Koliko se secam, Piksi nikada nije obecavao Japance, Korejance i ostale, ta prica je isla po novinama. Moguce je da je postojalo zanimanje za odredjene igrace, ali sam sigurna da nismo imali dovoljno love za tako nesto. Neki igraci su dosli na probu i trener je odlucio da nisu dovoljno dobri. uglavnom, treba praviti razliku izmedju onoga sto covek obeca i onoga sto pisu novine.
Ipak malo realnije treba sagledati stvari. Sigurno je da se nikome vise nece dati 15 godina da nesto napravi, ali je suludo traziti glave nakon 5 meseci i to u sezoni kada smo napravili korak napred.
Bazel je pravi primer sta se desava kada naprosto nemas srece. Zvezda je mozda odigrala i najbolju utakmicu do sada, ali sta to vredi. Tromso je potpuno druga prica i ne zelim ni da je se secam. Ne treba zaboraviti da je novo rukovodstvo doslo pred pocetak sezone i da je trebalo odraditi mnoge druge poslove, tako da se nisu mogli, tj. tada je tu bio samo Piksi, okrenuti iskljucivo trazenju pojacanja i davanju ispisnica. Sigurno je sada situacija mnogo jasnija i nadam se da ce to primetiti u januaru.
..baklje gore, pesma cigana...

Eh, a da smo dobili Bazel, druga bi se prica pricala i hvalospjevi bi se opjevali. Ovako...
Mi smo jos uvijek u ligi UEFA i jos uvijek postoje sanse da prodjemo dalje. Prije nas nigdje nije bilo i sansi nismo ni imali.
To sto Kiki kaze je sasvim tacno. Niko vise nece imati mandat od 15 godina nego ce neke stvari biti zavrsavane ranije ali ne i poslije pola godine.

poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Quote from: "Sima"Gledao sam jednom prilikom onaj topic  u kome neko nudi neke nagrade ako se pogode rezultati lige uefa i onda se redjaju ljudi i pisu o nekakvim pobedama protiv rome, tromza, bazela, reala, barcelone....ali to je ljudski i to je navijacki i ja svake sezone ocekujem da ce zvezda da uzme evro-trofej iako mi racio kaze da smo realno na nivou engleske konferencije... i tako vec godinama, da ne kazem decenijama. Ali hteo sam da kazem nesto drugo, mozda nije ni mesto ni vreme, ali jbg. Prosla sezona je bila jedna od najgorih u sportskom i rezultatskom smislu u istoriji kluba. tzv. "navijaci" - oni koji dodju na marakanu dva put u zivotu, za sve su optuzili "zlikovca" dzajica i uz skandiranje onom mungosu i laznom gospodinu muslinu oterali legendu iz kluba. OK. okrenuta je nova stranica. dosao je piksi, zvezdina zvezda, seljober i totalni diletant. prvo sto je palo - pala su naravno obecanja. japanci, korejanci, bosanci, liliputanci - svi hoce da uloze pare u zvezdu. od svega toga, napisana reklama na istocnoj tribini a zauzvrat invalidi koji sebe nazivaju fudbalerima uvalise guzice u nove tojote. OK. onda se krenulo sa pojacanjima, te dolaze opet neki japanci, pa onda neki nemac, pa rumun, pa argentinci, pa kurci, pa palci, pa onda zenga dovodi juliana, ali koji je sad to julijano, jel to "onaj julijano" ili je njegov mladji brat od tetke koji igra za kadete kremonezea ali bice od njega ljudina ljudska i moralna gromada za koju godinu i tako to. na kraju, dovedose purovica - decka u smederevu zamalo nije umro od pirotehnike, trajkovica - da sedi na klupi, onda neke crncuge, boga pitaj odakle, ovaj jedan mucenik mesec dana putovao iz akre za beograd, verovatno rimskom galijom, predpostavljam da je morao i da vesla u potpalublju. doveli su jos par "zvucnih" imena tipa neki milanko raskovic, a sve to uz osvezenje iz postojecih resursa u vidu  joksimovica uz "proverene" snage - mudroga i krivoga. naravno, ni ova uprava nije propustila da posle zavrsenih priprema i posle 5 odigranih utakmica u novoj sezoni pusti iz kluba najboljeg igraca (sta god ko mislio o M.Pantelicu, njegovoj frizuri, ponasanju, driblanju - on je jedan od dvojice u ovom timu koji znaju fudbal). naravno tu je i povratak "velikog asa" mladenovica - pokazao koliko ume onda kad je bilo najvaznije - protiv Bazela je bio najgori na terenu. ujdurma oko dovodjenja trenera je posebna prica, ali sobzirom koliko me je iritirao onaj moljac dostanic, bio sam srecan sto je otisao taman i da su tumbakovica doveli umesto njega.  pocinje sezona, izbacujemo inter iz zakurcica, vicesampiona iz jedne od najgorih liga u evropi. onda dolazi braga, koja nas je pregazila u dva meca, ali zahvaljujuci nevidjenoj sreci, slucajnom golu onog idiota purovica i ludackim odbranama stojkovica, mi prolazimo u tu jebenu evropu, pa makar to bila i druga evropska liga suptilno nazvana Liga UEFA. prvenstvo opet pocinjemo traljavo kao i svake godine, ali onda se u komsiluku desava potpuni brodolom, zvezda koristi njihov krah i prakticno osvaja titulu posle 10 kola prvenstva. naravno, raja se zanosi, "eto vidis, promene brate, sta sam ti rekao, piksi car, reci kako je utegao, odma evropa, odma prvi na tabeli, pa jos kad dodje svez kapital ima svi da vicemo trst je nash". ja bih voleo da smo mi u tu ligu uefa usli zbog kvaliteta i da smo mi prvi na tabeli zato sto imamo stvarno dobar tim i dobrog trenera. ali nazalost, nije tako. mi smo tu gde smo sticajem nekih srecnih okolnosti, da ne kazem pukim slucajem. imamo loseg trenera koji se ocigledno drogira, tim koji je uzasan,  rukovodstvo koje je startovalo sa lazima i obmanama i nemam niti jedan razlog da im verujem da ce sprovesti neku cistku i dovesti sta ti ja znam koga. i te koje budu doveli sedece na klupi ili ce biti jos gori od ovih koje sad pljujemo. radovali smo se evropi, sad kad vidimo da nam je i neki tromzo suvise "neugodan" sad cemo da se okrenemo prvenstvu i tituli, "ipak je to prioritet"....liga sampiona.....ma kakva bre liga sampiona, zamisli joksu sa kosmo-diskom na ledjima kako juri ronaldinha ili mudroga kako bije  bitku sa lampardom na sredni terena. aj, daj boze da gresim.

Daj bre, lakse malo sa pljuvanjem! Doveo je Japanskog sponzora, krece omladinska skola , osnovala se skautska sluzba, imamo prvog trenera stranca, usli smo u ligu uefa, vodimo na tabeli...
Imamo 6 miliona duga! Pa sta ocekujete, da osvojimo sve zivo preko noci!? Real ulaze ogromne pare pa ga ponozavaju, a neko je kao nezadovoljan Stojkovicem! O njemu ce moci da se sudi posle 4-5 godina, kada mu istekne mandat! Nije lose krenuo, a bice jos bolje! Nije on kriv sto Mladenovic ne zna da pogodi 1 na 1 protiv Bazela!

Mislim da je totalno glupo kritikovati Piksija a hvaliti nasu legendu Dzajica koji zbog iznosenja dzakova love sa Mare leci ledja...Neka pojacanja nisu dovedena niti ce ih sada biti,kao i ta cistka od koje nema nista,ali sve se to moze dogoditi u dogledno vreme kada klub stane na noge(pre svega finansijski),a do tada mozemo samo pohvaliti Piksija jer se uopste latio ovog posla gde od pustosi treba da napravi nesto....

Jedino u cemu se slazem sa Simom je to da smo i ove sezone prodali jednog od najboljih a to je Pantelic,i da Purovic i Raskovic nisu nikakve zamene....

Purovic se solidno snasao, ne treba ga pljuvati bez razloga. Pantelic je otisao, mozda je neko i morao. ne vidim u cemu je on bolje odradjivao posao, sem liderstva i motivacije ostalih.

Mozemo dalje u kupu uefa. Romu bi trebalo da zgazimo, da napravimo atmosferu da se romanisti useru. To su nam tri boda. U strazburu ce biti preko 1000 vernih Delija, a kako ce strazbur gotovo sigurno dalje mogli bi da nam puste pobedu, to su 6 bodova, nadam se da ce nam i ostali rezultati ici na ruku. Mada moram priznati da nam je 30 posto tima veliki krsh. Videcemo koga ce Piksi oterati u prelaznom roku.

Tako je Kizo, treba sto bolja atmosfera!!!

Za sve ljude u inostranstvu! DSF-njemacka sportska televizija-prenosi nase pulene direktno od 20:20!


Dakle, samo napred, samo hrabro!

Da li vazi propusnica Delija, za tekmu sa Romom?

Dakle za 4 dana protiv Rome,uprkos losoj formi nadam se da mogu pred prepunom Marakanom savladati velikog protivnika.Gledao sam Romu nocas protiv Fiorentine nisu me odusevili igraju suvise prljavo i sa mnogo prekida pravi Italijani,srecom i mi Talijana za trku imamo.Ne znam zasto ali sam pred duel sa Romom veci optimista nego pred dulele sa Baselom i Tromsom,ako nista sigurno da Rimljanima u paklu Marakane nece biti lako.

Thu Dec 01 02:45PM Eastern
Length: 2 hr     LIVE
GolTV (US)
UEFA Cup - Match Day 4
Crvena Zvezda/Red Star Belgrade (Serbia) vs Roma (Italy)




Goal TV je prenosio utakmicu izmedju naseg tima i Bazela a sad prenose i protiv Rome,znaci stanje se znatno poboljsalo,sto se tice prenosa utakmica naseg tima na prostoru USA.

Jos samo da dobijemo Romu i sve ce biti na mjestu.

:poglavica
 slucaju da Kosovo dobije nezavisnost...Poceti sa akcijama protiv Albanaca i svih onih koji stoje iza njihove ideje tj Nezavisnosti Kosova,do potpunog unistenja.

Quote from: "Maj 25"Da li vazi propusnica Delija, za tekmu sa Romom?
Dokle vise o tome? Naravno da vaze propusnice.
Moze da se desi da te na nekom ulazu cimaju, samo predji na sledeci, i to je to.
b]Zvezda je šampion, sve je gotovo!
Na severu slavlje, sada je počelo![/b]

Mec sa Romom prilika je da se okaci transparent o desavanjima na Kosmetu, tako da se malo probusi zid cutanja oko njih, na italijanskom ili na engleskom, i to na istoku, tako da ga tv-gledalci imaju pred ocima celi mec.
Znam da nije cisto sportska ili navijacka tema, ali mislim da je to vazno za Srbiju.Siptari imaju na svojoj strani lobiste i intelektualce,
Srbi imaju samo sport da se pokazu na dobrom svetlu.

Quote from: "LukaLoko"Mec sa Romom prilika je da se okaci transparent o desavanjima na Kosmetu, tako da se malo probusi zid cutanja oko njih, na italijanskom ili na engleskom, i to na istoku, tako da ga tv-gledalci imaju pred ocima celi mec.
Znam da nije cisto sportska ili navijacka tema, ali mislim da je to vazno za Srbiju.Siptari imaju na svojoj strani lobiste i intelektualce,
Srbi imaju samo sport da se pokazu na dobrom svetlu.
Svaka cast na predlogu, nadam se da oni koji o tome odlucuju imaju nesto slicno u planu...


28/11/2005 | Izvor: B92, Gazzetta
Roma bez Totija na Marakani?  :jebanje

Fudbaleri Rome doputovaće u sredu u 17 časova i 30 minuta iz italijanske prestonice u Beograd najverovatnije bez Frančeksa Totija.

Kapiten i najbolji igrač Rome zamenjen je na poslednjoj prvenstvoj utakmici sa Fiorentinom zbog povrede desnog članka. Osim Totija meč sa crveno-belima propustiće i Alesandro Mansini koji je otputovao u Brazil zbog smrtnog slučaja u porodici, kao i Rumun Kristijan Kivu koji se takođe žali na povredu.

Trener Lućano Spaleti već neko vreme ne može da računa na Ćezarea Bovoa i Simonea Perotu, dok Damijano Tomazi, strelac jedinog gola u meču sa Fiorentinom, nije prijavljen za takmičenje u Kupu UEFA.

Samjuel Kufur, Olivije Dakur i Danijele De Rosi su dan posle utakmice sa Fiorentinom takođe bili na terapiji, ali je sigurno da će sa ostatkom tima doći u Beograd.
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Quote from: "LukaLoko"Mec sa Romom prilika je da se okaci transparent o desavanjima na Kosmetu, tako da se malo probusi zid cutanja oko njih, na italijanskom ili na engleskom, i to na istoku, tako da ga tv-gledalci imaju pred ocima celi mec.
Znam da nije cisto sportska ili navijacka tema, ali mislim da je to vazno za Srbiju.Siptari imaju na svojoj strani lobiste i intelektualce,
Srbi imaju samo sport da se pokazu na dobrom svetlu.
Svaka cast na predlogu,izgleda da jos ima Srba koji ne zive ovde a misle na nas....U svakom slucaju dobro bi bilo da ne igra Toti jer svi znamo da je ubedljivo najbolji igrac Rome,mada kako lose igramo u zadnje vreme neznam cemu mozemo da se nadamo....

ja stvarno neznam ko zdravog razuma i ciste svesti moze da kritikuje Pixija kada je evidentno da je pravi covek za to mesto na kome se nalazi! jebiga nije odmah doveo neko zvucnije pojacanje (igracko) ali nadamo se da ce biti i toga u zimskom prelaznom roku! a sto se prolaza u nokout fazu lige uefa tice ja sam siguran da prolazimo! romu kidamo tu nema sta da se objasnjava (em sto su krs em sto ce se pokenjati) a strazbur je obezbedio prolaz dalje a u francuskom sampionatu nema jos ni jednu pobedu i morace da se bori za opstanak i sada ce im prioritet biti njihovo prvenstvo i nece za dzabe trositi snagu protiv nas kada sigurno idu dalje! i jedva cekam da vidim  
onog rosavog pacova kako se snalazi protiv zajebanog kluba i jos zajebanijih navijaca!!! KASANO PACOVE!!!

Citam maloprije u Blicu da je neko ukrao 70 karata za takmicu Crvena Zvezda-Roma.Vrednost karata iznosi 91000 dinara i vaze za Zapad.


Takodjer citam u Blicu da Roma dolazi sa drugim timom,navodno sansu mozda dobije decko iz Nigerije koji ima svega 16 godina  :zbunjen & postoji velika vjerovatnoca da izmedju stativa stane drugi golmn Rome koji ima 20 godina i nije imao puno prilika da se pokaze u Italijanskoj ligi.


Ako ih prekosutra ne nabusimo bar 3 :1 bice blam. :nene


Ajmo Ajde Svi u Napad
 slucaju da Kosovo dobije nezavisnost...Poceti sa akcijama protiv Albanaca i svih onih koji stoje iza njihove ideje tj Nezavisnosti Kosova,do potpunog unistenja.

A sta je sa Totijem?Nadam se da ga ipak necemo gledati prekosutra i da cemo konacno i mi nekog izbusiti......

Da li je neko razmislio da taj drugi tim moze vise pruziti nego prvi? Svi znamo koliko Italijani cene LIga Uefa i koliko im je stalo do tog takmicenja, narocito prvom timu sve zajedno sa trenerom... Ovako dovedu drugi tim, oni izginu na terenu jer im je to jedna od retkih sansi da odigraju svih 90 minuta i prodjemo gore nego da smo igrali protiv svih tih zvezdica... Ne dolaze oni da bi se obrukali to je sigurno...

Quote from: "nisam_zdrav"Da li je neko razmislio da taj drugi tim moze vise pruziti nego prvi? Svi znamo koliko Italijani cene LIga Uefa i koliko im je stalo do tog takmicenja, narocito prvom timu sve zajedno sa trenerom... Ovako dovedu drugi tim, oni izginu na terenu jer im je to jedna od retkih sansi da odigraju svih 90 minuta i prodjemo gore nego da smo igrali protiv svih tih zvezdica... Ne dolaze oni da bi se obrukali to je sigurno...
Koji si ti hejter. Kvaris nam tu mastarije... :finger

PS Nazalost mozda se i slazem sa tobom...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"