^ uzdrzite se ovakvih komentara.
Pod broj jedan nije uopste sigurno da se igra na Maksimiru.

Stvarno vise... svako je drugi SIGURAN u nesto svoje. Stvarno ljudii suzdrzite se... neko stvarno planira da ode (ne podcenjujem nikoga!!). Koliko ja znam obavljeno je na TV i u novinama da se igra za Interovom stadionu.

Zar ne moraju da prijave stadion pre zreba? (logicno bi bilo)
Ne pise na sajtu UEFE?

Ide li DC ekipa?

A vecina komentara (na oba sajta) "lomicemo ih, ajmo" itd.

Pa svako ko to pise ili nema mozga ili nema vise od 15 godina.
Mislim da ce se igrati na njihovom stadionu i da odgovara standardima a ovo ostalo su novinarska lupetanja, po obicaju.
Pozdrav

'bem ti edit....
Zaboravih da pitam vaze li propusnice i za Kup Uefa ?!

Dobro obratite paznju sta pisete, svaki "herojski" post ce biti obrisan a user banovan. Eto toliko...

Quote from: "lucky_star"
Quote from: "маникомио"
Quote from: "Ujka Vanja"Maloletni ne bi trebali da su u prvom planu za ovo gostovanje.
a u drugom? :D

Деца, жене и инвалиди, остају код куће...

млад јесам али дете не :finger

alo ljudi pustite price gde se igra i tako to,moramo da odradimo gostovanje po svaku cenu!! pa jel vama jasno da je ovo najbitnije gostovanje u zadnjih 15 god.zamislite samo da mi neodemo a da u bg dodju purgeri!? a onda nece biti popravnog! jel ste videli da njihova murija kaze da nece biti propusta i da mozemo slobodno da dodjemo. zato svi u zg pa sta bude! ja imam 4 zg sa zvezdom i ovo ce mi biti 5 ako bog da!!!!!. SVI U JEBANI ZAGREB!!!

Mislis da ce Divlje Svinje doci u Beograd ?

Nema razloga da se piše da je ovo najbitnije gostovanje kada ono to ustvari nije. Kakvi zaprešići i ostale gluposti. Samo da napomenem da idemo sigurno a za ostalo nije za forum. Toliko.
žabe nas hapsite, pamet nije prelazna!

Ljudi,jel dosta vise ??

Kao sto je Vucko rekao,mogla bi malo da se spusti lopta!

OVO GOSTOVANJE JE STVAR PRESTIZA. KAKVE DIVLJE SVINJE!?.TU CE BITI PURGERI I KO ZNA KAKAV SVE OLOS.KONACNO SMO DOCEKALI DA SE ODMERIMO SA  OVIM GOVNIMA!PO MENI MI MORAMO OVO DA ODRADIMO.ORGANIZOVANO ILI NE JA CU ICI SIGURNO! SVI U ZG!!!!

Jte,nije samo na forumu tako,nego generalno,nemos ljudima objasniti.
Mislim ko je Inter Z. dize se euforija kao da je Inter M.
I stvarno neke stvari nisu za forum.
Sto se ne loze tako da idu u Kulu nego su svi ludi hoce da idu,e bas cu da vidim ko ce otici.
Aa bice samaranja dok se ne opamete

mozda si u pravu. treba da se zakaze sastanak i da se vidi moze li se ici i sta i kako. treba da prekinemo ovo preko foruma dok se nevidi sta i kako!!

Dosta je bilo, ima 10 dana do tekme. Kad dodje vreme diskutovacete o tome.

Posto se utakmica igra sutra tema je otkljucana. Bez gluposti molim.

Момци срећно сутра! Покажите им ко смо и одакле долазимо!

Кад будете писали постове, пре него кликнете на субмит, кликните на опцију поред и добро прочитајте шта сте написали јер се ништа неће праштати!

Nadam se da ovo odgovara temi,a preneto je sa www.sportnet.hr:

Na osobno inzistiranje predsjednika Nogometnog kluba Osijek Branimira Glavaša "visoka delegacija" osječkog prvoligaša na čelu sa samim klupskim predsjednikom, danas će nazočiti susretu 2. pretkola Kupa UEFA između Intera i Crvene zvezde.

Glavaš na taj način želi dati glasnu potporu Zaprešićanima u želji za što boljim rezultatom u susretu protiv beogradskih "crveno-bijelih". Kako je najavljen i dolazak nekoliko stotina Delija, čiji su članovi bili i istaknuti Arkanovi suborci, Glavaš bi se tako nakon 14 godina ponovno mogao naći u blizini nekih koje je prije 14 godina gledao "preko nišana".

Svaka cast svim Delijama koji su u busevima na hrabrosti i odanosti klubu, znam da cete nam osvetlati obraz i uz Bozju pomoc da svi slavimo pobedu!
eks, kazu ljudi, da je mnogo vazan
Da je to osecaj lep i mnogo snazan
I da biram izmedju grobara i Klaudije Sifer
Jebao bi prvog pa makar im'o triper

... i bi tako  :)

A sad svi na revans i da se ustase odseku kad kroce na ....