Jebote, osecam sjebano skroz. Pa jel moguce u 94. minutu.
Sta smo mi Bogu zgresili pa dam ovo radi, ove sezone nam bas pomera bulju...

Mislim da je vreme da Kovacevic preda kapitensku traku i da leti iz Zvezde. Ljudi sta on radi svaku utakmicu????

10 momaka izgara na terenu i odigra najbolju tekmu ove sezone i on se napravi pametan pa je zajebe, DOKLE!!!!
Citavu tekmu pravi glupe i nepotrebne faulove i gubi lopte.
Kod prvog gola napravio je GLUP faul, a kod drugo JOS GLUPLJI, pa covek je bio 40m od gola na 30 sekundi do kraja i okrenut ka svom golu i on ga rusi, ZASTO BRE,ZASTO!!!!!!!!!!!

Nije fudbal samo besciljno trcanje i besomucno pravljenje (glupih) faulova, nek se bavi nekim drugim sportom.

ZAO MI JE ali stvarno ovih ostalih momaka i Zenge koji su sve dali od sebe i stvarno dobro odigrali i SVAKA IM CAST zato, ali....

Goreg kapitena nikad imali nismo

Quote from: "Igor_RS"10 momaka izgara na terenu i odigra najbolju tekmu ove sezone i on se napravi pametan pa je zajebe, DOKLE!!!!
Citavu tekmu pravi glupe i nepotrebne faulove i gubi lopte.
Kod prvog gola napravio je GLUP faul, a kod drugo JOS GLUPLJI, pa covek je bio 40m od gola na 30 sekundi do kraja i okrenut ka svom golu i on ga rusi, ZASTO BRE,ZASTO!!!!!!!!!!!

Nije fudbal samo besciljno trcanje i besomucno pravljenje (glupih) faulova, nek se bavi nekim drugim sportom.
Na primer ultimat fajtom... :nene
Ne treba sad ni na njega svaljivati krivicu i priklati ga kao zrtveno jagnje. Samo sam slusao utakmicu, ali to sto on ne igra inteligentno, ne znaci da je kriv za golove mnogo vise od odbrambenih igraca koji su dozvolili da ti golovi padnu (ja sam samo slusao utakmicu, te je ovo moj utisak).
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

ljudi nek me neko probudi iz ovog jebenog sna.

tuga, bol i nista vise!!!!!

GLAVU GORE!

Da, ovo je velika bol. Svi smo vjerovali da idemo dalje. Imali smo 2- o. Ali, primili smo ga na samo 10 sec. do kraja. Pa zar je moguce da se ta lopta nije mogla oduvati za tih 10 sec.? Zar se protivnicki igrac nije mogao ometati pa i po cijenu crvenog kartona, prije nego li je izveo onaj faul? Pa tu bi ga barem iznervirali. Pa da smo dobili i dva crvena za ometanje bili bi vrijedni ovog prolaza. Ovako...

poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Kovacevic decko nije kriv on je jednostavno borben i srcan momak ali ne bas inteligentan,dobar je za meceve u kojima protivnickoj ekipi treba deset njegovih gresaka da bi nas kaznili ali u ovakvim utakmicama treba da sedi na klupi.Pa samo se setite koliko puta je danas uzeo loptu i onda krenuo u neki napad onako zabijene glave i istu izgubio,iz toga su jedino proizilazile polukontre francuza.Jednostavno mora da sredi neke stvari u glavi i to je to.

Quote from: "Milos_cz"
Quote from: "Igor_RS"10 momaka izgara na terenu i odigra najbolju tekmu ove sezone i on se napravi pametan pa je zajebe, DOKLE!!!!
Citavu tekmu pravi glupe i nepotrebne faulove i gubi lopte.
Kod prvog gola napravio je GLUP faul, a kod drugo JOS GLUPLJI, pa covek je bio 40m od gola na 30 sekundi do kraja i okrenut ka svom golu i on ga rusi, ZASTO BRE,ZASTO!!!!!!!!!!!

Nije fudbal samo besciljno trcanje i besomucno pravljenje (glupih) faulova, nek se bavi nekim drugim sportom.
Na primer ultimat fajtom... :nene
Ne treba sad ni na njega svaljivati krivicu i priklati ga kao zrtveno jagnje. Samo sam slusao utakmicu, ali to sto on ne igra inteligentno, ne znaci da je kriv za golove mnogo vise od odbrambenih igraca koji su dozvolili da ti golovi padnu (ja sam samo slusao utakmicu, te je ovo moj utisak).

Ma brate kriv je, oba faula bezveze napravio, ali koga sad boli kurac ko je kriv! U sportu moras da imas i srece, mi je nemamo od 91. , ne znam dokle cemo da placamo za onu titulu!
Najgore od svega je sto dalje ode Bazel, koji nam se provukao na praznoj Marakani, i sad se izvukao ovim golom!

Jaooo boze dokle cemo da odplacujemo `91 onaj auto gol i stativu bajerna???  TUGA BRACO TUGA

Jebem ti zivot sta je ovo?Kakvo sranje....Sreca sto igramo kuci sa Jedinstvom i nema vise.Mogu misliti sta im je sad u glavama.

Ma   ljudi  ne  mogu  da  vjerujem  kako zašto  10 sec. do  kraju  zar  smo  toliko  prokleti  koliko još...........     :zbunjen   Banjaluka   je  sva  u  tugi  i  plaču  al  za  zvezdu večno  navijaću
БАЊАЛУКА ЈЕ ЦЕЛА ЦРВЕНО БЕЛА.....

Evo ja se nakon pola sata malo smiri... ako se tako nesto moze reci. Nista, sad, jebiga, ispali smo. Zivot ide dalje. Dva dana to prespavati, preboliti i nastaviti dalje zacrtanim ciljom. Dovesti par pojacanja na zimu (nakon pobjede protiv BP) i onda juris ka tituli, drugo nam ne preostaje.

Inace, nisu Zenga i Draman krivi, sto 10 sek. prije kraja pane gol za Francuze nakon prekida. To nema logike...

Zivjeli!


Ovo je nevjerovatno!  :(

Ubite me ako nisam imao osjecaj da  ce nas tim da izgubi na ovakav nacin. Ako vratimo film unazad,sigurno cemo moci da vidimo da smo na istu foru izgubili od Bazela i Tromzoa. Uvijek ali bas uvijek se opustimo pred kraj utakmice i tu nam ga zabiju,sto kod nas,sto u Evropi.


Kad je Zigic propustio onaj zicer za 3-0, i kad smo primili drugi gol dobio sam veoma los predosjecaj. Nije ovo prvi put da primamo golove u zadnjoj sekundi,pa ovo se ne desava ni u kosarci.


Ako uzmemo u obzir na koji nacin smo primali golove u Ligi Uefa, i nezasluzujemo plasman za dalje. I to stalno u zadnjim minutima.KATASTROFA.


Nemojte mnogo da se ubijate i nervirate,siguran sam da ce se nesto mijenjati,i da se ovakve neprijatne situacije vise nece desavati.

Znam da je ovo SOK za sve nas,ali moramo da budemo realni, i podrzimo nas tim u nastavku sampionata.



                                                 Imajte vjere i snage...
 slucaju da Kosovo dobije nezavisnost...Poceti sa akcijama protiv Albanaca i svih onih koji stoje iza njihove ideje tj Nezavisnosti Kosova,do potpunog unistenja.

1.   Zenga je zajeb'o sa Dramanom (izvuk'o Ardijana u utakmici zivota)... Poceo da se brani sa igracima koji nisu sastavili dve utakmice u sezoni...
2.   Primili smo golove na jedini jebeni nacin kako smo mogli: iz smrdljivih prekida...
Imao sam osecaj da cemo da primimo i drugi (neka sugava slutnja, mozda sam i urek'o, al' mi nije jasno jedno: kad svi znaju da ne treba praviti faul, da jedina opasnost dolazi iz prekida ZASTO ga pravimo?
3.   Isti slucaj kao i Zvezda – Keln (89 – 90 kad je vec bilo): uglavnom smo bili sigurni u prolaz; samo nas je tad sudija ojadio, a sad nas je ojadio na pocetku, a sami smo krivi na kraju; i bio je veci ulog...
4.   I dalje ne kapiram da smo ispali: znaci celim tokom utakmice je rezultat aktivan, a na kraju   :( –  I josh se kezim kao ludak, nikako da skinem osmeh s lica; uopste ne shvatam sta nas je snaslo...
5.   "Nekom Ko Od Gooore Vidi Sve" smo nesto zestoooko zgresili... Svi po jednu svecu u crkvu da zapalimo...
6.   Ovo je kraj – MORA DA SE CISTI!!! Ako ne mozemo da dobijemo jebenu predposlednju ekipu u Francuskoj, sa jebenim drugim timom, a pri tom nam dva komada glavom uvaljuje igrac visine Napoleona Bonaparte u poslednjim minutima, pardon sekundama onda do q....  :bes

Све све, али онај високи од метар и жилет што је дао два гола главом, то не могу да схватим... :zbunjen

2 одлична гола смо дали, играли смо солидно..нису ни они баш стварали много шанси.Ушли смо нервозно у меч, Жигић опет безвезе добија картоне, Младеновић има кондиције за једно полувреме, Луковић је трчао као ненормалан.Није ми јасно зашто драмани кад има утакмицу ипо у Звезди..

Све у свему, после ове утакмице схватио сам да још више волим Звезду!

Quote from: "Northern"Све у свему, после ове утакмице схватио сам да још више волим Звезду!

Ја своја осећања још не умем да схватим.
Нисам љута на играче.
Нисам тужна.
Очи су ми пуне суза.
Срце ми лупа као лудо.
Лош предосећај сам имала када је Жигића због разбијене главе заменио Пуровић. Изгледало је као да то није крај само за Жигића у тој утакмици.
Свака част Басти, Бишевцу, Ђокају, Стојковићу...

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Posle neprospavane noći pokušavam da mirno razmišljam pa mi pade na pamet utakmica protiv Kelna u Uefa kupu pre nekih 18 god
kad smo takođe svojim greškama i glupostima izgubili u zadnjim sekundama a imali smo prednost od 2:0 u prvom meču.
Nakon tog meča došlo je do preokreta u razmišljanu tadašnjih čelnika Zvezde zahvalili su se nekim igračima,trenerima,raznim prijateljima kluba,menađerima i krenuli pravim putem,pojačali ekipu na onim mestima gde je škripalo,otvorili kesu platili prave igrače i nakon toga došli smo do titule u Bariju.
nadam se da će i Piksi preuzeti prave poteze i dovesti 4-5 igrača koji će stvarno pojačati naš tim i uz par naših momaka konačno biti ekipa koja u evropi može nešto da odigra ovako dok se pojačavamo igračima iz Golubovaca i ostalih vukojebina ostaje nam da plačemo posle poraza od najgoreg tima Francuske i to polovičnog tj sa skoro drugim timom.
Navijačima koji su juče bili u Strazburu pohvale,dobro su se čuli!

Mislim da igraci imaju neki psiholoski problem, nemaju osecaj za zavrsnicu. Protiv Bazela gubimo u zadnjim minutama, protiv Strazbura remi u zadnjoj minuti, protiv Rome pri kraju tekme sviran nam je penal, pa u cemu je problem, jebo te?!

Po meni su krivci ona dva sudijska majmuna.onaj brkati sto je sto puta digao zastavicu u prvom i ona stoka od glavnog sto nije penal i crveni dosudio.  O onom faulu na zigicu na 18 metara da i ne govorim. Jos jedan faul za crveni.

Quote from: "KizaLion"Mislim da igraci imaju neki psiholoski problem, nemaju osecaj za zavrsnicu. Protiv Bazela gubimo u zadnjim minutama, protiv Strazbura remi u zadnjoj minuti, protiv Rome pri kraju tekme sviran nam je penal, pa u cemu je problem, jebo te?!
I igraci i trener imaju psiholoske probleme.
Treba im dovesti doktora a ne pojacanja.