Quote from: "Васил"Да није Влада  :D ... Ма зезам се, немам појма

Не разумем каква је то врста маркетинга и коме су намењене те мајице? Нешто потхитно мора да се предузме по питању маркетинга ФК-а јер ово више нема смисла. КК шоп је далеко испред Р.С. шопа а по мени једина грешка у вези веб сајта је тај што се није радио сајт за СД Црвена звезда!
Тако нашто би требало да постоји.
По мени најбољи маркетинг СД Црвене звезде је "Звездина ревија" и било би јако пожељно и корисно да та стварчица може да се набави на штанду Делија, у Ред стар шопу, у КК шопу, и преко веб сајтова (делија, фк-а и кк-а).

Васил, шта се дешава по питању ФК чланарина?

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "Васил"Red Star Shop је фирма за себе. Са нама има везе само толико што је линкован са нашег сајта... И ја бих волео да знам када ће почети са радом јер ми страшно иде на живце оно "још 3 дана"...


jos dva dana :rofl

Quote from: "lucky_star"
Quote from: "Васил"Да није Влада  :D ... Ма зезам се, немам појма

Не разумем каква је то врста маркетинга и коме су намењене те мајице? Нешто потхитно мора да се предузме по питању маркетинга ФК-а јер ово више нема смисла. КК шоп је далеко испред Р.С. шопа а по мени једина грешка у вези веб сајта је тај што се није радио сајт за СД Црвена звезда!
Тако нашто би требало да постоји.
По мени најбољи маркетинг СД Црвене звезде је "Звездина ревија" и било би јако пожељно и корисно да та стварчица може да се набави на штанду Делија, у Ред стар шопу, у КК шопу, и преко веб сајтова (делија, фк-а и кк-а).

Васил, шта се дешава по питању ФК чланарина?

1.Једно питање. Где си нашла ову мајицу, живота ти  :zbunjen ?

2. Ко ти каже да сајт СД-а није нпр можда у припреми  :)

3. Чланарина? Колико ја знам све је спремно, али сада ћу ти остати дужан за одговор. Проверићу па ћу јавити

4. Ревија може да се купи и код мене у крају у трафици
;pljuga ... Па нека ми неко после каже да је Борча гробарски крај  :nene

"Постоје планови и шансе да ускоро заживи и наш телевизијски канал. Пројекат већ постоји, имамо и свој студио на стадиону и надамо се да ће и то бити једна од ствари коју ће Црвена звезда успети да уради. Познато ми је колико наши људи који живе у иностранству воле Црвену звезду и свакако да имамо у плану да посетимо неку од држава. Да ли ће то за почетак бити Канада, Аустралија или нека друга земља за сада је тешко рећи", рекао је Драган Стојковиц Пикси.



 Мене лицно интересује ста се десава са овим планом  :zbunjen
 slucaju da Kosovo dobije nezavisnost...Poceti sa akcijama protiv Albanaca i svih onih koji stoje iza njihove ideje tj Nezavisnosti Kosova,do potpunog unistenja.

@Vasil

Ona kung-fu majica se nalazi u delije.net shopu :o

Quote from: "ENERGIENYC""Постоје планови и шансе да ускоро заживи и наш телевизијски канал. Пројекат већ постоји, имамо и свој студио на стадиону и надамо се да ће и то бити једна од ствари коју ће Црвена звезда успети да уради. Познато ми је колико наши људи који живе у иностранству воле Црвену звезду и свакако да имамо у плану да посетимо неку од држава. Да ли ће то за почетак бити Канада, Аустралија или нека друга земља за сада је тешко рећи", рекао је Драган Стојковиц Пикси.

 Мене лицно интересује ста се десава са овим планом  :zbunjen
Da li zna neko da li je taj projekat jos uvek na nivou plana :( , ili se krenulo u realizaciju? Utakmicu sa Strazburom npr. ne mogu da gledam, jer je preko idiotskog pinka... Ostaje mi zvanicni sajt.
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

ima prenos preko oaze, 8 USD... ja cu probati preko njih.
IXI, KUPI I TI NAMA PENAL!

QuoteREDMAN   
@Vasil
Ona kung-fu majica se nalazi u delije.net shopu

Лаки? Јеси сигурна да ово има везе са маркетингом?

Ово око ТВ-а. Знам исто колико и сви ви одавде.

Quotemeekats   

ima prenos preko oaze, 8 USD... ja cu probati preko njih.

Видео пренос?

Quote from: "Васил"
QuoteREDMAN   
@Vasil
Ona kung-fu majica se nalazi u delije.net shopu

Лаки? Јеси сигурна да ово има везе са маркетингом?
gosn caki kaze da je to majca iz shopa FK..
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

http://shop.oaza.co.yu/user/item.jsp?f_item_id=3582&f_cat_id=12&f_shop_id=2&f_lang_id=1

Zvanična majica FK Crvena Zvezda

Tesko da mi mozemo da uticemo na sve sto se radi u marketingu. To cesto ne mogu ni oni koji u tom istom marketingu rade :D .
Kako upravo saznadoh, tesko da ce se raditi audio prenos iz Strazbura jer na stadionu za tako nesto ne postoje uslovi. Postavlja se pitanje da li ce biti i tekstualnog prenosa. Savet za sve je da se snadju na neki drugi nacin. Zao mi je, ali nije do nas. Nas covek ide, valjda ce uspeti da baci na sajt ono sto tamo bude zabelezio.
..baklje gore, pesma cigana...

Quote from: "kiki"Kako upravo saznadoh, tesko da ce se raditi audio prenos iz Strazbura jer na stadionu za tako nesto ne postoje uslovi. Postavlja se pitanje da li ce biti i tekstualnog prenosa. Savet za sve je da se snadju na neki drugi nacin. Zao mi je, ali nije do nas. Nas covek ide, valjda ce uspeti da baci na sajt ono sto tamo bude zabelezio.
:(  Ne mogu da verujem :(  :(  :( . A cak sam i francusku ambasadu u Danskoj kontaktirao da se raspitam znaju li oni za neki francuski kafic gde moze da se gleda, ali nisu odgovorili.Bedak...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Quote from: "Васил"Red Star Shop је фирма за себе. Са нама има везе само толико што је линкован са нашег сајта...
Брате, каква је то институција у којој је сваки сектор "фирма за себе"? Замисли какав би био Звездин север када би сваки сектор певао своју песму...
Између ФК веб сајта, ФК шопа и ФК маркетинга треба ваљда да постоји нека нит која све то спаја у једну целину?
А не, кога шта питаш, нико нема појма, на шта то личи, јеботе.
Још ја кратикујем КК што се сепаратише од СД-а и Делија а оно испаде да ФК није у стању да организује сопствени маркетинг.

- За мајицу су ти већ рекли REDMAN, RSFC и Johnny Blaze : продаје се у шопу Делије.нет-а као званична мајица ФК-а!  :o

- За чланске карте нам јави (ако ико има појма)!

- За СД веб презентацију - лепа вест (ако није шала)!

Quote from: "kiki"Tesko da mi mozemo da uticemo na sve sto se radi u marketingu. To cesto ne mogu ni oni koji u tom istom marketingu rade :D
Па где је запело?  :D
Да погурамо!
Конкретно : Делије.нет је могао да утиче на маркетинг тако што није морао да пристане да се оно продаје у шопу.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "lucky_star"
Брате, каква је то институција у којој је сваки сектор "фирма за себе"? Замисли какав би био Звездин север када би сваки сектор певао своју песму...
Између ФК веб сајта, ФК шопа и ФК маркетинга треба ваљда да постоји нека нит која све то спаја у једну целину?
А не, кога шта питаш, нико нема појма, на шта то личи, јеботе.
Још ја кратикујем КК што се сепаратише од СД-а и Делија а оно испаде да ФК није у стању да организује сопствени маркетинг.

О овоме можемо да причамо ако се некада сретнемо... нпр у маркетингу... просто неке ствари не морају јавно... бар ја нећу да причам јавно...

Као прво

Срећна вам свима Нова година

Друго, сетио сам се данас ове мајчице о којој смо причали. Мајица јесте производ Red Star shopa, али нема везе са маркетингом. Урадили су је на своју руку, а сва је вероватноћа да ће урадити на још неколико језика. Јапански са бројем 10 је одрађен због Пиксија... Ето, то је пуна инфо. Да, отворен је или ће сада сада да се отвори (био сам мало под утицајем пива данас па се не сећам најбоље) и шоп у Кнезу код Прогресове зграде.

Има и неких суморних ствари, али о њима не желим ни да размишљам, а камоли да их пишем  :(

Quote from: "Васил"Мајица јесте производ Red Star shopa, али нема везе са маркетингом. Урадили су је на своју руку, а сва је вероватноћа да ће урадити на још неколико језика. Јапански са бројем 10 је одрађен због Пиксија...

Мајица без икаквих обележја клуба?  :o
Који језик је следећи...кинески, турски, албански?
Нечувено.

:nene

Значи маркетингом ФК Црвене звезде се не баве људи из Маркетинга?

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Red Star (kao brend) je prodat nekom privatniku. Odkupili su ime i sada prave proizvode i prodaju ih i klub od toga nema nista.


To je Dzajina zaostavstina. Mislim da je bilo o tome reci. Cini mi se da je ime prodao Bosanac za nekih 10.000 maraka...

:bes

САмо да малчице исправим Боку. Наш бренд је изнајмљен за одређену своту новца (нисам успео да избунарим коју) на одређен временски период (ни ти нисмо сазнали, ако буде нешто јавићу). Проблем је тај (у ствари мени је то проблем, зависи како то ко гледа) да ако се деси нешто што се мени нимало не свиђа као идеја (Лаки зна о чему причам) имаћемо корпорацијски маркетинг који ће вероватно до краја да убије и оно мало душе што је остало у нашем клубу.

Ово је баналан пример, али упоредите календаре ФК-а и КК-а. Први је радио човек који је пре свега велики Звездаш, а одмах затим и велемајстор свих могућих графичких зајебанција. Из сваке одштампане стране види се да је рађено од срца... КК календар?  :zbunjen  :nene ... мој лични став, ништа више...

Ajde neznam tacno ali koliko je meni poznato bilo je to cifra (oficijelno) od nekoliko stotina maraka (tada josh), koliko je proshlo ispod stola, ne zna se to je Avramovicheva akcija..
Firma koja je odkupila, neka riba valjda je radila tu, imala je u planu da tuzi sve sajtove i sl. koji su valjali proizvode sa zvezdinim grbom (nevezano za org Delija), prvi na spisku su bili tuzeni ili trebali biti tuzeni za 100.000 maraka (njih desetak).. Ovo sam chuo od jednog lika koji je valjda bio na spisku, pa je odustao od prodaje znachi nije 100% sigurna info ali to je ta neka pricha..

Slichna prica je bila kada smo nas 4-orica (par likova sa firmama i jedan koji je studirao biznis na BK fakultetu) svi cigani bili gosti kod jednog lika u shvabiji, koji je u upravi zvezdinoj (bio tada) i zeleo da odradi marketing zvezdin po Evropi i ladno nam rekao da bi od Zvezde uzimali lupam 10 posto stvari a ostalo radili kopije u Novom pazaru, kako bi vishe kinte uzeli!?! Da ne poverujesh!!
vezda je zivot, sve droge su sitnica!

Isto tako pricao sam sa likom iz KKCZ koji mi je pre otvaranja shopa kod beogradjanke pricao da su sve sredili oko prostorija i proizvoda (papirologiju) ali najvishe problema mnooogo vishe od svega toga imali su sa avramovichem i zvezdinim tadashnjim marketingom.. Zato se je izforsirao onaj stari grb..
vezda je zivot, sve droge su sitnica!