ОК, могуће. Мада у сезонама када се не игра ни европско ни светско велики произвођачи као Најк и Адидас праве моделе дресова који се само незнатно разликују од оних која раде за поменута велика такмичења тако да ја мислим да су ови наши управо таква једна модификација. Погледај разлику у детаљу на рукаву (мрзи ме сад да сецкам слике и да заокружујем детаље).

Наравно да постоји разлика, овај Интеров је много богатији, има више апликација и ситних детаља.

Модел као модел је исти, има само нешто другачија леђа и те линијице на рукаву.

Некада се разликују само у крагни, некада по тим детаљима на рукаву итд. Зато најк и потписујуе скупе уговоре са великим тимовима, који за узврат очекују јединствен модел.

Ево клип са утакмице против Олимпије. Не изгледају тако лоше "уживо".

http://www.youtube.com/watch?v=mH271XBBzS4

А на овом линку можете видети дрес Интера од прошле сезоне.

http://www.youtube.com/watch?v=TATl5VECeMA

У принципу се слажемо с тим што ја мислим да ако постоје разлике које постоје онда их не можемо назвати истим моделом, али ОК. Јесте да не изгледају лоше тј. могли би да изгледају добро када би их од најка добијали са бројевима, именима и рекламом и када шортсеви не би били очајни и без грба.

То ти је као да говоримо о истом аутомобилу, само један има алу фелне, а други има обичне пластичне фелне. Ауто је исти.

Слажем се да би дрес много боље изгледао да га најк комплетно ради, али бојим се да Делта и нема прави уговор са Најком, већ купују од различитих ЕУ дистрибутера који заиста имају уговор са најком на велико.

То објашњава и цене најк производа код нас који су 20-30% скупљи од истих негде на западу.


Quote from: "Бока"Слажем се да би дрес много боље изгледао да га најк комплетно ради, али бојим се да Делта и нема прави уговор са Најком, већ купују од различитих ЕУ дистрибутера који заиста имају уговор са најком на велико.

То објашњава и цене најк производа код нас који су 20-30% скупљи од истих негде на западу.

Мислим да није баш тако... Они су једини увозници и дистрибутери за нашу земљу а и за Русију имају ексклузивну дистрибуцију... Далеко од тога да их браним, шта више много су ми мрски, али да је другачије појавила би се конкуренција па би се тукли са ценама, овако, они су једини и безобразно диктирају цене и нико им ништа не може... Случајно сам својевремено послова са њима тако да знам да су малтене Најк у оквиру Најк-а... Односно, Најк тако послује да им дозвољава на овом тржишту све и свашта...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Дрес је ОК зато што није више јадна полеђина која је била као налепљена,а и линије су дебље што је исто био недостатак од прошлог дреса  :flasa

Дресови које су појачања добила пре неки дан на представљању су управо онакви о каквим сам говорио,немају крпу позади а скроз су у пругама.Е сад ви рекосте да УЕФА тражи да број буде на једнобојном делу дреса,а питам се какви су нам онда ови дресови и за коју сврху,само за представљање појачања?

Па то су дресови од прошле године. Вероватно нису имали нове дресове, па су им дали ове старе на представљању.

Можда првенство може да се игра у таквима  :zbunjen

Да не цитирам све бзвз. онако је како је Бока рекао,нису имали нове,па су искористили старе за представљање.Нема разлога за бригу.Нови су сасвим ок.
 ti samo hrabro,bori se

На данашњој конференцији за штампу пред утакмицу са Ренџерсом Стефан Ивановић је најавио између осталог:

"Промовисаћемо на један нови и необичан начин нови дрес за ову сезону што смо желели да урадимо на старту домаћег првенства, али због временских прилика смо промоцију одложили. Биће ту још занимљивих садржаја који ће почети око пола сата пре саме утакмице"

Баш ме интересује какав је тај нови дрес. И шта то значи да нису могли да га промовишу због временских прилика. Није ваљда од папира, па му смета киша. Можда буде неко изненађење као некада давно против Вест Бромвича када смо истрчали на терен у скроз црвеним  Адмирал дресовима.

Mozes li da mi kazes sto su mi slova neobicna nemogu nista da procitam.A sto se dresova tice mislim da ce izaci druga garnitura naranDzastih dresova (3),kako da stavim sliku

ПРОМОЦИЈА НОВОГ ДРЕСА

ДУЕЛ са Ренџерсом обележиће и промоција нових дресова, које ће фудбалери Црвене звезде да носе ове сезоне.
- Због лошег времена промоција је одлагана, а реванш са Ренџерсом идеална је прилика, јер ће трибине да буду пуне - истиче директор маркетинга, Стефан Ивановић. - Потрудићемо се да унапредимо многе ствари за навијаче. Моћи ће да купе програм за меч за 100 динара, сендвиче, кафе, сокове... по ценама прилагођеним нашим просторима.

О ком дресу се ради?? Па зар нису нови дресови, ови у којима већ играмо?? Сад сам тотално збуњен!

Извињавам се, љуба је већ поставио исто питање....нисам обратио пажњу, па тако да можете, да обришете мој предходни пост!  :flasa  :)

ајде бре размислите мало!!! то су ови дресови у којима смо играли ових 5 задњих утакмица! ко је обратио пажњу видео је да су различити за европу и суперлигу па сад као хоће да нам их и званично представе. и пише да је промоција закаснела због времена?! не верујем да поново покушавају да измисле нешто

Нови дрес или.....
http://www.fc-redstar.net/newscontent.aspx?cultureID=2&ID=1283&News=1283
Нисам запазио раније да имамо 4С испод крагне.
Kosovo cest' le Serbie" "Косово је срце Србије"

Quote from: "Cigan sa Kosmeta"Нови дрес или.....
http://www.fc-redstar.net/newscontent.aspx?cultureID=2&ID=1283&News=1283
Нисам запазио раније да имамо 4С испод крагне.

У овима дресовима већ су играли против Чуке и Смедерева.Ја мислим да ће у уторак да представе 3. резервни дрес.Четири С су тек ове сезоне ставили,што је по мени супер

Quote from: "Крајисник_ЦЗ"
Quote from: "Cigan sa Kosmeta"Нови дрес или.....
http://www.fc-redstar.net/newscontent.aspx?cultureID=2&ID=1283&News=1283
Нисам запазио раније да имамо 4С испод крагне.

У овима дресовима већ су играли против Чуке и Смедерева.Ја мислим да ће у уторак да представе 3. резервни дрес.Четири С су тек ове сезоне ставили,што је по мени супер

4 С би требало да имају сви клубови који се такмиче у Суперлиги, као што жабари имају заставу.
Уметност је направити немогуће - могуће, могуће - једноставно, а једноставно - елегантно !

Quote from: "Eribo"
Quote from: "Крајисник_ЦЗ"
Quote from: "Cigan sa Kosmeta"Нови дрес или.....
http://www.fc-redstar.net/newscontent.aspx?cultureID=2&ID=1283&News=1283
Нисам запазио раније да имамо 4С испод крагне.

У овима дресовима већ су играли против Чуке и Смедерева.Ја мислим да ће у уторак да представе 3. резервни дрес.Четири С су тек ове сезоне ставили,што је по мени супер

4 С би требало да имају сви клубови који се такмиче у Суперлиги, као што жабари имају заставу.

Неће ваљда и талибанима то да дозволе namigivanje да 4С ставе на талибанско-муђахедински дрес!
Kosovo cest' le Serbie" "Косово је срце Србије"