I ja sam chuo za Jestratijevica,po koji put se on vraca kod nas jbt.?

Nikad nije umio da potrefi slobodno,a lichne pravio kao lud,ali ipak je lik...
..s glave skidam kacigu, sjaho sam sa ata
tri put krstim se za veru sto od boga mi je data
prilazi mi iguman, ja mu ruku celivam
otpozdravljam braci po junackim delima...

Quote from: "Johnny Blaze"Zar je on ziv ?
Gdje igra uopste....?
Ne vjerujem da ce dovoditi nova pojacanja..
kazu da vec trenira sa nekim nasim kondicionim trenerom i da ako zadovolji 'ukuse' naseg  strucnog staba potpisuje 100%...
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]

A joj koji crnu Jestratijevic :zbunjen Samo njega ne.Kad se vrate Antic  i Raicevic bice mnogo bolje.Koji crni Bjelica, nema srce sav je ko leptir.Zalosno je gledati ga.
..a patrole Kalabic Nikole...

Pishe na b92 da je Shakota istakao kao da nema povrijedjenih igracha.Izgleda da smo protiv cibone kompletni.
..s glave skidam kacigu, sjaho sam sa ata
tri put krstim se za veru sto od boga mi je data
prilazi mi iguman, ja mu ruku celivam
otpozdravljam braci po junackim delima...

Mrtva trka između Bjelice i Jestratijevića,osim što ovaj drugi zna i da nabode kad se iznervira.

Inače,večeras je Dragojlović odigrao do sada najbolje,a kupio me onom "kragnom" ispod protivničkog koša.

Biće od ove ekipe nešto!

Polako ali sigurno sve dolazi na svoje mesto! Bravo Zvezdo! :ruke



Sinoc smo u 2. kolu ULEB kupa zgazili Leman.

Jako dobro smo igrali. Jeretin se polako vraca u formu od pre 3. sezone. Dragojlovic takodje pokazuje konacno svoje kvalitete. Gurovic povremeno zablista, cesto nam upucuje tri prsta i vice na nas  :zbunjen sto me malo cudi s obzirom na njegove godine i iskustvom kod talibana, ali dobro. Nelka nastavi da pruza ovakve partije...

Mali Milosevic je bas dobar igrac, i nadam se da ce ga Sakota vise forsirati. Ima dribling, sut, odbranu i sto je najvaznije za pleja prodor, ulaz,  kontrolu i pregled igre. Mozda bi ga ja stavio i pre Jeretina da igra.

Jedino mi nije jasno zasto nas nema vise?

Razumem da ima onih koji ne podrzavaju gumenjarku, ali zasto ULEB kup?

Jedini promasaj ove sezone je onaj tuzni Steven Markovic. Decko je replika jos tuznijeg Savovica. Kao jednojajcani blizanci. Mislim da mu negine noga na polusezoni. Iako mislim da je dobar igrac i da je problem u njegovoj glavi.

Kako samo ohrabruje Zvezdina igra...  ;pljuga

Quote from: "Boka"Sinoc smo u 2. kolu ULEB kupa zgazili Leman.

Jako dobro smo igrali. Jeretin se polako vraca u formu od pre 3. sezone. Dragojlovic takodje pokazuje konacno svoje kvalitete. Gurovic povremeno zablista, cesto nam upucuje tri prsta i vice na nas  :zbunjen sto me malo cudi s obzirom na njegove godine i iskustvom kod talibana, ali dobro. Nelka nastavi da pruza ovakve partije...

Mali Milosevic je bas dobar igrac, i nadam se da ce ga Sakota vise forsirati. Ima dribling, sut, odbranu i sto je najvaznije za pleja prodor, ulaz,  kontrolu i pregled igre. Mozda bi ga ja stavio i pre Jeretina da igra.

Jedino mi nije jasno zasto nas nema vise?

Razumem da ima onih koji ne podrzavaju gumenjarku, ali zasto ULEB kup?

Jedini promasaj ove sezone je onaj tuzni Steven Markovic. Decko je replika jos tuznijeg Savovica. Kao jednojajcani blizanci. Mislim da mu negine noga na polusezoni. Iako mislim da je dobar igrac i da je problem u njegovoj glavi.
Sve je bas tako. Nije na meni da kritikujem ili jos gore solim pamet, ali ovo nam je bila jedna od kljucnih utakmica u ULEBu, a navijaca kao da se igra u Danskoj, a ne u Srbiji. Ovde vise ljudi gleda badminton :D . Sreca pa su pobedili. Stvarno ove sezone imam ogromna ocekivanja od KK. Barem 2 trofeja od tri takmicenja :sampion , bez kupa.
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

4days to go Frankfurt-KK Crvena zvezda :flasa  :flasa
nschede-Beograd 1629km

Opel Skajlajners – Crvena zvezda (22. novembar)
nschede-Beograd 1629km

prvi smo u GYL, zanimljivo

KK izgleda sve bolje. Iako bez dobre petice, ovaj tim pobjedjuje i pokazuje odredjenu stabilnost.
Vjerujem da ce uz povratak Antica i Rajicevica stvari doci na svoje mjesto.

poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Evo josh jedna pobjeda...Gurovic u zadnjoj secundi vrh!

Prvi smo jer groblje ima utakmicu manje...
..s glave skidam kacigu, sjaho sam sa ata
tri put krstim se za veru sto od boga mi je data
prilazi mi iguman, ja mu ruku celivam
otpozdravljam braci po junackim delima...

Jedan od košarkaša Crvene zvezde koji nije često dobijao priliku da igra privremeno je napustio redove tima sa Malog Kalemegdana.

Ovo pise na sportskoj centrali. Da li neko zna o kome se radi?

poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

MBS1 - Tadija Dragicevic - Nastavlja stazom Ljubotine, tako da ce do kraja sezone igrati za popularne "toaletne papirice" :rofl , Avala Adu.

BTW, ovaj Sljivancanin koji igra za Frankfurt je sin "onog" Sljivancanina... Bice to veoma zanimljivo u revansu...
edeset hiljada grla,
sto hiljada dlanova,
i samo jedna zelja...

Taj Sljivancanin je prosao Partizanovu skolu kosarke... Ne znam kada je zapalio napolje, ali znam da je igrao odlican basket. Jedina mana mu je sto je uvek bio previse napaljen i sto je mislio da je najbolji, najjaci... Ako je idalje takav, onda ga nije tesko isprovocirati taman toliko da tablu ne moze pogoditi...

Opel - Zvezda 11:21  kraj 1. cetvrtine

Izlgeda da ce ovo biti bez problema,za sada O'bannon 5,a Gurovic 4 poena...

Nas protivnik je bio oslabljen, ali i pored toga nasa pobeda pokazuje koliko je Zvezda ozbiljna ekipa ove godine. Cvrsta igra i odlicna kontrola rezultata i na kraju mocnih 27 razlike. 29og nam stize Lotomatika i nadam se da ce u Pioniru biti bar jedan deo navijaca koji cine kop na fudbalu jer nam pobeda u tom mecu donosi mnogo!

Quote from: "nisam_zdrav"Nas protivnik je bio oslabljen
Za razliku od nas namigivanje .
Pobeda protiv Rimljana bi nam otvorila put medju prve 4 ekipe, pogotovo ukoliko Dinamo i Hapoel pobede  Le Man i Frankfurt u obe utakmice, a mi bar jedne dobijemo kod kuce. Takodje bismo tom pobedom mi otisli na 3-1, a Lotomatika na 1-3, sto je lepa prednost ukoliko nastavimo da pobedjujemo na domacem terenu.
..baklje gore, pesma cigana...