Ma, baš je dobro vidjeti te opet
Staviti ruke na tvoja ramena
Kao nekad poljubi me nježno
Za ona dobra, dobra, dobra stara vremena...

Ma bas je dobro,videti te opet
staviti ruke na tvoja ramena,
i kao nekad POPUSI GA NEZNO
za ona dobra,dobra,dobra stara vremena.
:ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke

Quote from: "Ujka Vanja"Ma bas je dobro,videti te opet
staviti ruke na tvoja ramena,
i kao nekad POPUSI GA NEZNO
za ona dobra,dobra,dobra stara vremena.
:ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke

:rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl   Ko je ovo smislio svaka mu dala :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl

Svaka cast DELIJE :ruke !
Jebi  :jebanje Zvezdo glupe ustase!
Ne mogu da verujem kako sve TV stanice na sva usta hvale navijace,kako su odrzale lekciju kako se bodri svoj tim!

'Оћемо извештаје!  :)
Јутрос сам читала извештаје новинара али није то то.   :finger

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Bice izvestaja, kad se naspavamo  :D

I fotke,i fotke  :D ...
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Quote from: "Djape_BBrdo"I fotke,i fotke  :D ...
evo par komada:
http://www.oaza.co.yu/sport/delije/index.php?page_id=306&lang_id=1&id=380
ima nekih i na forumu tribine..
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Quote from: "Maj 25"Ma, baš je dobro vidjeti te opet
Staviti ruke na tvoja ramena
Kao nekad poljubi me nježno
Za ona dobra, dobra, dobra stara vremena...

Oko ove shabanske pesme...
Svi koji su bili tamo secaju se one kompleksasko-ustaske mrznje u ocima njihovih kerova dok su nas posmatrali, snimali i j.b.m li ga sta sve radili u nadi da cemo im dati povoda za masakr koji su tako prizeljkivali.
Posle onog "Oj, Srbijo mati..." povileneli su kao da im neko trese kavez i deliovalo je kao da ce sve otici u Q-rac, posebno imajuci u vidu kako je bio zamisljen repertoar za zadnjih 10ak min tekme. Cinjenica da nismo imali nikakve sanse sudeci po samoj fizionomiji tribina, nasem i njihovom rasporedu i svemu ostalom, ali se ni na jednom licu (bar oko mene) nije videla frka. Samo je opusteno krenulo navlacenje kapuljaca.
E, u toj atmosferi iscekivanja neizbeznog i pripreme za isto, pocinje od nekud ova pesmica. Ma koliko fegetski zvucala sada, u atmosferi gde Zvezda dere taj klubic sa 3-1, ruralni zagorci napustaju ono sto stadionom nazivaju, a ustaski kerovi nervozno stiscu pendreke i kipe od besa sto im je izmakla prilika da ponovo proliju nesto srpske krvi, ta pesma je bila prava urbana, smekerska fora kojom karas buzdoovana u sred njegove kuce na nacin na koji nikako ne moze da ti odgovori.
Licno mi je zao sto ne otpevasmo "jamu", "salatu" i sl., mada sam svestan da je velika verovatnoca da sada ne bih ovde pisao ove redove. Ipak...
Kako god, tom prilikom smo izabrali da budemo smekeri i takticari umesto kamikaze, sto kao i svaki drugi izbor ima svoje i pozitivne i negativne strane...
Najvise cu ispizdeti ako pocnu neke Natase Kandic i slicna govna da nas hvale za sirenje tolerancije, dobrosusedskih odnosa i ostala sranja.
Sve u svemu, nismo se obrukali ovom debilnom shansonom posebno zato sto je pre nje isla  "Drina" i "Pas mater" i "Srbijo mati". Rekli smo im na kasicicu sve ono sto nisu zeleli da cuju, a posle svega im vezali ruka da ne mogu da ucine bilo sta protiv nas... Mozda smo mogli i korak dalje uz realan rizik da nas se mnogo manje vrati nazad, ali o tome vise ne vredi pricati.
Toliko.
Pozdrav onima koje ovaj moj mali esej nije smorio i koji su izdrzali do kraja.
..."

@KGB

Svakako da je u datoj situaciji bilo najpametnije-biti pametan.Vidim da je organizacija odlaska i dolaska bila pametno pripremljena i da su se svi vratili-što je kao što već negde rekoh, i JEDINO bitno.

A za kamikaze,daće Bog,biće i vremena i prilike.

Opet da  ponovim,kapiram da je ovo bila generalna proba za buduće akcije.

Meni se ucinilo onako iz fotelje da se peva ona verzija sa
lomljenjem ruku i oba ramena,ali i ovako stvarno smekerski zvuci!
Nabijas im na nos da si dosao posle 15 dina i da ti nesme niko nista! i da su oni :indian  indijanci :) ali posle mi ortaci kazu
da su odma bili upozoreni da ne smeju da isticu 3 prsta,parole itd...

KGB napisao izvestaj, ostao jos samo KBB-ov  :) Sve bih dao ja za izvestaj...  :seljak

Vrlo mudro KGB&ekipa, svaka cast .... bas kao sto si reko - od reci do reci! :)

KGB...odlican izvestaj,sve je onako kako si napisao.
samo da napomenem da su ljudi u vise navrata drzali tri prsta dignuta,pogotovo na oj Srbijo mati,i Mars ma Drinu....zato je i odvedeno par ljudi sa tribine.Inace na kraju se pojacala verzija "kao nekad popusi ga nezno" za ona dobra,dobra,dobra stara vremena....

Quote from: "KGB"Najvise cu ispizdeti ako pocnu neke Natase Kandic i slicna govna da nas hvale za sirenje tolerancije, dobrosusedskih odnosa i ostala sranja.

Једини коментар водитеља и новинара је био да су Делије показале изузетну дисциплину на овом гостовању. Неке од њих је такво понашање навијача зачудило, неке није али то је углавном био једини коментар.   namigivanje

Штета што није успела кореографија са марамама.  ;pljuga

Можда би неко ко је гледао текму на ХРТ могао да каже какви су били коментари, рекли су ми да је било занимљивих а и да се добро чуло навијање на тој телевизији.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Ja sam prebacio na HRT kad su ustashe dale gol a onaj njihov komentator se dere "Srdjan Pecelj. Ko ce kome ako ne svoj svome"

Quote from: "Maj 25"Ja sam prebacio na HRT kad su ustashe dale gol a onaj njihov komentator se dere "Srdjan Pecelj. Ko ce kome ako ne svoj svome"
i ja sam gledao na hrt i mogu reci da je komentator bio dota objektivan i relan,sto me je moram priznati jako zacudilo jer svi mi znamo koliko su oni iskompleksiran narod...a delije ne da su se cule, nego je GRMELO ;pljuga

Ja sam gledao HRT.
Nije istina da se derao, ali rekao je "ko ce kome ako ne, 'uvjetno' receno svoj svome"
Rekao je jos nesto u fazonu da se ne bi bunili ni da su zadrzali Delije na granici i do kraja utakmice...... ostalo je bilo korektno.
Navijanje se odlicno culo.

Posto je Kiza veoma uporan kad nesto hoce onda moram da napisem i izvestaj iz Zapresica.

Kao sto je vec svima poznato krenuli samo sa Marakane u cetvrtak ujutru sa 4 dabl dekera, oko 300 ljudi. Uz neizbezne organe javnog reda i mira koji su nas upisali u svoje svescice i snimali nam pasose svojim zastarelim kamera. Posle nekih sat - dva kolona je krenula put lepe njihove. Put do nase granice je protekao u pevanju i dobroj atmosferi. I onda krece opasno smaranje. Stizemo oko 12 na njihovu granicu i tu njihovi zandari izvode ljude napolje bus po bus. Sledi pretres i provera dokumenata. I nesto novo za nas. Ispred kontejnera gde se vrsio pretres stajao je zandar koji je imao aparat za merenje alkohola u krvi i tu su cimali one za koje im se ucinilo da su pijani. Tu je otpalo 10tak ljudi sto zbog alkohola a neki cak nisu imali ni karte za tekmu.
Posle 2satnog smaranja prelazimo granicu i krecemo ka zagrebu.
Tu nam je neki njihov pandur objasnio pravila kojih treba da se pridrzavamo (gistro!).
Sam put do predgradja zagreba je bio vise nego dosadan, nikakvih desavanja, kisa je padala svo vreme, bas bas smor.
Pred zagrebom nas skrecu na neki parking gde nas je cekalo zandara skoro isti broj koliko je bilo i nas. I u svaki bus su usli po 5-10 zandara da bi sprecili nase eventualno izletanje u slucaju napada domorodaca.
Da ne bi stigli na sam pocetak utakmice vodili su nas nekim zaobilaznicama okolo naokolo zagreba, po nekim sumama i gorama.
Tu smo docekali i prvi napad koji je blago receno bio smesan, sa jedne strane je neki strucnjak je ispalio raketu koje je omasila bus, a sa druge su nas neki domorodci njih 20tak napali bakljama i kamenjem.
Normalno odmah su reagovali njihovi organi reda i ovi su zapalili brzinom svetlosti.
U samom busu saznajemo da vodimo 1:0 sto izaziva odusevljenje i skakanje po busu.
Na stadion tj na parking stadiona stizemo pred kraj prvog poluvremena gde nas ceka jos zilion zandara.
Ulazimo na tribinu prekog nekog blata, bus po bus i krece navijanje.
Sa njihove strane standardan repertoar kompleksashkih pesama upucenih Srbima. Provokacije od strane zandara i standardne psovke na nas racun.
Atmosfera na samom stadionu je bila na granici krvoprolica narocito posle upaljene baklje i otpevanih pesama Marsh na Drinu i Oj Srbijo mati. Pred sam kraj tekme neko se dosetio pesme "Kako je lepo videti te opet" i ona je bila hit do kraja utakmice.
Ostace mi u glavi izrazi njihovih smorenih i iznerviranih lica posle te pesme. Znaju da ti ne mogu nista zbog te pesme a najradje bi te zadavili golim rukama.
U samom povratku je bilo dosta zanimljivije nego u dolasku, domorodci su bili dosta organizovaniji i napali su nas par puta, opet bezuspesno. Uspeli su da polome jedno staklo i da jos par stakala naprsne. Cak je i jedna raketa pogodila bus ali u limeni deo tako da nije bilo povredjenih.
Na granicu stizemo nesto pre 1 i tu sledi visesatno cekanje nekih potvrda o steti i slicnih gluposti. Posle 3 i nesto sata nas pustaju da udjemo u Srbiju. Da spomenem samo i da nismo imali vode nekih destak sati. No nije ni vazno prezivesmo i to.
Oko pola 7 stizemo ispred Marakane i kud koji mili moji.
Za vecinu nas prvi Zagreb, licno sam ocekivao da se domorodci vise potrude ali mora se priznati da se njihova murija bas spremila ovaj put.
Do nekog sledeceg gostovanja u "ljepoj njihovoj".

P.S.
Shumadinac javi se  :D

Pohvale i od "matorog"jer iskreno bio sam skeptičan po pitanju ovog gostovanja,poznavajući ustaše bio sam uveren da će na neki način isprovocirati reakciju nekog od naših Delija i krenuti u surov
obračun sa unapred spremljnim snagama i izgovorom.
Pokazalo se da se mora dobro pripremiti gostovanje,odabrati ekipa
eliminisati indijanci koji odskaču od grupe i da pametno i na šmek
možeš izludeti neprijatelja kojem na kraju ostaje samo da pukne
od besa ali nema povoda za obračun sa Delijama.
Svaka čast i poštovanje svakom ko je krenuo na gostovanje a posebne pohvale onima koji su sve osmislili i odradili gostovanje koje će biti primer ostalim grupama kako su mozak i razum uvek
bolji od tvrdih glava i pesnica.
Jos jednom čestitke i nada da će se na punoj Marakani u revanšu
ustašama poželeti"dobrodošlica"u stilu Delija.
"na kolena pred Srbe..."