Хвала Богу једна селендра мање у првој лиги.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Krajnje je vreme da se u Zrenjaninu igra prvoligaski fudbal!dobro je sto su se spojili u jedan klub!Bice extra u ZR-u!kojim prevozom dolaze Delije iz beograda?
jubav s mi jedina
Ti si moja sudbina...

Quote from: "Branko13" kojim prevozom dolaze Delije iz beograda?

Запрежним колима!

:rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]

Quote from: "Branko13"Krajnje je vreme da se u Zrenjaninu igra prvoligaski fudbal!dobro je sto su se spojili u jedan klub!Bice extra u ZR-u!kojim prevozom dolaze Delije iz beograda?

Ja mislim da cemo se ipak telepatski prebaciti do Zrenjanina kad se tamo bude igrala prva liga. Sigurnioje je i brze prebacivanje.   :D

Sto lazete coveka kad cemo da idemo trotinetima...

Quote from: "KBB"Sto lazete coveka kad cemo da idemo trotinetima...
auuu kbb,sto si ti neki zajeban lik...vise si zajeban nego sto si lik

Ne igra se na stadionu u Zrenjaninu,nego u Banatskom Dvoru.
Igracu Banata trazili su da prvenstvo zavrse na starom stadionu gde su igrali i do sada,a na novom od sledece sezone u avgustu.
Opet gostovanje na njivi.

Quote from: "radomir"
Quote from: "Branko13" kojim prevozom dolaze Delije iz beograda?

Запрежним колима!
mada radomire,moram priznati da si i ti za(jeban)... :jebanje

Casual odakle ti ta info?!Auuu bedak,sledece sezone kad ispadnu u 2. ligu onda ce da igraju u ZR :bes
Ko uopste i pita igrace,pa vise ce kinte zgrnuti u Zrenjaninu od karata i TV prenosa,sponzora...pa stvarno nisu normalni

Quote from: "kin"
Quote from: "radomir"
Quote from: "Branko13" kojim prevozom dolaze Delije iz beograda?

Запрежним колима!
mada radomire,moram priznati da si i ti za(jeban)... :jebanje


A tek ti sto si zajeBAN ccc...

Gde moze da se nadje raspored prolecnog dela prvenstva?

Quote from: "Radza"Gde moze da se nadje raspored prolecnog dela prvenstva?

Још нису ни дефинитивно одређени сви датуми, тако да ни нема распореда. Вероватно ће га избацити дан пре почетка наставка.


18.02.2006 Вождовац -  Црвена Звезда
25.02.2006 Црвена Звезда -  Борац
04.03.2006 Будућност БД -  Црвена Звезда

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Са Вождом играмо у суботу 18.01. у 13 ч видех на РТС-у,има пренос шугави,мада ко зна шта се све може десити,можда и одложе.....незнам где се игра,јер ваљда још нису дали дозволу стадиону у Б.Јерковићу због новинарске ложе,мада управа Вождовца уверава да ће све средити до суботе.....јаооооооооо само да не буде кукурузни Железник.....
Коначно ја једва дочеках.....само да још не одложе дебили.....оћемо ли ми сви стати на онај стадион Вождовца питам се,јер имају кавез,који је премали,нешто типа Хајдук Лион.....па све контам да ће бити ко на Бањици пробијања ограде,како би сви могли стати.....мислим да можемо комотно да попунимо ону њихову трибину,на којо мислим да треба да идемо......

JA mislim da cemo mi biti smesteni na tribini iza gola i u onom boksu gde su radovci bili prosle godine smesteni, a ako sve to popunimo  :)  onda zapad do tribine iza gola da stanemo, nasuprot Invalida.
Licno bi vise voleo da igramo na dusanovcu nego na onoj poljani, imam osecaj da ce navijanje dobro da ispadne jer nema tartan staze i dobro ce da se cuje.

Ubi ova zima, ali najavili su pobosljanje vremena za vikend (preko 10 stepeni) tako da jedva cekam da "Crazy North" pocne  :megafon  ;pivo  :boks  ;pljuga  :ruke  :sampion

jer ima neko info da li se uopste igra utakmica u dvoru.. ako se igra, subota ili nedelja??
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

na Crvena Zvezda podforumu napisase da je u nedelju

jebe lud zbunjenog.. meni rekose da je ipak u subotu.. samo da nije odlozeno..
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!