: "Majka Mara"Ako nam zapadnu ustase, onda je Kiza Lion, Nostradamus.  :D

Ako nam zapadnu ustase,onda ce Kiza prvo da tresne machora od srece u nesvest,pa ce onda da sedne i da razmisli na koju ce tribinu,nasu ili njihovu,posto ih "vole" do neba...steta sto ne moze hajduk i tovari da nam zapadnu,e onda bi se stvarno skenjao sto ne bi bio sa nama... :D  :D

Koji si ti seronja  :lol:

Rijeku izvlacimo garant  ;pljuga Mada posto nam je klub trenutno u haosu, Teuta iz Albanije nam je najlaksi protivnik.

Znači kako god okreneš igramo protiv opštenarodnih neprijatelja!



Quote from: "lucky_star".

Биркиркара (Малта) - Апоел (Кипар) Хибернијанс (Малта) - Омонија (Кипар)

Zajebite radnju, ja bih na more!
i desit hostis et pugna, nulla victoria est!