cuo sam da je Pantelica kaznio Zenga licno sa 1000 eura zbog nediscipline....
pantelic je 1000 eura uplatio u kasu kluba...
zenga ne voli i ne trpi nedisciplinu sto je odlicno....
nadajmo se da ce postati autoritet igracima i da ce zavesti red i disciplinu




;pivo

Quote from: "redwarrior"cuo sam da je Pantelica kaznio Zenga licno sa 1000 eura zbog nediscipline....

Изгледа да је Dacha od Bosne био у праву

------>

Quote from: "Dacha od Bosne"ali plasim se da ce neki igraci (mozda) imati neki svoj klan protiv Zenge (citaj Pantelic and co.).
Nadam se da ce me demantovati, u suprotnom treba ga izbaciti pod hitno

Nema vise kurcenja gospodo manekeni(nas je Bosko,nas je Bosko...nije jedini).
Ima da grizu na svakom treningu ko da igraju protiv Barse,ako ne lepo po dzepu,kakvi su pajseri ovi nasi vidim da ce buzdet biti ojacan.

Cuo sam da je Zenga izjavio da ovi nisu spremni uopste i da bi ih pola vratio u juniorski tim.Jel dao takvu neku izjavu?

Jankovic je inace kada je mlada reprezentacija igrala u Novom Sadu ispred Hotela Park(tamo su bili smesteni) lizao sladoled partizana :boks  Bolje Zeki kitu da je polizao :razz

Ima jos jedan dogadjaj vezan za Bisevca ali nije bas za internet :D

Cvrsta, samo cvrsta disciplina moze nam pomoci da od nas nesto bude.
Nego cujem da ce navodno Dostanic da tuzi Zvezdu zbog neisplacenih dugova. Da li je ovo u opste tacno? Ako neko nesto zna neka napise.

poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Nego, zaboravih da dodam da je Marko radio i vise sklekova od drugih jer je bio malo neozbiljniji na treningu od ostalih. Prvo mu navodno Zenga dao 10 dodatnih a onda onaj Pedrasini jos 20.
Bice od njega igracina :)

poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Preneseno iz Glasa Javnosti


Da li je novi trener Crvene zvezde Valter Zenga "uzeo na zub" Marka Pantelića ili je samo reč o strogo sprovođenju rada, reda i discipline? Naime, Zvezdin kapiten je najpre u ponedeljak sankcionisan sa 1.000 evra, pošto je u prijateljskoj utakmici sa španskim Levanteom dan ranije zaradio crveni karton. Juče je usledila, javila je beogradska sportska štampa, nova kazna, ali ne novčana već fizička - 30 sklekova.

- Ma to je smešno, pa svi živi su radili sklekove na treningu. Ko vam je to rekao - odmah je Pantelić postavio pitanje kada ga je Glas pozvao u Bad Tacmansdorf, odakle se danas vraća sa priprema za novu sezonu.

Pošto smo mu "objasnili" da mu je, prema navodima jučerašnje štampe, prvo Zenga naložio da uradi deset sklekova zbog toga što je u toku pauze šutnuo loptu, a potom mu je Pedracini (prvi pomoćnik italijanskog stručnjaka) naredio da uradi još 20 komada pošto jednu vežbu nije uradio kako treba, Pantelić je prokomentarisao:

- To je smešno, šta ljudi pričaju i pišu! To nema veze sa realnošću! Bar 15 ljudi je radilo sklekove, jer je to Zengin način rada. Na primer, staviš ruke na kukove kad ne treba i on ti traži da radiš neku vežbu dodatno. To se svima dešava, a ne samo meni. Pozovite još desetak drugih igrača i dobićete isti odgovor - rekao je na kraju Pantelić.

------------------------------------------------------------------------------------
A sledece iz Novosti:


Momak "lavljeg srca". Borben, spretan, na terenu sa učinkom za svaku pohvalu. Nenad Kovačević (24) već je postao "ljubimac" novog trenera Valtera Zenge, a po svemu prikazanom, kada se podvuče crta, njegove dobre partije obeležile su pripreme u Austriji.

- Nisam od onih koji se lako predaju. Uspeo sam da pobedim bolest i posle pauze od godinu dana krenem od nule, a danas se osećam izvanredno i spremno da u predstojećoj sezoni sa Zvezdom beležim uspehe. Moja želja je da se pored prvog mesta, ako je moguće, plasiramo u Kup UEFA - priznaje Kovačević.
Na svakoj utakmici omaleni vezista pretrči kilometre.
- Moja greška se vidi. Ako popustim malo, protivnik može da nas kazni, zato volim da igram na ivici žileta.
Za igru na tom mestu potrebna je izdržljivost. Dešavalo se da posle utakmice odem u krevet pa da od umora ne mogu da zaspim. Ipak, dovoljna su mi dva sata popodnevnog sna, sauna i bazen i kao nov sam. Valjda mi je takav organizam...
Kovačević vodi računa o ishrani.
- To je veoma važno, pogotovo u pripremnom periodu. Mame me slatkiši ali okrećem glavu. I kada se desi da za 90 minuta igre oslabim dva - tri kilograma, nikako se ne usuđujem da napravim "prekršaj".

:sampion

Nema vise ja sam faca ja sam golgeter, nema cile mile zna se ko ima rec na treningu a ne , necu da radim vezbu ovo ono nego pun gas tako treba i samo tako mozemo da ostvarimo nase ciljeve u narednoj sezoni i da pokazemo onim govnarima ko je zvezda a ko je bagra, trebao je jos odkad da dodje neki trener koji je cvrst i koji zahteva puno!!!Boli njega kurac dal je Pantelic dao 26 20 ili 1 go u sezoni, dok je bio dostanic tu je sve nekako lezerno bilo!!!

NISU NAS SLOMILE OVE TESKE GODINE.......A SAAAAAD U NOVE POBEDE
:ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke

Slazem se da je strani trener prava stvar....
mi smo tu da podignemo atmosferu ali oni igraju a ne mi....
tako samo disciplinovano treba da se trenira i vode utakmice

;pivo

Bas zbog toga je i Piksi doveo Zengu.Kod Dostanica je bila nedisciplina,svi su glumili neke Zvezde i logican potez je bio dovodjenje stranog strucnjaka.Dobro je sto je veliko ime svetskog fudbala pa ce imati autoritet i na nase igrace a bogami i na sudije.Imao je on i dobre rezultate kao trener u Steaui.Bice to dobar trener za nas.

Сајт: www.walterzenga.it

Иначе послао сам мејл господину Зенгли лични и после 2 дана стигао ми је одговор :)

QuoteTHANKS A LOT,I TRIE TO DO MY BEST TO IMPROVE RED STAR ,AN GIVE TO
FANTASTIC FANS THE BIG HAPPYNESS......I THINKS RED STAR HAVE A FEW GOOD
YOUNGER PLAYERS ,INCLUDIT OF COURSE BOSKO JANKOVIC.....IN A GROUP
EVERITHINGS
ITS POSSIBLE....WITH RESPECT...WZ CIAO

:sampion

Ko zna ko je tebi odgovorio...verovatno neka cistacica  :rofl
vezda, Srbija, nikad jugoslavija